МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Поновлення Гінзбург на посаді - винагорода КПУ від БЮТ"

01/23/2009 | Майдан-ІНФОРМ
“Поновлення урядом на посаді голови Держкомархіву комуністки Ольги Гінзбург пояснюється лише одним - це подачка комуністам за їхні голоси під час голосування у ВР питань, які так потрібні БЮТ, це своєрідна винагорода комуністам за їхню працю на благо БЮТ та його лідера”.
Про це в інтерв’ю Офіційному сайту партії сказав народний депутат, член депутатської групи “За Україну!” Микола Кульчинський, коментуючи рішення уряду про поновлення на посаді голови Державного комітету архівів члена КПУ Ольги Гінзбург.

Кульчинський зауважив, що “КПУ не має квот на посади в уряді”, тому поновлення Гінзбург на посаді народний депутат назвав “торгами прем’єр-міністра з фракцією КПУ у парламенті за їхні голоси на підтримку того чи іншого питання, необхідного БЮТ”.

“Я не знаю ділових якостей Ольги Гінзбург, - сказав Кульчинський, - але оскільки вона перебуває в лавах КПУ – партії, яка вже давно має бути заборонена, партії, яка є антидержавною і антиукраїнською політичною силою, то очікувати об’єктивності в її роботі на такій важливій посаді в часи становлення української держави не доводиться”.

прес-служба НУ


sean

Відповіді

 • 2009.01.23 | Роман Сербин

  Перші речі - першими!

  > “Я не знаю ділових якостей Ольги Гінзбург, - сказав Кульчинський, - але оскільки вона перебуває в лавах КПУ – партії, яка вже давно має бути заборонена, партії, яка є антидержавною і антиукраїнською політичною силою, то очікувати об’єктивності в її роботі на такій важливій посаді в часи становлення української держави не доводиться”.

  До завдань депутатів належить також довідатися про "ділові якості" людей яких Кабмін назначує на такі посади. І замало говорити лише про те що від неї не можна очікувати об'єктивності, а треба було довідатися про шкоди, які вона заподіяла будучи уже на цій посаді. На браку компетентности та минулих зловживання посади треба базувати аргументи про звільнення Ґінзбурґ. Добре що пан Кульчицький підняв цю справу, але треба було її краще підготовити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.25 | archivist

   Перші речі - першими!

   О люди, о мерзенні люди!
   Волати на весь світ про те що оьрали комуністку Гінзбург, о тут ви перші, а от запитати в працівників архівних установ, хто реально кращий, з ким краще працювати - з безхребетним мерзотником Генадієм Боряком? З чиновником Олександром Удодом? чи з господарником Ольгою Гінзбург?
   Я віддав архівній справі більш як 15 років свого життя, працював з різними головами Державного комітету архівів України і можу з повною відповідальністю сказати, що найбільше спричинився до знищення Національного архівного фонду саме улюблений всіма Генадій Боряк. Саме за каденції цього мерзотника в Держком повлаштовували своїх коханок та дружин різні чиновники, ба більше й коханка самого Боряка зайняла одну з високих посад. Саме за каденції цього "вченого" архіви фактично працювали на забезпечення закордонних установ нашими матеріалами.
   Саме за каденції Г.Боряка згорів Камянець-Подільський архів, відбулася крадіжка документів у Львові, в невідомому напрямку зникли гроші виділені на створення національного електронного фонду документів. Більш того під час швидкого розсекречування документів, заради того щоб вислужитися перед владою, саме з вини Г.Боряка було розсекречено документи справжнього стратегічного значення, наприклад плани охорони АЕС. І через ці порушення до судової відповідальності було притягнуто директорів деяких обласних архівів.
   А що ж поганого зробила Гінзбург? Може погано що вона збільшила бюджет галузі більш як у два рази? Може погано, що вона розпочала будівництво нового комплексу архівосховищ? Може погано що за її каденції створено було Центральний державний архів закордонної україніки та Центральний державний електронний архів? Може погано, що збільшено було зарплатню архівістам? Може погано, що вона добилася коштів на реставрацію приміщень областних архівів? Може погано, що вона не дала вивезти за безцінь за кордон наші архівні документи? І з огляду на помилки в розсекречуванні, О.Гінзбург цілком справедливо вирішила провести перегляд розсекречених документів та знову засекретити ті документи які носять стратегічне значення для України.
   О.Гінзбург звинувачують у засекреченні документів, але.... вона лише виконувала спец.постанови перевірочної комісії СБУ та МВС.
   Так шо дорогі перед тим як звинувачувати самі розберіться, приїдьте до нас на Соломянку поговоріть з людьми
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.25 | Мистер Кольт

    Re: Перші речі - першими!

    До каких пор государственные должности всех уровней будут превращаться в базарный торг между обожравшимися политиками?!
   • 2009.01.25 | Адвокат ...

    Документи визвольних змагань УПА,-- те ж?

    archivist пише:
    > І з огляду на помилки в розсекречуванні, О.Гінзбург цілком справедливо вирішила провести перегляд розсекречених документів та знову засекретити ті документи які носять стратегічне значення для України.

    ???
    Тіпо, звідка взяв сь такий собі Адам Мартинюк та инші,-- то шалений стратеґічний секрет України!
   • 2009.01.26 | Роман Сербин

    За чесний підход до гідної дискусії!

    archivist пише:
    > О люди, о мерзенні люди!

    Звернення до "мерзенних людей", АНОНІМНИЙ archivist помістив під моїм повідомленням, тому виходить що нахабний вислів адресовамий і мені. Називаючи інших безхребетними мерзотниками, автор навряд чи засвідчує свою мужність коли ховає свою ідентичність за псевдонімом. Можливо колеги по праці його пізнають і відповідно оцінять його щирісь та правдомовність. Нехай це залишиться на його сумлінні. З аномімом в дискусію на тему повернення пані Гінзбург не буду входити, бо він просто на це не заслуговую.

    Тема назначення директора Держархіву уже було широко дискутуване коли Кабмін звільнив Геннадія Боряка і назначив вперше Ольгу Гінзбург, і в друге коли звільнили Гінзбург і назначили Олександра Удода. Як не порівнювати пані Гінзбург з іншими директорами, ніхто не заперечить, що в неї було і далі є найменше професійних кваліфікацій на посаду директора Держархіву.
 • 2009.01.26 | 2

  Странно,что молчат сантехники.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.26 | Адвокат ...

   Подайтє заявочЬку в установлено порядкє!

  • 2009.01.26 | Sean

   До ЖЕКу звонили?

 • 2009.01.26 | Николай Чернигов

  Гвалт понятен.

  Но чему удивляться после аналогичного "восстановления" Пискуна в 2005-м и после дальнейшей нелегитимности всех Генпрокуроров?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.26 | GreyWraith

   Є один дуже гарний анекдот на подібну тему

   Одному пану помилково видали якогось місяця на 1000 гривень більшу зарплату. Він промовчав і гроші не повернув. Настіпного місяця цей пан помітив, що йому дали на 1000 грн менше і підняв величезний скандал. Коли підняли відомості і запитали, чому ж він мовчав минулого місяця, то він відповів таке:
   - Тоді я подумав, що то помилка, і вирішив, що наступного разу вни виправляться. Але якщо такі помилки робляться системою, то це нікдуи не годиться...

   :lol:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua