МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає. (доп.)

01/27/2009 | yes
Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає.

Поглянемо, яким критеріям повинен відповідати Президент держави.

Перший, головний і незаперечний критерій – це свобода слова.
1. Особистість і громадянин, який все робить для демократичного розвитку і утведження демократичних свобод у державі. Базова свобода – це свобода слова. Свобода слова – це серйозна школа самовиховання народу. Свобода слова стоїть у рейтингу значно вище добробуту громадян у державі. Добробут громадянина залежить від багатьох чинників, часто індивідуальних, але свобода слова залежить винятково від правителя держави.

Другий, невід’ємний критерій від посади Президента
2. Патріот держави, а саме - України. Це означає, що Президент не зрадить свого народу заради особистих інтересів чи під загрозою смерті. Зрадою можна назвати дії на зменшення безпеки держави, дії, які можуть привести до втрати територій, до втрати часткового чи повного сувернітету.

Третій, обо’язковий для Президента.
3. Некорумпованість чи несхильний до корупційних дій. Це так само, як не схильний до математики, не схильний до зради у сім’ї і т.п., тобто йдеться про вроджені та набуті у процесі сімейного виховання риси характеру Президента. Ющенко не є корупціонер. Чому? На сьогодні просто зникла така тема із ЗМІ, як пірамідальні збори поборів із судів, податкових, ДАІ, СБУ, МВД іт.д. із вершиною у Ющенковому кабінеті, як це було при Кучмі. Те, що головна піраміда корупції сьогодні розпалася на безліч дрібних корупційних пірамід – це заслуга Ющенка. Доля цих корупційних пірамід залежатиме від того чи залишиться Ющенко на другий термін чи прийде наступник, який потенційно може ці піраміди знову підпорядкувати собі.

І останній критерій, необхідний:
4. Кваліфікація. Заледве хтось може заперечити, що Ющенко має найкращу кваліфікацію серед заявлених кандидатів у Президенти у питаннях економічного, фінансового та політичного управління державою. Був головою Національного Банку, батько гривні, колишній голова Уряду і діючий Президент України.

У додатку трохи про проблеми Президента Ющенка.

„Чи можна демократично управляти державою недемократичними методами?” Формулювання трохи заплутане, але суть його зрозуміла. Сьогодні не відомі які-небудь яскраві випадки із світової історії, які б досягали успіхів у демократії через застосування недемократичних методів управління державою. І Ющенко, безумовно, це теж знає, а отже, він не піде на такий крок. Навіть якщо це буде йому дозволено Конституцією. Наприклад, той запобіжний «плач» Юлії Тимощенко, стосовно можливого надзвичайного стану через дефолт, до якого вона сама й довела економіку держави. Зрозуміло, що Уряд у Верховній Раді і у судовій системі буде відверто саботувати таке рішення, недивлячись навіть на позитивні результати. Наприклад, через різні судові інстанції, які будуть зупиняти укази Президента, у т.ч. і основний указ про надзвичайний стан. Це може привести до повного хаосу і неконтрольованості. Отже, цей варіант відпадає.
Тепер повенуся до найслабшого місця Ющенка, де він втратив фактично увагу виборця, я не кажу про прихильність, а кажу саме про увагу. Як не дивно, найслабшим місцем Ющенка стала власне його прагнення до абсолютної свободи слова.

Успадковане пролетарське хамло отримало право без страху і без жодних обмежень говорити вголос і почалася відверте цинічне блюзнірство над елементарною мораллю. Першими від свободи слова почали страждати діти політиків, дружини, матері і потрібно було майже чотири роки, щоб якось дійшло до тих шарикових із «Української Правди» та партайшпрехів, що це занадто смердить. Наступною жертвою ющенкової свободи слова став український громадянин, у тому числі сам Ющенко, як громадянин України з мільйонами його співвітчизників. Смачно плюнути в українця чи публічно принизити його стало мало не головною темою ЗМІ, які заради грошей репродукують весь доморощений та кремлівський бруд у мільйонних тиражах.

Народ перестає поважати правителя, якого принижують постійно публічно, а він у відповідь ні пари з уст: „Кожен собі думає, сказали б це мені, я б йому в пику завалив і пофіг чи я роботяга чи президент”. Так робив Кучма, так робить Тимошенко чи Путін чи будь-хто інший з нинішньої політики, але не Ющенко. Ющенку приходиться платити страшну ціну за ті уроки демократії, які він дає для всього українського суспільства.

Народ перестав поважати Ющенка, бо тими завойованими свободами на Майдані на "повну котушку" користується різна сволота і пройдисвіти, зразу вчепившись в горло один одному. Спочатку це була Тимошенко проти Порошенка і „любих друзів”, тепер сама Тимошенко із „любими друзями” проти Ющенка. Луценко із своєю пірамідою поборів в МВД. Суди, де без хабаря нічого не вдієш. Судова система повністю працює на саму себе і приймає будь-яке рішення І т.д. Тепер кожен має свою корупційну піраміду без жодного страху перед Президентом.
При нормальному еконмічному поступові у державі, при тих темпах, які задав уряд Єханурова, Ющенкові на фоні цієї суспільної картини ніколи не світило б друге президенство.

Але це і є суть демократичних процесів в Україні, що кожен може себе проявити у всіх ситуаціях внутріполітичних, економічних, фінансових, міжнародних і т.д. Справді, як у тій казочці, хоч вовк і нап’ялив на себе овечу шкуру, але він рано чи пізно завиє. Не дав би Ющенко Тимошенко „поруліть”, то ніхто б ніколи не довідався, що коса та у неї бутафорська, як у вовка овеча шкура. І прийшла б Тимошенко Юлія на президентське крісло та у обмін, наприклад, за десять відсотків акцій Газпрому для себе, віддала б Україну під протекторат Росії. А тепер у неї шансів жодних. Хоч все так просто – досить повернути народу той добробут, який він мав ще рік тому і президентське крісло вже під задницею. Але не виходить, як кажуть у народі – кишка за тонка.

Як бачимо, справа не зовсім у Ющенку, як у народі, який ще по інерції з кучмівського періоду оцінює діяльність Президента. Але це теж не є однозначне припущення, бо простий народ, як і Ющенко, ще до виборів не приступав, а нинішня «суспільна» думка більше відображає погляди політичних конкурентів Президента та власників ЗМІ. А вони Ющенка д-у-уже не люблять, власне за ті чотири критерії, яким він найкраще відповідає з усіх інших претендентів на найвищу і найдостойнішу посаду у державі.
Єсиняк Олекса

Відповіді

 • 2009.01.27 | Vax

  Слабая попытка оживить мертвеца. Зачет.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.27 | Sean

   неправда

   в повідомленні, на яке Ви відповіли, нема спроби оживити мерця. Більш того, повідомлення на форумі жодним чином не може призвести до вказаного Вами результату, незалежно від персоналії мерця.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.27 | GreyWraith

    Ваксюша конкуренції боїться...

    Всі патріоти Російської Імперії є саме живими мерцями.

    Читайте статтю Джеррі Міллера "Нас та їх" у "Зовнішніх стосунках"... :)
  • 2009.01.27 | Володимир I

   Re: Слабая попытка оживить мертвеца. Зачет.

   Пшелнахуй, пацак.
  • 2009.01.27 | Чучхе

   Балотуйся в президенти, докажи, що ти крутий

  • 2009.01.27 | Мартинюк

   А бсолютно не "слаба", а Ющенко ще багатьох переживе.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.31 | samopal

    "Нашу Україну" точно переживе!

 • 2009.01.27 | GreyWraith

  Згоден

  Але не через якісь надзвичайні чесноти Ющенка, а просто тому, що інші ще гірші, і то значно. :( А краща альтернатива хіба на обрії... Може, із Яценюка толк буде.

  yes пише:
  >1.Людина, яка все робить для демократичного розвитку і утведження
  >демократичних свобод у державі. Базова свобода – це свобода слова.
  Зараз свобода слова фактично звелася до свободи вибору власника ЗМІ. Звісно, і то немале досягнення, але давайте спробуємо вияснити, що завадило досягти більшого? Наприклад НМД чудовий проект громадського телебачення - чому він не пішов?

  >Свобода слова стоїть у рейтингу значно вище добробуту громадян у >державі.
  Спробуйте пояснити це голодним. :) І хоч Ви тисячу разів будете праві, зокрема, щодо того, що коли людича чи народ в цілому вибирає між свободою і добробутом добробут, то втрачає у підсумку і те, й інше, ніхто Вас не слухатиме...

  >2. Патріот України. Це означає, що Президент не зрадить свого народу >заради особистих інтересів чи під загрозою смерті.
  Зауважу, що найзатятіші русофіли із якого-небудь Донбасу теж себе цілком щиро вважають патріотами України. :) Натомість Ющенка не люблять через те, що він, на їхню думку, сварячись із Росією, веде Україну до загибелі.

  Є простий факт: в Україні є 45 мільйонів патріотів. Які люблять 45 мільйонів Україн і роблять для тих Україн те, що вважають корисним. :) Задача того ж Ющенка - узгодити велику частину цих патріотизмів. Чи справився він з нею? НМД багато в чому справився. Але звісно багато не зробив. Чому? Що завадило?

  >Зрадою можна назвати дії на зменшення безпеки держави, дії, які >можуть привести до втрати територій, до втрати часткового чи повного >сувернітету.
  З приводу території - "радянські патріоти України" мають звичку закидати тим, що вперше об'єднання більшості українських земель сталося лише при комуністах і за великого сприяння Росії.

  А з приводу безпеки і суверенітету: НАТО - це самообмеження державного суверенітету? Так, причому - всіх країн-учасниць. Для чого це робиться? Для взаємної безпеки.

  >3.Корумпованість
  >Ющенко не є корупціонер. Чому? На сьогодні просто зникла така тема >із ЗМІ, як пірамідальні збори поборів із судів, податкових, ДАІ, >СБУ, МВД іт.д. із вершиною у Ющенковому кабінеті, як це було при >Кучмі.
  А ось це - цікаве і дещо несподіване для мене спостереження. Зауважу, що опозиція, зокрема ПРУ, має потужну інформаційну базу і в умовах свободи слова запросто може якомога ширше оприлюднити ці факти і найбільше зацікавлена у такому оприлюдненні. Але цього нема...

  >Те, що головна піраміда корупції сьогодні розпалася на безліч >дрібних корупційних пірамід – це заслуга Ющенка.
  Зауваження щодо рейдерства. Я вважаю це об'єктивним наслідком поєднання корумпованості і незалежності судів. Питання інші: а) як примусити суди служити суспільству? б) що Ющенко зробив особисто для цього?

  >4. Кваліфікація. Заледве хтось може заперечити, що Ющенко має >накращу кваліфікацію серед заялених кандидатів у Президенти у >питаннях економічного, фінансового та політичного управління >державою.
  У Ющенка кваліфікація далеко не ідеальна, але у інших ще гірша. :( Особисто я вважаю хоча б на час кризи Президенту особисто очолити уряд - хоча б щоб не витрачати час і зусилля на боротьбу всередині виконавчої влади. Але це нереально - хоча б через європейські забобони...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.27 | OlalaZhm

   Re: Згоден

   >4. Кваліфікація. Заледве хтось може заперечити, що Ющенко має >накращу кваліфікацію серед заялених кандидатів у Президенти у >питаннях економічного, фінансового та політичного управління >державою.


   Так чого ж він, блін, її не застосовує, а випускає полуграмотного балогу Распутіна вєщать якусь х**ню з телевізора????
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.27 | yes

    Re:Так, Ви слухайте те, що миле для вух. а все решту пропускайте

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.27 | OlalaZhm

     То шо, телєвізора вже не дивитися????

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.27 | yes

      Re:Звичайно, що не дивитися. Коли дивитеся, то перестаєте думати

     • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

      а ви все ще дивитися в ящік для дебілів? все ясно. питань нема.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.27 | OlalaZhm

       Re: а ви все ще дивитися в ящік для дебілів? все ясно. питань нема.

       Для особливо ... розумних: це був жарт, на що вказує смайлік
    • 2009.01.27 | Graymur

     Re:Так, Ви слухайте те, що миле для вух. а все решту пропускайте

     А расскажите пожалуйста, как всё обстоит на самом деле?
   • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

    дайте линк на те що ви називаєте ху--ю з телевізора

    тексти підписані Балогою свідчать про унікальний рівень розуміння їм політики

    підтвердіть вашу оцінку посиланням будь ласка
 • 2009.01.27 | yes

  Re: Згоден

  GreyWraith пише:
  >Особисто я вважаю хоча б на час кризи Президенту особисто очолити уряд - хоча б щоб не витрачати час і зусилля на боротьбу всередині виконавчої влади. Але це нереально - хоча б через європейські забобони...

  Почну з останньої проблеми: „Чи можна демократично управляти державою недемократичними методами?” Формулювання трохи заплутане, але суть його зрозуміла. Сьогодні мені не відомі які-небудь яскраві випадки і Ющенкові, безумовно, теж, а отже, він не піде на такий крок. Навіть якщо це буде йому дозволено Конституцією. Наприклад, той плач Юлії, стосовно можливого надзвичайного стану через дефолт, до якого вона сама й довела державу. Зрозуміло, що Уряд і ВР будуть відверто саботувати таке рішення, недивлячись навіть на позитивні результати, наприклад, через різні судові інстанції, які будуть зупиняти укази Президента, у т.ч. і основний указ про надзвичайний стан. Це може привести до повного хаосу і неконтрольованості.

  Отже, відпадає.

  Тепер повенуся до найслабшого місця Ющенка, де він втратив фактично увагу виборця, я не кажу про прихильність, а кажу саме про увагу. Як не дивно, найслабшим місцем Ющенка стала власне його прагнення до абсолютної свободи слова.

  Успадковане пролетарське хамло отримало право без страху і без жодних обмежень говорити вголос і почалася відверте цинічне блюзнірство над елементарною мораллю. Першими від свободи слова почали страждати діти політиків, дружини, матері і потрібно було майже чотири роки, щоб якось дійшло до тих шарикових із УП та партайшпрехів, що це занадто смердить. Наступною жертвою ющенкової свободи слова став український громадянин, у тому числі сам Ющенко, як громадянин України з мільйонами його співвітчизників. Смачно плюнути в українця чи публічно принизити його стало мало не головною темою ЗМІ, які заради грошей репродукують весь доморощений та кремлівський бруд у мільйонних тиражах.

  Народ перестає поважати правитиля, якого принижують постійно публічно, а він у відповідь ні пари з уст: „Кожен собі думає, сказали б це мені, я б йому в пику завалив і пофіг чи я роботяга чи президент”. Так робив Кучма, так робить Тимошенко чи Путін чи будь-хто інший з нинішньої політики, але не Ющенко. Ющенку приходиться платити страшну ціну за ті уроки демократії, які він дає для всього українського суспільства.

  Народ перестав поважати Ющенка, бо тими завойованими свободами на Майдані на "повну котушку" користується різна сволота і пройдисвіти, зразу вчепившись в горло один одному. Спочатку це була Тимошенко проти Порошенка і „любих друзів”, тепер сама Тимошенко із „любими друзями” проти Ющенка. Луценго із своєю пірамідою поборів в МВД. Суди, де без хабаря нічого не вдієш. І т.д.

  Безумовно, при нормальному еконмічному поступові у державі, при тих темпах, які задав уряд Єханурова, Ющенкові на фоні цієї суспільної картини ніколи не світило б друге президенство.

  Але це і є суть демократичних процесів в Україні, що кожен може себе проявити у всіх ситуаціях внутріполітичних, економічних, фінансових, міжнародних і т.д. Справді, як у тій казці, хоч вовк і нап”ялив на себе овечу шкуру, але він рано чи пізно завиє. Не дав би Ющенко Тимошенко „поруліть”, то ніхто б ніколи не довідався, що коса то у неї бутафорська, як у вовка овеча шкура. І прийшла б Юля на президентськи крісло та у обмін наприклад, за десять відсотків акцій Газпрому для себе, віддала б Україну під протекторат Росії. А тепер у неї шансів жодних. Хоч все так просто – досить повернути народу той добробут, який він мав ще рік тому і президентське крісло вже під задницею. Але не виходить, як кажуть у народі – кишка за тонка.

  Я радий Вашій підтримці, крім того переконаний, що найближчих півроку до більшості українського суспільства ця проста інстина дійде: альтернативи Ющенкові Президентові нині в Україні не має.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.27 | Володимир I

   Re: Згоден

   Не дійде. Ви явно переоцінюєте розумові здібності населення України.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.27 | yes

    Re: Згоден

    Володимир I пише:
    > Не дійде. Ви явно переоцінюєте розумові здібності населення України.

    Доки грім не вдарить - мужик не перехреститься.

    Якщо ще грім не вдарив, то зачекаймо ще два місяці.

    З розумовими здібностями в українця все нормально. Як залишиться без пенсій і зарплат, то швидко повернеться до актуальних питань.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.27 | Володимир I

     Re: Згоден

     Ага. І запропонує свій спосіб вирішення проблеми: об'єднатися з росією, або ж влаштувати росію тут, в Україні, зі своїм пукіним в подобі тюлі чи анусовіча. Бо, як ввижається цим дятлам, в росії кризи немає. Тому, що в путіновізорі її не видно. А раз не видно - значить немає. І таку хуйню я чую від більшості місцевої публіки (на Харківщині). Тож не слід розраховувати на сракодзьобаючого півня кризи як лікувальний та мізкопрочисний засіб.
  • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

   категорично не згоден. Ющенко хороший але причина в іншому

   в тому що ворог значно сильніший і в тому як ворог діє в Україні

   Ющенко діє в межах можливого: на найвищому рівні.

   1.він вижив хоч і був вбитий, майже

   2.він втримався так довго

   3.він не залишив ні в кого сумнівів що він разом з США. Сподіваюся штати будутє завжди на його боці так самом.

   Це дві країни з виключно важливими союзними елементами для обох. Це назагал мало відомо і дуже недооцінено.

   Це може зараз не ясно що до чого але цей момент буде найбільш важливим в наступні пару років
  • 2009.01.28 | GreyWraith

   Re: Згоден

   yes пише:
   >>Але це нереально - хоча б через європейські забобони...
   Поясню трохи детальніше те, що я називаю "європейськими забобонами".

   У США демократична держава створювалася по суті з нуля на чистих принципах - не як альтернатива чомусь, тому там схема організації виконавчої влади проста і зрозуміла: громадяни обирають Президента, який за своєю посадою очолює федеральний уряд. Тому там принципово не може бути чогось подібного нашим конфліктам між СП та КМ. А певним додатковим до класичного розподілу вілад запобіжником від узурпації є федеральна структура держави.

   У "старій" Європі демократичні режими складалися як правило як альтернатива своїй попередниці - абсолютній королівській владі. (Здається, навіть слово "міністр" означає всього лише "радник" - як і латинське "консул"...) Центром боротьби із дворами ставали саме парламенти. Саме тому європейські режими складаються із уряду, який призначається парламентом, і президента чи короля із обмеженими повноваженнями. Обирати президента напряму чи надати йому більше повноважень європейці не хочуть НМД через антиабсолютистські традиції. Винятком є Франція, але це вимагає додаткового вивчення.

   В Україні НМД зараз йде певне поєднання американської і європейської моделей ( причому, як показують опитування, що стабільно демонструють бажання людей обирати Президента напряму і низький рівень довіри до парламенту, народ більше схиляється до американської моделі). Чому так получилося? Через зраду Мороза в кінці 2004 року, завдяки якій у форс-мажорній ситуації було проведено зміни до Конституції, що НМД виявилися просто дебільними. Отже, одна із задач, виконання якої я вимагатиму від тих, кого підтримуватиму на виборах, - скасування дурної і руйнівної "політрехворми". Фактично - треба зробити те, що зробив Де Голь, реформувавши Четверту Республіку у П'яту...

   >Наприклад, той плач Юлії, стосовно можливого надзвичайного стану >через дефолт, до якого вона сама й довела державу.
   Почнемо із того, що дефолту ще нема, хоча на його межі вже стоїмо. І основні причини НМД дві:
   1) світова економічна криза;
   2) побудована в Україні олігархономіка.
   Вина Тимошенко та й будь-кого опосередкована. В першу чергу їй треба дорікнути, що вона, справді щиро прагнучи виправити ситуацію, береться керувати економікою, не усвідомлюючи, що робити. Тому і робить хаотичні кроки. Але зауважу, що найвірогідніша їй альтернатива - ПРУ - насправді ще гірше, судячи із того, що вони пропонують...

   >через різні судові інстанції, які будуть зупиняти укази Президента, >у т.ч. і основний указ про надзвичайний стан. Це може привести до >повного хаосу і неконтрольованості.
   Ну, в такому випадку треба чітко знати, що робити, і не боятися це робити. Наприклад, якщо якісь судді наважаться скасовувати цей указ, то на підставі указу про надзвичайний стан оголосити цих суддів і тих, хто взудмає їх захищати, бунтівниками та заколотниками ... і перевішати на танкових стволах. :) Я серйозно.

   І звертаюся дще раз до досвіду того ж Лінкольна: коли Верховний Суд під впливом "мідноголових" ухвалив якусь антивоєнну бздуру, то Лінкольн силами армії заарештував голову суду. А коли Конгрес ухвалив вимогу негайно суддю відпустити, то армія заарештувла і тих конгресменів, що прийшли до в'язниці визволяти суддю. :) І це ще не найкрутіші із заходів, якими Лінкольн врятував федерацію...

   >Першими від свободи слова почали страждати діти політиків, дружини, >матері і потрібно було майже чотири роки, щоб якось дійшло до тих >шарикових із УП та партайшпрехів, що це занадто смердить.
   Воно то так, але невже не можна було передбачити це і попросити того ж Андрійка Ющенка вести себе не як Вася Сталін, щоб не дискредитувати батька? Зуміли ж заднім числом навести порядок, бо щось останнім часом не чути... Ну і тому подібні дрібниці. Хтось же має про це дбати.

   >Смачно плюнути в українця чи публічно принизити його стало мало не >головною темою ЗМІ, які заради грошей репродукують весь доморощений >та кремлівський бруд у мільйонних тиражах.
   А я лише пишаюся лайкою на нашу адресу від "Совінформбюро". І всім рекомендую...

   >Народ перестав поважати Ющенка, бо тими завойованими свободами на >Майдані на "повну котушку" користується різна сволота і пройдисвіти, >зразу вчепившись в горло один одному. Спочатку це була Тимошенко >проти Порошенка і „любих друзів”, тепер сама Тимошенко із „любими >друзями” проти Ющенка. Луценго із своєю пірамідою поборів в МВД. >Суди, де без хабаря нічого не вдієш. І т.д.
   Воно то так, але що Ющенко зробив за не такий малий час, щоб цьому всьому протидіяти?

   >І прийшла б Юля на президентськи крісло та у обмін наприклад, за >десять відсотків акцій Газпрому для себе, віддала б Україну під >протекторат Росії.
   Ну це вже занадто...
 • 2009.01.27 | Semen

  Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні не має.

  Погоджуюсь, Янух уже свій кремлівський сценарій відіграв, а Юлька зі своїми "здібностямі" хай у газпромі праціє))
 • 2009.01.27 | Sean

  тут і зараз - так, нема

 • 2009.01.27 | Арій.

  Навіть аби так ДІЙСНО було

  його шанси бути вибраним менші ніж у випадкового перехожого. Тобто - взяти випадкового перехожого - поставити його з Ющенком в 2-й тур (зрозуміло, апріорі, що Ющенко в 2-й тур не пройде ніяк) - і він його переможе. Добре це чи погано - кому як, але це не має значення.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.27 | Sean

   а воно так і є

   і навіть будучи прихильником Тягнибока, пан мабуть визнає, що в останнього шансів бути обраним - нуль.


   Арій. пише:
   > його шанси бути вибраним менші ніж у випадкового перехожого.
   У Юща шанси незрівняно більші ніж у випадкового перехожого. Бо того ніхто не знає. А першого знає. За владу, до речі, певний відсоток голосує завше "за інерцією", "щоб не було гірше" тощо
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.27 | OlalaZhm

    Re: а воно так і є

    Ну, не нуль... Я живу на Західній Україні, і бачу, що якщо балога з тюлькою ще трошви пообливаються гівном, то у Тягнибока мінімум 50% буде.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.27 | yes

     Re: Не так, бо це у випадку "якби вибори були сьогодні"

     Ющенко не займається виборами зараз, тоді як його потенційні противники на повну силу.
    • 2009.01.27 | Sean

     Re: а воно так і є

     OlalaZhm пише:
     > Ну, не нуль...
     я не кажу про нуль відсотків. Я кажу про нуль шансів бути обраним Президентом

     > Я живу на Західній Україні, і бачу, що якщо балога з тюлькою ще трошви пообливаються гівном, то у Тягнибока мінімум 50% буде.
     По-перше, думаю що не буде і за таких розкладів, по-друге, ми ж обиратимемо не Президента Західної України ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.27 | OlalaZhm

      Re: а воно так і є

      Зайдіть на сайт ЦВК і побачите, що Ющенка на сході обирало від 0,3 до 3%. І нічо, пройшов...
      А зараз і на Сході люди розумнішають :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.27 | Sean

       Re: а воно так і є

       OlalaZhm пише:
       > Зайдіть на сайт ЦВК і побачите, що Ющенка на сході обирало від 0,3 до 3%. І нічо, пройшов...
       так, бо мав потужну підтримку в інших краях, котра Тягнибокові і не снилася

       > А зараз і на Сході люди розумнішають :)
       І тому не голосуватимуть за Тягнибока. Ви можете, втім, сказати звісно, що вони ще недостатньо для того порозумнішали :) але менше з тим
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.27 | OlalaZhm

        Re: а воно так і є

        Та добре, Шоне. Най буде. Аби не суперечка :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.27 | Sean

         Ви праві

         OlalaZhm пише:
         > Та добре, Шоне. Най буде. Аби не суперечка :)
         не вартує це суперечки
   • 2009.01.27 | Арій.

    Re: а воно так і є

    Сашко, я готовий про Тягнибока поговорити, але не в порывнянны ы не в контексты Ющенка, бо це выдволыкаэ дискусыю выд основного ъъ предмету - ми переключимось виключно на Тягнибока, бо про Ющенка нема про що говорити. От таке довге реченны вийшло)))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.28 | Sean

     нмд навпаки

     Арій. пише:
     > Сашко, я готовий про Тягнибока поговорити, але не в порывнянны ы не в контексты Ющенка, бо це выдволыкаэ дискусыю выд основного ъъ предмету - ми переключимось виключно на Тягнибока, бо про Ющенка нема про що говорити. От таке довге реченны вийшло)))

     Про Ющенка якраз є чого говорити, бо він чинний Президент і майбутній кандидат у Президенти, причому навіть з певними перспективами і причому, судячи з усього, "мій" (хоча і ситуативний) кандидат. А Тягнибок.... Хто це? :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.28 | Арій.

      Пропоную поставити уявний уксперимент

      2-й тур - Ющенко і Тягнибок. Впевнений, що Тягнибок переможе. Тому що: 1. На Сході взагалі в такому виборі не будуть приймати участь. 2. На Заході однозначно переможе Тягнибок. http://www.vosvoboda.info/ukr_txt005969
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.30 | Sean

       Ну якщо уявний, то який же це експеримент

       Арій. пише:
       > 2-й тур - Ющенко і Тягнибок. Впевнений, що Тягнибок переможе. Тому що: 1. На Сході взагалі в такому виборі не будуть приймати участь. 2. На Заході однозначно переможе Тягнибок.
       Нмд однозначно переможе Ющенко, бо:
       1. Він чинний Президент і за цим фактом має кавалок голосів,
       2. На заході голоси поділяться,
       3. На сході звісно хтось не прийде, але виборець регіонів голосуватиме не за Тягнибока.
       4. Литвиняки, комікі, социки і їхній електорат ніколи не голосуватиме за т-бока і за ньгго не агітуватиме.
       5. Я агітуватиму за Ющенка за таких розкладів ;) і мабуть більшість відвідувачів Майдану, до речі.
       6. Ющенко розумніший.
       7. Буде більше бажаючих спонсорувати кампанію Юща, набагато більше.
       8. Тощо
  • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

   позиція Тягнибока по Ізраілю висвітила його ФСБні звязки

   Тягнибок це ФСБ. Конкретне і небеспечне
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.27 | OlalaZhm

    Re: позиція Тягнибока по Ізраілю висвітила його ФСБні звязки

    Це вам так подобається думати
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

     це так і є в тому його ОПЕРАТИВНА функція: клоун-антисеміт

     доречі а хто Ви і чому ваша думка має враховуватися?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.27 | OlalaZhm

      Re: це так і є в тому його функція клоуна-антисеміта

      А Ви?

      Я журналість і маю справу з людьми (потенційними виборцями) в об"ємі більшому, ніж навіть хочу. Я виклала свої спостереження. А враховувати їх не обов"язково - я не податкова міліція :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

       журналіст? надайте ваші тексти я заціню

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.27 | ak1001

       Кабуд має рацію

       варінти три
       1 Тягнибок дурень
       2 Тягнибок справді антисемит
       3 Тягнибок - агент ФСБ

       у нас з вам вже було про це, але ж як бачимо Тягнибок мої спостереження і перестороги таки "виправдавує"
       тому я все більше вважаю за пункт 3
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

        те що тягнибок дегенерат це ДУЖЕ ДОБРЕ

        більше дегенератів на полі ФСБ-ноі оперативної діяльності нам конче необхідно
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.27 | ak1001

         погано те що багато хороших людей на це ведуться

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

          вони не хороші. ідіот НЕБЕСПЕЧНІШИЙ за ворога

          тримайтеся від йолопів подальше

          це принцип УСПІХУ в житті

          деякі їх користують і кидають

          але це не по-християнскі

          я обираю дискрімінацію і веселе знущання над дебілами)))
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.27 | OlalaZhm

           До адмінів: не хочу видатися злою...

           але чи не порушує пан Кабуд п.5 і п.13 правил? И ще й мене провокує?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

            навіщо ваш тягнибок підтримує кремлівську політики на рост НАФТИ

            пояснюйте навіщо Тягнибок працює на ФСБ проти України

            і навіщо ви його рекламуєте


            нафта після атаки фсб по Израілю виросла на 12$ !!!!!

            це означає ДОДАТКОВІ прибутки кремля :

            120 міліонів доларів ЩОДЕННО.

            Журналізм, як манипуляттивна зброя ворога,-

            ((((геть вимре і ваші бездарні писання розтануть в промінні сонця))))

            Перекваліфіковуйтесь на виховательку дитячого садочка)))
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.01.27 | OlalaZhm

             Re: навіщо ваш тягнибок підтримує кремлівську політики на рост НАФТИ

             Все! Більше не можу!!!! Перехожу на Вашу мову: сам дурак!
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.01.27 | ak1001

              полєгчало?

              це ж Кабуд :)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

               нафта за війну піднялася на $12 : 120 міл/день Кремлю

               це саме так і є

               що скажете, це теж КАБУД?
             • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

              Кремль на війні з Ізраілем заробля $120міл на день

              Оля це не статєйкі в районній газеті

              ЦЕ СМЕРТІ ЛЮДЕЙ за 120 міл на день


              знаєте що таке 120 міл на день?
     • 2009.01.27 | Graymur

      Re: це так і є в тому його функція клоуна-антисеміта

      Сергій Кабуд пише:
      > доречі а хто Ви і чому ваша думка має враховуватися?

      Не, ты всё-таки мой любимый клоун!!
   • 2009.01.27 | Арій.

    А хвакти можна якісь? І логічний ланцюжок?

    А то якось не по-дорослому виходить.
  • 2009.01.27 | yes

   Увага! У Ющенка дві успішні кампанії з нічого зроблені

   Ющенку не має куди спішити.

   Коли прийде законний час, він займеться виборами. Зараз він збирає собі тези для майбутньої кампанії і вислуховує все те болото, що виригає тов. Тимошенко. Воно встигне народу до виборів дуже сильно проїстися.

   Він вміє заводити народ і на його боці практично місцева влада, вона може бути не так популярна, але у агітації за Ющенка досить переконлива.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.27 | Володимир I

    Re: Увага! У Ющенка дві успішні кампанії з нічого зроблені

    Слушна думка. Але її реалізації заважає московський агент балога. Якщо його вигнати і замінити людиною діловою і справді патріотичною, то Ющ матиме великий шанєц перемогти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.27 | yes

     Re: Це смішно - Балога агент Москви.

     Сьогодні найсильніша зброя Балоги - це ті хлопці, яких він зібрав навколо себе у СП і які добросовісно і відверто критикують Путіна, кремль і всіх їх прихвоснів ніби українських.

     Балога може не дожити до виборів, як колись не дожив помічник Чорновола Бойчишин.

     Виходячи із прийнятої тактики проти Ющенка - ізоляція, то виглядає, що Балога давно під Богом ходить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

      точно так і є і саме так оцінено експертами з безпеки

     • 2009.01.27 | Володимир I

      Re: Це смішно - Балога агент Москви.

      Ну гаразд, а звідки ж тоді взялося хитрожопе русинство в контрольованому Балогою Закарпатті?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

       русинство це не доказ ніяк

       я знайомий з русинами в США 20 років

       так, вони себе не вважаютє українцями

       але вони малочисельні

       Думаю це самодіялністє підтримана ФСБ

       там йде газогін ДРУЖБА

       не певен чи Балога може це зупинити чи навітє знає про це?
    • 2009.01.27 | ak1001

     Балога відкрито встав проти Юлі

     і час показав що ЄЦ був правий
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

      саме так

     • 2009.01.27 | Володимир I

      Re: Балога відкрито встав проти Юлі

      Якось так хуйовенько встав, більше піздєжу, аніж стратегічно продуманих ходів. Вони зараз із ющем повинні мати приблизний план дій на рік, що неважко зробити, врахуЮвавши всі сучасні тенденції, як підспудні,так і явні. Але я щось нічого подібного не помічаю. Немає ознак. Натомість - якась хаотична смиканина.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.27 | ak1001

       так, і насправді хйз що він за сам

       питання в тому що інші взагалі нічого не зробили
       навіть Кириленко і той посрав НУ через бортьбу з ЄЦ замість боротьби з Тимошенко
       в тому то й біда що нікому вірити неможна
      • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

       Юля - це серьозно. Це кремль

       -це колосальна мережа того БЮТа в Україні

       -це гроші і

       -імідж підарши на який дроче пів краіни

       подумайте серьозно:

       -це ТА СИЛА ЯКА ТРУІЛА ЮЩА І ДУБИНУ

       вдумайтеся в деталі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.01.27 | Володимир I

        Re: Юля - це серьозно. Це кремль

        Та хіба ж я заперечую? Тому в кожному дописі і набридаю: пряме президентське правління, пряме президентське правління...Нехай всі, хто має хоч якийсь опосередкований "доступ к тєлу" імплантовує цю думку Ющу...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

         я думаю що Юля сильніша за пряме През Правління

         серьозно

         Нема в Ющенка стіки сили і прибічників в тому числі і серед силовиків

         Подумайте про що йдетєся, це не ГАСЛА

         це:

         можливість організувати систему управління Державою ЕФЕКТИВНО і з елементами диктатури

         це не волшебною паличкою

         а конкретно: вірними мотийованими професіоналами достаній кількості забеспечується

         Де вони?

         Скільки треба, як працює?

         Я не знаю, Ви не знаєте
         Ющенко знає він в темі 20 літ
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.01.27 | Володимир I

          Re: я думаю що Юля сильніша за пряме През Правління

          Дійсно, все не так просто, як здається. Бо все набагато простіше. Сисема управління в нього є: це рай- та облдержадміністрації. Люди там, в основному, лойяльні. Знаючи наш менталітет, переконаний, що ніхто й не писне, якщо все зробити розумно. Швидке захоплення влади силами 2-3 дивізій по всій Україні, арешт керівників 5 колони, виступ по ТВ. Блокування на кілька днів мобільних операторів та ТВ. Останнє, а також радіо береться під контроль.
          Московські карліки знають про легкість такого сценарію, тому й казяться, бо Ющ - головнокомандувач і зможе задіяти силові структури для порятунку країни. Розумієте, іншого шляху вже не лишилося. І рахунок іде на місяці. Шкода, що Ющ такий боягуз.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.01.28 | Сергій Кабуд

           а чи підтримає це населення?

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.28 | Володимир I

            Re: а чи підтримає це населення?

            Якщо правильно обставити і добре підготувати - підтримає, або я нічого не петраю в психології пересічного українця.
          • 2009.01.28 | Сергій Кабуд

           Це буде оголошення війни КГБ. чи втримає Ющ це?

           я не бачу в суспільстві не те що сил а й розуміння

           також зовсім неясно наскільки можна зараз сподіватися на Обаму

           Чейні вже там нема(!)
          • 2009.01.28 | GreyWraith

           Спробую пограти у "адвоката диявола"

           Володимир I пише:
           >Сисема управління в нього є: це рай- та облдержадміністрації. Люди >там, в основному, лойяльні.
           Ви в лояльності 100% впевнені? Від Ужгорода до Луганська і від Сум до Севастополя?

           >Знаючи наш менталітет, переконаний, що ніхто й не писне, якщо все >зробити розумно.
           А якщо писнуть? Знайдеться один нелояльний райцентр - і звідти підуть заклики боротися із проклятою диктатурою від імені тієї ж ПРУ чи БЮТ... І як боротися?

           >Швидке захоплення влади силами 2-3 дивізій по всій Україні,
           Один великий стратег вже збирався брати місто Грозний силами одного десантного полку... :)

           Дві-три дивізії? Як мінімум треба силами армії гарантовано заблокувати діяльність всіх місцевих рад і більшості осередків партій...

           >арешт керівників 5 колони,
           Хотів би я на те подивитися... :)

           >Блокування на кілька днів мобільних операторів та ТВ. Останнє, а >також радіо береться під контроль.
           Двома-трьома дивізіями?

           > Московські карліки знають про легкість такого сценарію, тому й >казяться, бо Ющ - головнокомандувач і зможе задіяти силові структури >для порятунку країни.
           Як думаєте вирішувати проблему проросійського підпілля і "Малороссийской народной освободительной армии", яка, звісно ж, у такому випадку сформується "борцами за свободу Малороссии", що повтікають до братньої держави ... і приведуть із собою братів-визволителів? :)

           >Розумієте, іншого шляху вже не лишилося. І рахунок іде на місяці. >Шкода, що Ющ такий боягуз.
           Я не думаю, що все так запущено. Тимошенко, схоже, загнана в куток, ВР дискредитована. Ще два-три місяці - і можна просувати нормальний уряд національного порятунку...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.01.28 | yes

            Re: Спробую пограти у "адвоката диявола"

            О, хід думок сприймаю!

            GreyWraith пише:
            > Я не думаю, що все так запущено. Тимошенко, схоже, загнана в куток, ВР дискредитована. Ще два-три місяці - і можна просувати нормальний уряд національного порятунку...

            Воно так і буде.

            Я не знаю чи Ви пам"ятаєте завершення епохи Хрущова, появою на другий день у всіх магазинах білого хліба, але воно так виглядатиме після відходу Тимошенко у відставку. Долар зразу впаде, запрацюють заводи і фабрики, попливуть у банки інвестиції іт.д.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.01.28 | Володимир I

             Re: Спробую пограти у "адвоката диявола"

             "..І настанєт, Пєтруха, жизнь льогкая і прєкрасная". Нічого само собою не зробиться. Потрібні надзусилля - надзвичайний стан. Інакше гаплик. Вчить історію.
            • 2009.01.29 | GreyWraith

             Re: Спробую пограти у "адвоката диявола"

             yes пише:
             >Я не знаю чи Ви пам"ятаєте завершення епохи Хрущова,
             Ні, я народився у 1973 році.

             >але воно так виглядатиме після відходу Тимошенко у відставку. Долар >зразу впаде, запрацюють заводи і фабрики, попливуть у банки інвестиції >іт.д.
             ... і перетворяться береги Дніпра у кисіль, а сам Дніпро тектиме молоком. :lol:

             Не буде цього. І місяців зо 3 буде все ще гірше.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.01.29 | yes

              Re: Обом вам відповідаю. Є закон Гегеля, якого ніхто ще досі не+

              заперечив. Це закон переходу кількості у якість.

              Для вас це фантазії раптової появи якісних змін, а насправді все так відбувається згідно теорії.

              При чому не поступово, а саме скачкоподібно. Тобто, в одну мить і маємо вже нову якість. І все знову починається спочатку, але вже на новому рівні витка накопичення кількості.
           • 2009.01.28 | Володимир I

            Re: Спробую пограти у "адвоката диявола"

            Щодо лояльності - впевнений на 100%, бо знаю таких людей особисто. Принаймні, в Харківській області. Це -люди досить патріотичні, хоча й не бійці. І конформісти. Так це - на Харківщині. Гадаю, що далі на Захід ситуація краща і набагато. Звідси випливає, що основні сили тре зосередити у двох областях - Донецькій та Луганській. І в Криму. Головне - взяти під надійний контроль арсенали і сформувати ополчення з рішучих патріотів. Діяти швидко і продумано. Гадаєте, шкуфрич поїде піднімати Донбас? Щаз! Що вони робитимуть, ми прекрасно знаємо з 2005 року - по забуграм дриснуть, а в основному - до Білокам'яної. Просто треба не бздіти і не пиздіти, а робити. Інакше повториться 1918 рік.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.01.28 | Володимир I

             Re: Спробую пограти у "адвоката диявола"

             Навздогін: потенційні виступи противників розганяти безжально і якщо треба - із застосуванням зброї. винниченко побоявся вбити в 1918 році кілька тисяч більшовиків - і втратила Україна мільйони. Несумірна різниця, еге ж? Так само й зараз. І це буде проявом реального гуманізму. Інакше знов втратимо мільйони. І Україну. Цього разу - назавжди.
            • 2009.01.29 | GreyWraith

             Re: Спробую пограти у "адвоката диявола"

             Володимир I пише:
             > Щодо лояльності - впевнений на 100%, бо знаю таких людей особисто. >Принаймні, в Харківській області. Це -люди досить патріотичні, хоча й >не бійці. І конформісти. Так це - на Харківщині. Гадаю, що далі на >Захід ситуація краща і набагато.
             Тю, не так давно Ви ж переконували мене, що в околицях Харкова біда повна, і що Росія це все приєднає одною лівою. :) Що сталося?

             >Діяти швидко і продумано.
             Резонно...

             >Гадаєте, шкуфрич поїде піднімати Донбас?
             Кому він там треба?

             >Щаз! Що вони робитимуть, ми прекрасно знаємо з 2005 року - по >забуграм дриснуть, а в основному - до Білокам'яної.
             Основне - не давати купкуватися. Різна русофільська нечисть подібна до щурів - сильна лише у зграї.

             Власне, у 2005 році центром їхнього опору стала ВР. І сильно допомогла реваншуватися недоторканість, завдяки якій ця нечисть безкарно свинячила по всій країні. Треба врахувати тодішні помилки...
             Чому-чому, а директивному скасуванню недоторканості народ буде дуже радий.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.01.29 | Володимир I

              Re: Спробую пограти у "адвоката диявола"

              То я я казав про сімплових піплів, а зараз кажу про працівників держадміністрацій. Читати уважно треба.
              А співвідношення бидла і нормальних людей тутечки чітко відслідковується за результатами трьох останніх виборів: приблизно 75 і 25 відсотків.
            • 2009.01.31 | yes

             Re: Спробую пограти у "адвоката диявола"

             Ви не розумієте одного: історичного процесу. Для цього потрібна мудрість і терпіння.

             Володимир I пише:
             > Що вони робитимуть, ми прекрасно знаємо з 2005 року - по забуграм дриснуть, а в основному - до Білокам'яної. Просто треба не бздіти і не пиздіти, а робити. Інакше повториться 1918 рік.

             На перших порах дриснуть і створять "законний уряд" у Москві і приїдуть на лафетах російських гармат назад у Київ.
             По тій простій причині, що російська армія є сьогодні технічно і чисельно сильніша від української.
   • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

    саме так. детальний аналіз дає самі ці висновки

   • 2009.01.27 | ak1001

    імхо ви переоцінююте Ющенка

    як на мене він і не хотів бути президентом, його вмовили
    і він завжди був на горі якоїсь купки людей яка щось робила без нього
    факт в тому що він прийшов без свої команди і зараз зостався сам говорить сам за себе

    те що він не змінів за отанні два роки нічого в своїй манері спілкування, в кадровій політиці теж говорить сам за себе
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.27 | yes

     Re: Ні, я його можливостей зовсім не пероцінюю

     ak1001 пише:
     > як на мене він і не хотів бути президентом, його вмовили
     це принаймі не серйозно таке читати. Його крилата фраза до нашоукраїнців, яку ніхто з них не заперечив досі: "Я вас на смітниках позбирав"
     > і він завжди був на горі якоїсь купки людей яка щось робила без нього
     Знову не правильно, бо все навпаки. Але він не Тимошенко - типу щось ляпнув не так і вже ворог. Ющенко дуже побажливо ставиться до "пігмеїв" він вірить у свої месіанську роль.
     > факт в тому що він прийшов без свої команди і зараз зостався сам говорить сам за себе

     Ющенко є вроджений лідер і для нього команда, має чисто символічне значення - він за два тижні збере команду, видасть тези і всі вважатимуть їх за свої думки.
     >
     > те що він не змінів за отанні два роки нічого в своїй манері спілкування, в кадровій політиці теж говорить сам за себе

     Для чого йому щось змінювати, він є задоволений своїми діями і своїм життям. За п"ять років він жодного разу не змандражував, не запанікував, не запив, більше того, його магнітом потягнуло на пригоди у Грузію і він справді там був корисним.

     А який зміст Ющенкові перли перед свинями метати у банальних ситуаціях?! Це у всіх інших є комплекс неповноцінності і вони щосили намагаються довести, що саме вони най най і най, а не Ющенко. Деякий час це діє, а потім дурість вилазить на верх, як це вчора було із Гриценком чи Тимошенко чи ...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

      +999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

     • 2009.01.28 | Shadow

      Re: Ні, я його можливостей зовсім не пероцінюю

      yes пише:
      > Знову не правильно, бо все навпаки. Але він не Тимошенко - типу щось ляпнув не так і вже ворог. Ющенко дуже побажливо ставиться до "пігмеїв" він вірить у свої месіанську роль.

      Нічого, скоро народ йому вправить "месіанство", по самі помідори.

      > Ющенко є вроджений лідер і для нього команда, має чисто символічне значення - він за два тижні збере команду, видасть тези і всі вважатимуть їх за свої думки.

      Це нудне белькотіння Ви вважаєте "тезами"??
    • 2009.01.27 | Сергій Кабуд

     Ющ знає що це гра з смерттю - нікого не втягує

 • 2009.01.27 | alfy_new

  Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні не має.

  yes пише:
  >Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні не має. 1. Людина, яка все робить для демократичного розвитку і утведження демократичних свобод у державі. Базова свобода – це свобода слова.
  Це 100%,якщо мати на увазі свободу західного зразка, суть якої полягає у навішуванні народу локшини на вуха, що нібито він має свободу.
  > 2. Патріот України. Це означає, що Президент не зрадить свого народу заради особистих інтересів чи під загрозою смерті.
  Так, але народ-це абстрактне поняння. Єдиного народу зараз в Україні не існує. Тому його не можна зраджувати чи не зраджувати.
  >3. Корумпованість. Те, що головна піраміда корупції сьогодні розпалася на безліч дрібних корупційних пірамід – це заслуга Ющенка.
  Однак на рівні простих українців корупція як існувала, так і існує. І Ющенко тут ні до чого.
  >4. Кваліфікація. Заледве хтось може заперечити, що Ющенко має накращу кваліфікацію серед заялених кандидатів у Президенти у питаннях економічного, фінансового та політичного управління державою.
  Ющенко був слабким студентом, коли навчався у Тернополі-можете запитати викладачів. ;) Як він там керує і чи щось вирішує-важко сказати взагалі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.27 | yes

   Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні не має.

   alfy_new пише:
   > Ющенко був слабким студентом, коли навчався у Тернополі-можете запитати викладачів. ;) Як він там керує і чи щось вирішує-важко сказати взагалі.

   Не знаю наскільки це правда, але він був в 1997 (плюс-мінус) отримав нагороду кращого банкіра в Європі.
  • 2009.01.28 | GreyWraith

   Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні не має.

   alfy_new пише:
   >Це 100%,якщо мати на увазі свободу західного зразка, суть якої >полягає у навішуванні народу локшини на вуха, що нібито він має >свободу.
   Два питання:
   1) Про навішування на Заході локшини на вуха - самі своїм могутнім розумом дійшли, чи підказав хто?
   2) Які ще зразки свободи, окрім західного, Ви знаєте?

   >Так, але народ-це абстрактне поняння. Єдиного народу зараз в Україні >не існує. Тому його не можна зраджувати чи не зраджувати.
   Ви даремно просуваєте такі сучасні і круті концепції за допомогою архаїчної термінології. Поняття "зрада" насправді не існує. Те, що відсталі від Вас люди так називають, є всього лише мудрою зміною поведінки заради прилаштування під змінені обставини. :lol:

   >Однак на рівні простих українців корупція як існувала, так і існує.
   "Українці" - це що таке? Ви ж написали, що народу не існує, у всякому випадку єдиного, - а тут пишете про якихось неіснуючих "українців". :) У Вас справді у голові така плутанина понять?

   BTW із неіснування українців випливає і неіснування корупції - чи не так? :)

   >Ющенко був слабким студентом, коли навчався у Тернополі-можете >запитати викладачів. ;)
   Особисто питали? І багатьох викладачів? А, може, вони Вам локшину на вуха розвішували - Тернопіль це ж теж певною мірою Захід? :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.28 | alfy_new

    Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні не має.

    Теза про те, що не існує єдиного народу, випливає з неоднозначності терміну народ. Бо ті етнічні групи, які проживають зараз на триторії держави Україна об'єднує лише те, що вони тут проживають- ні мовної, ні духовної, ні релігійної єдності зараз немає, це ж очевидно. З цієї тези не випливає, що не існує українців як нації. А що стосується Ющенка, то він непогано, до речі, виконує політичне, в першу чергу, замовлення, яке співпадає з інтересами певної частини суспільства, ось і все. Тому для цієї частини суспільства альтернативи немає-це однозначно (так само як для Саакашвілі в Грузії ;) ).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.28 | GreyWraith

     "Це очевидно" - аргумент хіба для зомбі

     Та й відповідати стали Ви лише на питання щодо єдиного народу. З цього я роблю висновок, що тезу "західна свобода - це вішання локшини на вуха" Ви таки десь підчепили. Як непристойну хворобу на Окружній. :)

     Але то вже така справа...

     alfy_new пише:
     >Теза про те, що не існує єдиного народу, випливає з неоднозначності >терміну народ.
     Цікаво, чому ж тоді цей термін проіснував у практиці чи не з римських часів і зараз вмирати не думає?

     >Бо ті етнічні групи, які проживають зараз на триторії держави >Україна об'єднує лише те, що вони тут проживають- ні мовної, ні >духовної, ні релігійної єдності зараз немає, це ж очевидно.
     А німцам Ви теж відмовляєте у праві на єдність, бо, наприклад, саксонці - лютерани, а баварці - католики? :) І що робити із атеїстами? Та й мовна єдність - теж цікаве питання: США, Австралію та Великобританію населяє один народ, а Канаду - два різних? І як бути із Швейцарією? Та й цікаве поняття духовної єдності: що воно таке - цей дух? у яких одиницях його міряють? з чим їдять? на що він впливає? Хто знає відповіді на ці питання?

     А Ви заладили як папуга: "Очевидно! Очевидно!" Очевидні два факти:
     1) Україна - держава українського народу. Як український народ себе ідентифікують три чверті її населення. Решта - національні меншини, які відрізняються від титульного народу і переважною релігією, і мовою, і етнічним походженням, і мовою. Заганяти всі меншини в одне стійло - ідіотизм. Також ідіотизм - спекулювати на цій відмінності.
     2) Очевидно також, що над Вашою свідомістю добряче-таки попрацювало "Совінформбюро". В результаті Ви ненавидите той народ, серед якого живете, і державу цього народу і бажаєте їм загибелі, - що видно із Ваших дописів. А оскільки український народ і українська держава зникати не збираються, а Російська Імперія в цій чи іншій формі, попри всі Ваші сподівання, тут ніяк не відновлюється, а Ви з якоїсь причини до Вашої справжньої Батьківщини, тобто Росії, перебиратися не хочете, то це призводить до деградації Вашої особистості. І особистостей таких, як Ви, свідченням чого є контингент русофілів в Україні - масовка неадекватів під проводом шахраїв.

     BTW те, що Ви чомусь стали підхвалювати Тимошенко, суттєво зіпсувало її реноме в моїх очах... :)

     >З цієї тези не випливає, що не існує українців як нації.
     От ознаки деградації: одночасно у Вашій свідомості уживається існування українців як нації і неіснування як народу. :)

     >А що стосується Ющенка, то він непогано, до речі, виконує політичне, >в першу чергу, замовлення, яке співпадає з інтересами певної >частини суспільства, ось і все. Тому для цієї частини суспільства >альтернативи немає-це однозначно (так само як для Саакашвілі в >Грузії ;) ).
     А Обама чи Саркозі теж виконують політичне замовлення, що збігається із інтересами певної частини суспільства, - чи все-таки легітимні керівники держави і представляють все суспільство? :) За них же 100% не голосували...

     Та й з приводу очевидності безальтернативності - явне навіювання російської імперської пропаганди. Це там піддані царя не обирають. :) А з приводу Ющенка - он через рік будуть вибори, на яких, швидше за все, оберуть когось іншого.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.30 | alfy_new

      Re: "Це очевидно" - аргумент хіба для зомбі

      Питання народів Німеччини, Бельгії чи інших країн теж дуже складні. Чи знаєте Ви, що зараз Бельгія знаходиться на грані розпаду? http://www.day.kiev.ua/191701 Я про це знаю з особистого недавнього спілкування з франкомовними бельгійцями. Інформація мене просто вразила. Таких прикладів можна навести сотні. Експерименти із змішування етносів та націй не завжди вдалі , хоча є й непогані результати-наприклад, США, СРСР(так званий радянський народ).
      А що стосується Російської Імперії-я дійсно її люблю. На це у мене є ряд причин. І я на це маю право як вільна людина, яка не є членом жодної політичної партії і ніколи не була (за виключенням РУХу 90-х) і якій начхати на думку переважної більшості. Але звідси не випливає, що я не люблю українців-адже я сам українець і все життя прожив на Україні.
 • 2009.01.27 | Чучхе

  швидше +1, аніж -1

 • 2009.01.27 | Арій.

  Ніхто з тих, хто тут доводить, що Ющенко

  може перемогти на виборах в дійсності не готовий поставити будь-яку пристойну суму на це. Для тих, хто все-таки хоче, щоб Україною правив який-небудь безхребетник потрібто терміново шукати іншу кандидатуру. Ну, наприклад, Литвин - такий самий безхребетник, тільки що хитріший, тому, навіть, кращий. Або Бєня, чи як його... Сєня Яценюк...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.27 | Мартинюк

   Нормальний у Ющенка хребет - не зламали

   Хоча як старалися , та ще й цілим натовпом , та ще й за підтримки з усіх закордонів.
   Якби Ющенко був безхребетним то оця вся , відригнута з Совка, шобла яка при владі, заводах і пароходах, не немагалася за кожної нагоди обмежувати можливості та повноваження Президента.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.28 | Сергій Кабуд

    саме так

   • 2009.01.28 | GreyWraith

    Воно то ніби так...

    Мартинюк пише:
    >Якби Ющенко був безхребетним то оця вся , відригнута з Совка, шобла >яка при владі, заводах і пароходах, не немагалася за кожної нагоди >обмежувати можливості та повноваження Президента.
    У Ющенка хребет є - в цьому я не сумніваюся. Але я не дуже бачу останнім часом активні спроби цей хребет зламати. :) Яким чином Ющенко заважає цій шоблі? Конкретні приклади можете навести?
   • 2009.01.28 | Арій.

    Неможливо зламати те, чого нема

    А повноваження-таки добряче обмежили. Якщо ж він не безхребетний - то тоді - ворог, бо не посадив ні одного сепаратиста, отже підтримує їх.
  • 2009.01.28 | Sean

   розум виборця, нмд - передусім у вмінні

   узгодити з самим собою власні прагнення з реаліями. Голосувати за Ющенка для мене - не ідеальний варіянт (його наразі нема), але зовсім не "западло", кажучи донецькою мовою. Це за поточних умов найкращий розумний вибір. З простих мотивів - зберегти українську державність.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.28 | Володимир I

    Re: розум виборця, нмд - передусім у вмінні

   • 2009.01.28 | omlet

    Збереження української державності - сильний мотив для виборців!

    Особливо тих, хто розуміє, чи просто відчуває, ту загрозу, яка нависла над українською державою у останні роки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.28 | Арій.

     Це- сильний мотив тільки для націоналістів

     Але більшість націоналістів - проти Ющенка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.30 | Sean

      Не тільки

      Зокрема також для тих, хто цінує право власности, хто не любить провокацій і провокаторів, хто не є антисемітом, хто любить розсудливих політиків, хто спочатку думає, потім говорить

      Арій. пише:
      > Але більшість націоналістів - проти Ющенка.
      Думаю що навпаки. Бо націоналісти і прихильники ВО "Свобода" - далеко не одне і те саме
    • 2009.01.28 | yes

     Re: Збереження української державності - сильний мотив для виборців!

     omlet пише:
     > Особливо тих, хто розуміє, чи просто відчуває, ту загрозу, яка нависла над українською державою у останні роки.

     На тому зробив Кучма другий термін. Під гаслами, щоб не було війни і Україна неділима, Кучма переконав виборців + фальсифікація.

     Тепер інші питання актуальні, а саме:
     Наше майбутнє - добробут!

     Я переконаний, якщо Ющенко запропонує програму виходу із кризи і ГОЛОВНЕ, якими засобами це буде досягнуто, то він без особливих сусиль переможе.
   • 2009.01.28 | Арій.

    Саме з цих же мотивів я вважаю його найгіршою кандидатурою

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.01.29 | yes

     Re: Саме з цих же мотивів я вважаю його найгіршою кандидатурою

     Тобто, Ющенко, з ваших слів найгірша кандидатура на предмет збереження незалежності України?

     А яка інша кандидатура здатна надійно відстояти незалежність України?

     П.С.
     Олександра Македонського, Івана Сірка чи Джоржда Буша прошу до дискусії не включати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.01.29 | Арій.

      Так - Ви правильно мене зрозуміли.

      Щодо альтернатив - маємо вибирати тільки з відомих в політиці. На мою думку, це - Тягнибок. Тепер питання від мене - якщо припустити, що Ющенка немає - кого б іншого Ви запропонували?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.01.29 | yes

       Re: Так - Ви правильно мене зрозуміли.

       Арій. пише:
       > Щодо альтернатив - маємо вибирати тільки з відомих в політиці. На мою думку, це - Тягнибок.
       Тягнибок є невідома особа у політиці, із дуже короткою біографією, він не був міністром, не був головою уряду, ні у жодному виробництві задіяний. У нього не має досвіду спілкування із людьми, не має толерантності до інших націй. І є багато інших відкритих питань.

       Автоматично, я Тягнибока ніколи у Президенти не виберу із цієї причини.
       Але я підтримаю його кандидатуру до ВР, що він себе там проявив і ми всі побачили, що це за людина.
       Пререпрошую, але вибори Президента для мене не гра в орлянку. Все має бути надійно.

       >Тепер питання від мене - якщо припустити, що Ющенка немає - кого б іншого Ви запропонували?

       От цікава постановка питання і вона по суті є не правильною. Чому? Тому що є таке поняття як історичний процес, по простому скажемо так "святе місце порожнім не може бути чи не буває". Тобто, коли б Ющенка не було, була б точно така сама персона із такими самими поглядами і я б за неї голосував.

       Можна щось пригальмувати, вбивши лідера, особу, яка відображає суспільні устремління, але не можна вбити суспільні устремління, не можна вбити весь той відсоток суспільства, який має такі самі погляди, як наприклад, Ющенко. І цей відсоток завжди буде мати свого лідера.

       Найближчими за поглядами на нішу Ющенка я вважаю Порошенка, Єханурова, Балогу і ще кілька осіб і я б за них голосував, коли б щось трапилося із Ющенком.
    • 2009.01.30 | Sean

     не питання. Тільки таких як я більше ніж таких як ти

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.02 | Арій.

      Не хвакт

 • 2009.01.27 | Мартинюк

  В статті !

  Помякшити персональні інвективи, і в статті. Гадаю навколо того буде велика дискусія.

  Пане авторе - ви згодні? Під ніком, чи може дасте Ваше прізвище або літературний псевдонім ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.01.28 | Павло

  Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні не має.

  Правильно. І про це потрібно говорити. Про це треба волати!!! Тому що після Ющенка може бути диктатура. І, байдуже, яка це будет диктатура. Однак очевидно, що це не буде диктатура закону. Серед усіх інших кадидатів, які збираються балотуватися на президента, я не бачу патріотів України.
 • 2009.01.28 | BIO

  Альтернативи немає лише Богові - сьогодні і назавжди

  Все інше - Ваша еретична балаканина.

  Виглядає так що поточної КРИЗИ полоумкам замало.

  Передано до повторного розгляду у покаральний відділ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.28 | OlalaZhm

   Re: Альтернативи немає лише Богові - сьогодні і назавжди

  • 2009.01.28 | ak1001

   якому саме? првославному мусульманському католіческому

   індуїстському буддістському єгипетському?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.28 | BIO

    Йому пофік.

    За Вашим бажанням - можете прихилитися до язицького філіалу

    Або йти до біса на альтерєгонативну посаду.
 • 2009.01.28 | basya

  Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає.

  Ющенко - наш Президент!!! Тмиошенко - ведьма с косой!!! Вот она правда...
 • 2009.01.28 | Semen

  Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає. (доп.)

  Бо він виконує свої обов.язки: "Останні події на газовому ринку переконливо засвідчили - європейські споживачі зацікавлені в енергетичному об'єднанні з Україною. «Безумовно, наразі можна стверджувати одне - криза в українсько-російських газових взаєминах, що так відчутно вдарила по європейських споживачах, дійсно говорить про необхідність об'єднання українських та європейських енергетичних мереж», - сказав Уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський. Повідомляє прес-служба Президента."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.28 | yes

   Re: Не виключаю, що ЄС може конкретно підтримати Ющенка

   Наприклад введенням безвізового режиму чи наданням асоційованого членства у ЄС
 • 2009.01.28 | Тарас Токар

  А він повинен бути реальним Ґарантом Конституції?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.28 | yes

   Re:Це чиста тавтологія про реального гаранта, видумав Табачник

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.01.28 | Тарас Токар

    Re: а хіба Табачник - автор Конституції?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.01 | yes

     Re: а хіба Табачник - автор Конституції?

     Стаття 102. Президент України є главою держави і виступає від її імені.
     Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

     Я про те, що такого, як "реальний гарант Конституції". Особисто мені не зрозуміло, що розуміється під "реальним гарантом" чи "не реальним гарантом"
  • 2009.01.29 | omlet

   А де можна прочитати гарантійні зобов'язання?

 • 2009.01.31 | Franko

  Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає. (доп.)

  yes пише:
  > Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає.

  І дуже шкода.

  > Добробут громадянина залежить від багатьох чинників, часто індивідуальних, але свобода слова залежить винятково від правителя держави.

  По-перше, президент не "правитель". Надзвичайно шкідливо міркувати про представників влади в таких термінах. Президент - найманий працівник народу. Це банально, пафосно, це часто не відповідає дійсності, але це є ідеал демократії.

  По-друге, свобода слова не залежить від президента повністю. Вона залежить в першу чергу від постави самих журналістів. Її немає, і свободи слова у нас немає. У нас джинса, і президент тут ні при чому.

  Нє, ну звичайно, темників нема. Спасибі, Віктор Андрійович, що ви принаймні кращий за Медведчука. (Прикро, що за таке доводиться дякувати.)

  > Це означає, що Президент не зрадить свого народу заради особистих інтересів чи під загрозою смерті. Зрадою можна назвати дії на зменшення безпеки держави, дії, які можуть привести до втрати територій, до втрати часткового чи повного сувернітету.

  Президент пишеться з маленької букви. Але загалом правда.

  > Третій, обо’язковий для Президента.
  > 3. Некорумпованість чи несхильний до корупційних дій.

  Впевнений, що це неправда.

  > І останній критерій, необхідний:
  > 4. Кваліфікація. Заледве хтось може заперечити, що Ющенко має найкращу кваліфікацію серед заявлених кандидатів у Президенти у питаннях економічного, фінансового та політичного управління державою. Був головою Національного Банку, батько гривні, колишній голова Уряду і діючий Президент України.

  Не впевнений, що в нього найкраща кваліфікація. І впевнений, що вона в нього кепська. Бути хорошим банкіром не означає бути хорошим президентом, на превеликий жаль.

  > Сьогодні не відомі які-небудь яскраві випадки із світової історії, які б досягали успіхів у демократії через застосування недемократичних методів управління державою. І Ющенко, безумовно, це теж знає, а отже, він не піде на такий крок.

  Було повнісінько демократичних кроків, доступних Ющенку. Немає нічого демократичнішого, ніж ув"язнення тих, хто закон очевидно, нахабно, демонстративно порушував і порушує. Однак, кон"юнктурні ігри Ющенкові ближчі до душі.

  > Тепер повенуся до найслабшого місця Ющенка, де він втратив фактично увагу виборця, я не кажу про прихильність, а кажу саме про увагу. Як не дивно, найслабшим місцем Ющенка стала власне його прагнення до абсолютної свободи слова.

  Немає в нього такого прагнення.

  > Але це і є суть демократичних процесів в Україні, що кожен може себе проявити у всіх ситуаціях внутріполітичних, економічних, фінансових, міжнародних і т.д.

  Навіщо влада тоді? Хай кожен себе проявляє. Абсолютна свобода.

  > Як бачимо, справа не зовсім у Ющенку, як у народі

  і там, і там справа.

  > який ще по інерції з кучмівського періоду оцінює діяльність Президента.

  по результатах він оцінює. Народ у нас не дурний.

  > Але це теж не є однозначне припущення, бо простий народ, як і Ющенко, ще до виборів не приступав, а нинішня «суспільна» думка більше відображає погляди політичних конкурентів Президента та власників ЗМІ.

  Ви не можете зробити нічого гіршого для Ющенка, ніж вважати, що його низька підтримка в народі - результат мегазомбомашини Юлі. Це не тільки самозаспокоююча дурня, це спроба відвести погляд від реальних причин реальних проблем Юща як людини і як президента.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.01.31 | yes

   Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає. (доп.)

   Franko пише:
   > Було повнісінько демократичних кроків, доступних Ющенку. Немає нічого демократичнішого, ніж ув"язнення тих, хто закон очевидно, нахабно, демонстративно порушував і порушує. Однак, кон"юнктурні ігри Ющенкові ближчі до душі.
   >
   Після прочитання цього абзацу "з Вами все ясно".

   Ми говоримо про демократію, а не тоталітарну смистему. У демократичній системі є така послідовність: ЗМІ, прокуратура, слідство, суд, ув"язнення. І у цій ланці президент відсутній. Тобто, він якщо може бути присутній, то тільки на рівні ЗМІ, тобто публічно довести до громадськості інформацію про можливі порушення законів. Що і Ющенко регулярно робить і дає подання прокуратурі. Далі вже не Юшенкова справа, як Президента.

   Ющенко може подати іншого генерального прокурора до ВР, але ми знаємо, що за іншого голосуватимуть депутати тільки, як за свого члена мафії.


   > Ви не можете зробити нічого гіршого для Ющенка, ніж вважати, що його низька підтримка в народі - результат мегазомбомашини Юлі.

   Тимошенко тільки один із елементів антиющенківського зомбування суспільства.

   Ні, для Ющенка Тимошенко найслабший противник, у неї скороспілі прихильники, як прийшли, так і підуть. Значно серйозніше є з Януковичем, бо у нього електорат із усталеними поглядами.

   > Це не тільки самозаспокоююча дурня, це спроба відвести погляд від реальних причин реальних проблем Юща як людини і як президента.

   Так які ж вони реальні причини та проблеми Ющенка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.01 | Сергій Кабуд

    оце Ви описали суперово: просто тиражувати це треба!!!

    Ми говоримо про демократію, а не тоталітарну смистему.

    У демократичній системі є така послідовність: ЗМІ, прокуратура, слідство, суд, ув"язнення.

    І у цій ланці президент відсутній.

    Тобто, він якщо може бути присутній, то тільки на рівні ЗМІ, тобто публічно довести до громадськості інформацію про можливі порушення законів.

    Що і Ющенко регулярно робить і дає подання прокуратурі. Далі вже не Юшенкова справа, як Президента.

    Ющенко може подати іншого генерального прокурора до ВР, але ми знаємо, що за іншого голосуватимуть депутати тільки, як за свого члена мафії.

    Тимошенко тільки один із елементів антиющенківського зомбування суспільства.

    Ні,

    для Ющенка Тимошенко найслабший противник, у неї скороспілі прихильники, як прийшли, так і підуть.

    Значно серйозніше є з Януковичем, бо у нього електорат із усталеними поглядами.


    -------------------
    до

    yes пише:
    > Franko пише:
    > > Було повнісінько демократичних кроків, доступних Ющенку. Немає нічого демократичнішого, ніж ув"язнення тих, хто закон очевидно, нахабно, демонстративно порушував і порушує. Однак, кон"юнктурні ігри Ющенкові ближчі до душі.
    > >
    > Після прочитання цього абзацу "з Вами все ясно".
    ----------------------

    Пане yes,

    те що Ви виклали тут є АБСОЛЮТНО НЕЗРОЗУМІЛИМ 99% населення уркаїни.

    Наша біда в тому що Ющенко і його команда НЕ ЗНАЮТЬ чи не цікавляться тим що НАРОД їх не сприймає бо не знає СУТІ СИСТЕМИ І МОЖЛИВОСТЕЙ ВИХОДУ З ТУПІКА
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.02 | yes

     Re:Сьогодні відсутні у ЗМІ пропаганда громадянського суспільства

     Re:Сьогодні відсутні у ЗМІ пропаганда громадянського суспільства

     Сьогодні відсутні в українських ЗМІ пропаганда громадянського суспільства і пропаганда цінностей і переваг демократії!

     Це зрозуміло, бо це б було прямою агітацією за Ющенка.

     Українські громадяни вже втигли забути, чому вони стояли на майдані, за кілька років їх зомбування через ЗМІ вони вже думають, що головною метою була ковбаса, а не свободи.

     В Україні до Ющенка пропагування громадянського суспільства та демократичних цінностей була таким собі дохідним місцем. Туди вкладалися величезні гроші.

     Мета була одна - на популізмі про громадянські права та демократичні цінності прийти до влади і красти, красти і ше раз красти і більше красти, ніж крав Кучма.

     Звідси ми бачимо такі різкі трансформації із Морозом, Тимошенкою, Луценком і пр.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.02 | Михайло Свистович

      Re:Сьогодні відсутні у ЗМІ пропаганда громадянського суспільства

      yes пише:
      >
      > Сьогодні відсутні в українських ЗМІ пропаганда громадянського суспільства і пропаганда цінностей і переваг демократії!
      >
      > Це зрозуміло, бо це б було прямою агітацією за Ющенка.

      То чому вона відсутня у підконтрольних ющистам ЗМІ? ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.02 | yes

       Re:Сьогодні відсутні у ЗМІ пропаганда громадянського суспільства

       Михайло Свистович пише:
       > yes пише:
       > >
       > > Сьогодні відсутні в українських ЗМІ пропаганда громадянського суспільства і пропаганда цінностей і переваг демократії!
       > >
       > > Це зрозуміло, бо це б було прямою агітацією за Ющенка.
       >
       > То чому вона відсутня у підконтрольних ющистам ЗМІ? ;)

       Прошу поіменно ющистів і підконтрольними їм ЗМІ. Якщо про 5-тий канал і Порошенком, який далеко вже не проющист, то він найвище у цьому рейтингу стоїть.

       Якщо Ви про Хорошковського, який тиждень тому став заступником СБУ. Але чи став проющистом, то можимо ще визначитися по його майбутніх діях.

       Про Мартиненка не будемо говорити, якщо він ше має щось до ДТ.

       Де ж ті проющисти у ЗМІ?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.02 | Михайло Свистович

        Re:Сьогодні відсутні у ЗМІ пропаганда громадянського суспільства

        yes пише:
        >
        > Прошу поіменно ющистів і підконтрольними їм ЗМІ

        На сьогодні - "Україна молода". А також купа регіональних ЗМІ. В тому ж Закарпатті. На вчора - ціла купа ЗМІ, в т.ч. і 5 канал. І стільки років вони не приділяли цьому уваги.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.02.02 | yes

         Re:Сьогодні відсутні у ЗМІ пропаганда громадянського суспільства

         Михайло Свистович пише:
         > yes пише:
         > >
         > > Прошу поіменно ющистів і підконтрольними їм ЗМІ
         >
         > На сьогодні - "Україна молода". А також купа регіональних ЗМІ. В тому ж Закарпатті. На вчора - ціла купа ЗМІ, в т.ч. і 5 канал. І стільки років вони не приділяли цьому уваги.

         Має та УМ хоч тираж 5 тисяч? Я не кажу про могутню Закарпатську область!

         А про 5 канал, то Ви кажете неправду. Бо він справді виконує добросовісно громадянські обов"язки. Наразі - це еталон для українського телебачення.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.02.02 | Михайло Свистович

          Re:Сьогодні відсутні у ЗМІ пропаганда громадянського суспільства

          yes пише:
          >
          > Має та УМ хоч тираж 5 тисяч?

          Має добре за 100 тисяч так точно

          >
          > Я не кажу про могутню Закарпатську область!

          Якою б вона не була, але громадянському суспільству її ЗМІ приділяють увагу не більшу, ніж усі інші ЗМІ,

          >
          > А про 5 канал, то Ви кажете неправду. Бо він справді виконує добросовісно громадянські обов"язки. Наразі - це еталон для українського телебачення.

          Це - еталон брехні та продажності :)
         • 2009.02.03 | GreyWraith

          5 канал - еталон?

          yes пише:
          >А про 5 канал, то Ви кажете неправду. Бо він справді виконує >добросовісно громадянські обов"язки. Наразі - це еталон для >українського телебачення.
          Коли не ввімкну - там сидить якесь регіональне чи тому подібне мурло і вєщаєт. :( Я розумію, свобода слова і все таке, але постійне із дня в день розказування, що біле - це насправді чорне, і нагла брехня прямо в очі вже мені остогидли...
     • 2009.02.02 | Сергій Кабуд

      Мороз, Тимошенко і Луценко знали про фіктивність Пребудови

      і були як в темі так і в долі з КГБ який роізгорнув НЕП і фіктивний розпуск СССР

      інші люди може дійсно трансформувалися, але не ця номенклатурна сволоч
 • 2009.02.02 | bazillio

  Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає. (доп.)

  Если бы не ющенко, Тимошенко и Янык страну б уже разорвали на части. так что пока с нами Ющенко, может еще поживем в свободной Украине.
 • 2009.02.02 | Semen

  Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає. (доп.)

  Всі вже зрозуміли, що підтримувати політику Тимошенко, не є перспективним, вона не здатна нормально керувати Україною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.02 | yes

   Re: Альтернативи Ющенкові, як Президенту, сьогодні немає. (доп.)

   Semen пише:
   > Всі вже зрозуміли, що підтримувати політику Тимошенко, не є перспективним, вона не здатна нормально керувати Україною.

   Ви досить оптимістичний. Я оце намагаюся довідатися у кількох темах, чи всі справді зрозуміли і у мене є сумніви.Якщо вона зіскочить із голови уряду зараз, то того так і ніхто не зрозуміє толком.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua