МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А ти готовий віддати кров за Україну?

01/28/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
30 січня о 9.00 в обласній клінічній лікарні (Адреса: вул. Багговутівська, 1а, відділення гострої онкогематології), відбудеться фінальна частина акції “Молодіжної Варти”, присвяченої Дню героїв Крут, під назвою “А ти готовий віддати кров за Україну?”. Акція проводиться з метою звернення уваги на проблеми недостатнього фінансування Збройних сил України, та, відповідно – невиконання обіцянки щодо переходу армії на професійну основу, яка записана у програмах БЮТу та НУНСу.

В ході акції Президенту України, Прем’єр-міністру та членам Кабінету Міністрів України, Голові Верховної Ради України та народним депутатам України, Лідерам політичних партій та громадських організацій був направлений відкритий лист з закликом долучитись до акції – Віддати кров за Україну – тим самим довести на ділі свою любов до України (приносячи реальну користь державі).


ДОВІДКА:
"МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" - всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради України. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 12 позапартійних всеукраїнських молодіжних громадських організацій та об’єднань органів студентського самоврядування.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном
+3 8 050 5641454
Координатор акції - Дмитро Сінченко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua