МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи буде пікетування МЗС і секретаріату АП?

02/05/2009 | Landwehr
Експерти порівнюють рішення по Зміїному зі втратою Сербією Косово

Депутат Верховної Ради від Партії Регіонів Тарас Чорновіл заявив, що Україна зрадила свої національні інтереси на користь Румунії у суперечці про острів Зміїний.

Про це він сказав під час експертного опитування щодо рішення Гаазького суду, яке було проведено Київським інститутом проблем управління імені Горшеніна, повідомляє УНІАН."Рішення Гаазького суду більше нагадує рейдерські рішення українських судів", - сказав Чорновіл.

"Позицію української сторони із цього приводу зрозуміти складно, адже я ніколи не повірю, що Гаазький суд міг винести настільки політично заангажоване рішення, яке суперечить міжнародному праву, якби його не було таємно узгоджено з українською стороною", - зазначив депутат.

"Абсурдом є те, що, по-перше, визнаючи Зміїний за острів, його берегову лінію не включають у територію держави", - наголосив він.

"Другим абсурдом є заява Гаазького суду про те, що він не враховуватиме чітку норму міжнародного права про врахування балансу довжини берегової лінії обох країн", - зазначив Чорновіл.

За його словами, лінія, по якій зараз провели розмежування, відділяє від України розвідані запаси нафти та газу.

"Я не знаю, як це пояснити інакше, окрім як зрадою національних інтересів з боку України на користь Румунії", - підсумував він.

У свою чергу, директор інституту імені Горшеніна Костянтин Бондаренко переконаний, що Україна програла судовий спір з приводу острова Зміїний.Він зазначив, що на євразійському просторі за останні роки це вже третій факт перегляду кордонів – після втрати Косово Сербією, а також Абхазії та Південної Осетії Грузією.
На думку Бондаренка, у такій ситуації "президент повинен мав би бити тривогу, Міністерство закордонних справ висловлювати рішучий протест, тим більше що Гаазький трибунал визнав Зміїний островом".

http://pravda.com.ua/news/2009/2/4/89111.htm

Відповіді

 • 2009.02.05 | Sean

  якщо Ви його організуєте, то буде

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.02.05 | Panzernik

  Україна загубила 80 відсотків світового океану.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.05 | Kohoutek

   Чего уж там - Вселенной, не меньше. Метагалактики.

 • 2009.02.05 | Kohoutek

  Эксперты, ёпть. По международному праву, ага.

  Landwehr пише:
  > Експерти порівнюють рішення по Зміїному зі втратою Сербією Косово
  >
  > Депутат Верховної Ради від Партії Регіонів Тарас Чорновіл

  !!! О да! Не оскудела украинская земля умными и профессиональными людьми!

  > У свою чергу, директор інституту імені Горшеніна Костянтин Бондаренко

  А. Понятно.
  http://evrazia.org/article/778
  8 декабря в пресс-центре крупнейшего украинского информационного агентства «УНИАН» состоялась пресс-конференция координаторов нового общеукраинского движения «Другая Украина», призванного стать катализатором объединения всех оппозиционных сил Украины. Презентовали новую общественную структуру представители трёх разных политических течений Украины – украинский патриот Константин Бондаренко (лидер Украинского патриотического Руха), представительница «левых» сил Оксана Шкода (бывший пресс-секретарь партии Натальи Витренко) и представитель «Русского блока Украины» Алексей Александров (руководитель киевского отделения этой партии).
  ...
  Одним из главных политических требований «Другой Украины» является переход к федеративному принципу устройства украинского государства, который должен гарантировать целостность Украины.


  > Він зазначив, що на євразійському просторі за останні роки це вже третій факт перегляду кордонів – після втрати Косово Сербією, а також Абхазії та Південної Осетії Грузією.

  Да? И какие же границы были пересмотрены? Какую часть национальной территории потеряла Украина?
 • 2009.02.05 | 123

  З приводу недобування вуглеводнів в Чорному морі?

  Там на український шельф ніхто не претендує, вже скоро 20 років як Україна назалежна - але замість добування вуглеводнів Україна судиться з Венко та займається іншими цікавими речами.

  Шельфи біля Зміїного нам явно дуже необхідні, ага - можна було б найняти ще 50 чиновників для переговорів з черговою Венко, а потім для скасування домовленостей з нею та переговорів з іншою Шменко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.05 | Абу

   саме так

   рух все, результат ніщо. бо по дорозі можна багато відкатів отримувати
  • 2009.02.06 | Мартинюк

   Розвідку нафти і газу біля Зміїного заборонив ...Гриценко

   Коли ще був міністром оборони. Наше воїнство раптом проявила небачену ініціативу і розпорядженням особисто Міністра оборони України Гриценка було заборонено проведення морської розвідку нафти і газу у цьому районі. Привід - там мовляв залишилися нерозміновані морські міни часів ІІ Світової війни...
 • 2009.02.05 | GreyWraith

  Чорноіл-джуніор - мегаексперт?

  Дивився я на ту карту із лініями. IMHO наші таки на румунів із вимогами сильно наїхали - скільки у них там тієї акваторії залишилося? А тепер типу поступилися і НМД цілком справедливий шмат виторгували для себе.

  Плюс нарешті зняли ще одну потенційну перепону до вступу в НАТО, бо закінчили застарілу територіальну суперечку із сусідом. (чи не тому ПРУшники і комікі казяться та й російські ЗМІ підгавкують? :) )

  Не бачу причин для шуму.

  P.S. О, за першим разом Костянтина Бондаренка не помітив. :) Не дивно: чувак здавна зарекомендував себе активним підмахуванням ПРУшникам, причому, як не дивно, не за гроші, а із активно націоналістичних ідейних міркувань...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.06 | Михайло Свистович

   Re: Чорноіл-джуніор - мегаексперт?

   GreyWraith пише:
   >
   > P.S. О, за першим разом Костянтина Бондаренка не помітив. :) Не дивно: чувак здавна зарекомендував себе активним підмахуванням ПРУшникам, причому, як не дивно, не за гроші, а із активно націоналістичних ідейних міркувань...

   таки за гроші, а не з ідейних міркувань :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.06 | GreyWraith

    Re: Чорноіл-джуніор - мегаексперт?

    Михайло Свистович пише:
    >> P.S. О, за першим разом Костянтина Бондаренка не помітив. :) Не >>дивно: чувак здавна зарекомендував себе активним підмахуванням >>ПРУшникам, причому, як не дивно, не за гроші, а із активно >>націоналістичних ідейних міркувань...
    >
    >таки за гроші, а не з ідейних міркувань :)
    Не знав. :) Тим сумніше для ПРУ.

    А ідея у Бондаренка і Ко була у формуванні справжньої основи української держави із єдності донецьких олігархів ат львівських інтелектуалів...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.14 | Михайло Свистович

     Re: Чорноіл-джуніор - мегаексперт?

     GreyWraith пише:
     >
     > А ідея у Бондаренка і Ко була у формуванні справжньої основи української держави із єдності донецьких олігархів ат львівських інтелектуалів...

     Ці ідеї взяла на озброєння ще ПРП у час, коли нинішні донецькі олігархи-прусаки в основному ходили в бригадних. Так що Бондаренко мав на увазі не цих.
 • 2009.02.05 | Semen

  Re: Чи буде пікетування МЗС і секретаріату АП?

  Юля живе неначе в іншій країні і не баче того, що відбувається. Вона нам розповідає фантастичні історії про те, що все перевиконується.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.06 | Абу

   Ви- постер?

   якщо постер - забаню, якщо дописувач, то спробуйте викладати свої думки по темі гілки
 • 2009.02.06 | omlet

  АП вже давно не існує! А МЗС - це уряд, який розбазарює українсь

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.02.06 | kotygoroshko

  аааа! румуни влаштують геноцид українських риб на окупованих

  за рішенням суду территоріях


  йобані недоноски від української політики не бачать тотальної русифікації України через усі телеканали та ФМ-станції, але їм прикро болить втрата частини солоної води у Чорному морі
 • 2009.02.06 | AK

  Ще один політолух!

  Landwehr пише:

  >
  > Він зазначив, що на євразійському просторі за останні роки це вже третій факт перегляду кордонів – після втрати Косово Сербією, а також Абхазії та Південної Осетії Грузією.

  Це посміховисько навіть не петрає, що про кордони там взагалі не йшлося!


  > На думку Бондаренка, у такій ситуації "президент повинен мав би бити тривогу, Міністерство закордонних справ висловлювати рішучий протест, тим більше що Гаазький трибунал визнав Зміїний островом".
  >

  Воно навіть не розуміє різницю між міжнародним судом, який займається міждержавними спорами http://www.un.org/russian/icj/ch6.htm#two
  і міжнародним трибуналом, який судить військових злочинців http://www.un.org/russian/law/icty/


  Мене завжди цікавило, як з'являються оті всякі політолухи. Адже більшість з них - порожнє місце у професійному плані. Але, незважаючи на це, їм якось вдається пробитися до медійного "корита" і заробляти собі на хліб з маслом і кав'яром.
  Те, що вони говорять може говорити кожен дурень, а от варити на цьому говорінні бабло вдається тільки їм.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua