МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Єхануров подякував Медведьку

02/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
4 лютого, Міністр оборони України Юрій Єхануров надіслав листа Генеральному прокурору України Олександру Медведьку з подякою за дієву і швидку допомогу у вирішенні питання відновлення енергопостачання установ та військових частин Збройних Сил України.

“Щиро вдячний Вам за Ваші особисті зусилля, оперативність і небайдужість у врегулюванні питання відновлення енергопостачання установ та військових частин Збройних Сил України”, – зазначив Міністр оборони України, звертаючись до Олександра Медведька.

“Надана Генеральною прокуратурою України дієва і швидка допомога у вирішенні цього нагального і чутливого питання яскраво свідчить про професіоналізм, відповідальність і принциповість у відношенні до державницьких справ і виконання їх на найвищому рівні”, – йдеться у листі.

Юрій Єхануров також висловив впевненість у тому, що Міністерство оборони та Генеральна прокуратура й надалі плідно співпрацюватимуть у вирішенні нагальних проблем сьогодення з метою забезпечення національної безпеки держави.

http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua&part=news&sub=read&id=14156

sean

Відповіді

  • 2009.02.05 | Alexx

    Re: Єхануров подякував Медведьку

    Як пр мені, то всі обленерго слід націоналізувати, щоб такі проблеми більше ніколи не виникали, крім того це загроза нац базпеці, коли рубильником керує якийсь жлоб.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua