МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлефаны возрадуйтесь, новости о троянском кредите (/)

02/07/2009 | Panzernik
http://news.bigmir.net/business/100735/


У п'ятницю, 6 лютого, українська делегація провела зустріч із головою Мінфіну Росії Олексієм Кудріним щодо отримання п’ятимільярдного кредиту. За даними Дзеркала тижня, Росія висунула ряд умов для отримання допомоги.


Попередні фінансові умови позики поки тримаються в секреті Дзеркало тижня пише, що прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко з трибуни парламенту пообіцяла "на базі переговорів з іншими державами" уже до березня наповнити стабфонд понад 21 млрд грн.

За даними видання, переговори ведуться одразу із декількома країнами. Зокрема, переговори про надання п’ятимільярдного кредиту з Москвою знаходяться поки що тільки на попередньому, технічному етапі. З української сторони, пише ДТ, у них брали участь заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський, а також представники МЗС і НБУ.

Видання зазначає, що міністр фінансів Віктор Пинзеник, який знаходиться у Феофанії, про переговори довідався від Дзеркала тижня.
Попередні фінансові умови можливої позики поки тримаються в секреті, оскільки їх не затверджено сторонами. Для остаточного їх узгодження уже через тиждень, пише газета, повинен відбутися другий раунд переговорів у Москві.

Однак, як повідомило виданню джерело в українській делегації, в ході зустрічі з міністром фінансів Росії Олексієм Кудріним, що відбулася в п'ятницю, було висунуто цілий ряд додаткових умов. Зокрема, російська сторона очікує від української:

- Ратифікації угоди про так званий "нульовий варіант" (так називається договір про розділ майна колишнього СРСР, за яким Росія бере на себе всі борги Союзу, але інші колишні республіки відмовляються від своїх претензій на будь-яке майно СРСР);

- Вирішення Україною питань власності колишнього СРСР за кордоном;

- Вирішення спірних питань із російською власністю в Україні;

- Визнання Україною як держборгу боргів українських підприємств перед Внешэкономбанком СРСР.

За словами Тимошенко, кошти буде направлено "виключно на видатки розвитку". Кабмін, за її словами, "визначив усього чотири фундаментальних пріоритети, які, ми вважаємо, можуть підняти сьогодні на зовсім інший рівень розвитку нашу країну".

Першим із них, за словами Тимошенко, є аграрний комплекс, "який може дати надзвичайно високі валютні доходи країні", а заходи, що вживаються урядом, повинні привести до того, що "урожай, якщо погода не підведе, буде не менш вражаючим, ніж у минулому році".

Другим пріоритетом названо будівельну галузь, оскільки "одне робоче місце в будівництві народжує шість-сім у інших галузях".

Третій пріоритет - економія енергії, зокрема заміщення споживання газу, а четвертий - машинобудування, в тому числі такі його напрямки, як авіа-і суднобудування.

Як повідомлялося, 5 лютого прем'єр заявила, що стабілізаційний фонд у розмірі понад 21 млрд грн буде наповнено до березня 2009 року. За словами Тимошенко, кошти стабфонду "підуть на видатки розвитку".

Учора, 6 лютого, в ефірі каналу Інтер Уповноважений Президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський заявив, що в Москву відправлено делегацію уряду для таємних переговорів з Росією про отримання спеціального кредиту.

Відповіді

 • 2009.02.07 | 2

  Космонавты, возрадуйтесь тоже (л)

  Перед крахом Kings Capital Аделаджа открыл в Нигерии банк
  http://korrespondent.net/kyiv/675425
 • 2009.02.07 | Мартинюк

  Особливо тішить ось це

  >
  > - Вирішення спірних питань із російською власністю в Україні;

  Так вся Україна на думку Росії є її спірною власністю
  > - Визнання Україною як держборгу боргів українських підприємств перед Внешэкономбанком СРСР.
  >
  "Нафтогаз"- газопроводи, аміакопроводи, порти і все інше, що сподобається Росії.
  > За словами Тимошенко, кошти буде направлено "виключно на видатки розвитку". Кабмін, за її словами, "визначив усього чотири фундаментальних пріоритети, які, ми вважаємо, можуть підняти сьогодні на зовсім інший рівень розвитку нашу країну".
  >
  Ну звісно - вона "біла і пухнаста" і чесне словоґ. що цього разу "нічогісінько не спиздить". Як і всі попередні рази...
 • 2009.02.07 | Боровик

  Там таракани в голові

  Таракани в голові є єдиним поясненням потоку інформації про перевиконаний бюджет, про кредити, кризу і її відсутність, найдешевший газ в Європі, за НАТО і проти нього... І все це одночасно. Навіть незрозуміло як це поміщається в одній голові. Якщо б зняти з голови обруч у формі бублика сплетеного з волосся, то таракани розбіжуться в різні сторони...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.07 | Мартинюк

   Оці таракани в голові дуже активізуються під весну

   Минулої весни вона вела себе так само шозоїдно.
  • 2009.02.08 | Vlodko

   Re: Там таракани в голові

   Ця скотина бублікоголова сьогодні фактично заявила про відмову від євроатлантичних прагнень України "с льогкостью нєобикновєнной". Тобто, відбулася ревізія зовнішньполітичного курсу. Цікаво, презик зовсім плохенький і далі гавкатиме, як і досі з будки СП, чи все ж таки щось зробить реальне? І зіпсує кремлядям святковий настрій?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.14 | Михайло Свистович

    Re: Там таракани в голові

    Vlodko пише:
    > Ця скотина бублікоголова сьогодні фактично заявила про відмову від євроатлантичних прагнень України "с льогкостью нєобикновєнной". Тобто, відбулася ревізія зовнішньполітичного курсу. Цікаво, презик зовсім плохенький і далі гавкатиме, як і досі з будки СП, чи все ж таки щось зробить реальне? І зіпсує кремлядям святковий настрій?

    Яакі б конкретні кроки Ви зробили б на його місці?
 • 2009.02.07 | basya1

  Re: Юлефаны возрадуйтесь, новости о троянском кредите (/)

  Ну и как Вы думаете. как поступит Юлька в данной ситуации? Что она опять придумает, какие сказки ждать нам завтра - послезавтра? А Кабмин и дальше будет отрицать выпрашивание 5 морд долларов у России?
  До сих пор не могу понять, зачем нам эти деньги, ведь по словам Юльки у нас все хорошо, да и бюджет первыполняется, и зарплаты, и пенсии, и стипендии выплачепы, зачем набираться кредитов то? опять в карман Тимошенчихе, а потом она мило свалит с ними за бугор, и ищи ветра в поле, а укранцы как всегда из своих карманов будут покрывать все дыры....
 • 2009.02.07 | Боббі

  Нам триндець

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.08 | GreyWraith

   Ще ні

 • 2009.02.08 | GreyWraith

  Re: Юлефаны возрадуйтесь, новости о троянском кредите (/)

  Panzernik пише:
  > http://news.bigmir.net/business/100735/
  >
  >Попередні фінансові умови позики поки тримаються в секреті
  Є що приховувати?

  >За даними видання, переговори ведуться одразу із декількома >країнами. Зокрема, переговори про надання п’ятимільярдного кредиту з >Москвою знаходяться поки що тільки на попередньому, технічному >етапі.
  НМД безпечніше їхати до пекла і вести переговори про позичку із Сатаною...

  >З української сторони, пише ДТ, у них брали участь заступник >міністра фінансів Анатолій Мярковський, а також представники МЗС і >НБУ.
  И-и-и, МЗІ і НБУ - це ж ніби парафія Президента? Куди він дивиться?

  >Видання зазначає, що міністр фінансів Віктор Пинзеник, який >знаходиться у Феофанії, про переговори довідався від Дзеркала тижня.
  Весело...

  >- Визнання Україною як держборгу боргів українських підприємств перед Внешэкономбанком СРСР.
  А це що за маразм? Думаю, ніяких $5G із таким фокусом не дочекаємося - просто заявлять про залік... :(

  >За словами Тимошенко, кошти буде направлено "виключно на видатки >розвитку".
  Ги-ги...

  >Першим із них, за словами Тимошенко, є аграрний комплекс, "який може >дати надзвичайно високі валютні доходи країні",
  Будуть вирощувати коку? :lol: На продовольстві багато не наторгуєш (а спробуш - будуть соціальні заворушення)...

  >Другим пріоритетом названо будівельну галузь, оскільки "одне робоче >місце в будівництві народжує шість-сім у інших галузях".
  Не дамо опуститися цінам на житло?

  >Третій пріоритет - економія енергії, зокрема заміщення споживання >газу,
  І що в цьому напрямку вже зроблено? Чую вже років 10 про необхідність цієї економії...

  >а четвертий - машинобудування, в тому числі такі його напрямки, як >авіа-і суднобудування.
  Оборотність коштів дуже довга. Та й якщо авіабудування не могло вийти зі стагнаці навіть за часи економічного зростання, то куди йому зараз?

  Висновок - утопія. :(

  P.S. А спробувати обрізати цей самий бюджет на $5G ніяк не можна було?
 • 2009.02.08 | Semen

  Re: Юлефаны возрадуйтесь, новости о троянском кредите (/)

  Не дарма Юля тримає все у таємниці, мабуть є там щось підозріле... Не до Кремля на поклон треба їхати. Треба було, як зобов"язалася, нормальний бюджет складати і виконувати! Але звикла брехнею жити - то вже інакше не може.
 • 2009.02.08 | omlet

  Це питання повинно бути розглянуто на засіданні РНБО!

  Після фактичної здачі української труби в управління Газпромові і розбазарювання українського чорноморського шельфу це буде цілковита зрада національних інтересів!:gun:
 • 2009.02.14 | саша_нічна варта

  Документи маєте? Ні?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua