МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яценюк розповів, як Тимошенко тиснула на НБУ (/)

02/27/2009 | omela
Яценюк розповів, як Тимошенко тиснула на Стельмаха
27.02.2009 14:52___ www.ПРАВДА.com.ua

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк вважає, що Нацбанк повинен конструктивно співпрацювати з урядом, однак утримуватися від "нерозумних" вчинків за його вказівкою.

Про це він заявив під час зустрічі з членами клубу випускників бізнес-школи Києво-Могилянської академії, повідомляє УНІАН.

"Нацбанку треба перестати робити дурниці, які він робив у минулому", - сказав Яценюк.

Він нагадав, що спочатку у квітні 2005 року, а потім у червні 2008 року, "НБУ вийшов з геніальною ініціативою ревальвації національної валюти".

"А знаєте, яка мета була? Про неї ніхто з широкої громадськості не знає… Прем`єр-міністр тисне на голову НБУ з мотивацією: якщо ви не зробите ревальвацію, я вас звинувачу в інфляції. Голова НБУ замість того, щоб вийти на пресу та це розповісти, починає опускати курс до 4,5 (грн./дол.) і думає, що він стримає інфляцію… Пам`ятаєте інфляцію за 2008 рік - 22%. Стримали? При цьому ми ще втратили близько 10 млрд. доларів, які могли купити в золотовалютні резерви України", - обурився Яценюк.

Крім того, він наголосив, що Нацбанку у вересні 2008 року не вдалося створити прозору модель рефінансування комерційних банків.

"На жаль, непрозорість моделі рефінансування банків, запровадженої у вересні, не стабілізувала курс і призвела до втрати довіри до банківської системи", - зазначив Яценюк.

http://pravda.com.ua/news/2009/2/27/90444.htm

Відповіді

  • 2009.02.27 | Адвокат ...

    Кролік-фронтовік,-- просто душечька!

    Про те, що 2005-го року ТЮлька "відкрутила" інхвляцію назад, ревальвувавши гривню, не писав тіко лінивий. І тіко лінивий з тих, хто писав, не застерігав про те, що другого "відкручування" країна не витримає. Але кандидат, єбі_йойо_мать_економічєской_кібєрнетікі", вирішила, що вона керує законами Природи...

    ТЮлька,-- жахливо шкідливий соціопат. Це велика проблєма для України. Яку у цивілізований спосіб вирішити не можливо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua