МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Арештовані акції телеканалу Інтер

02/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Господарський суд Києва арештував акції каналу "Інтер".

Як стало відомо "Українській правді", акції арештовані як захід для забезпечення позову бізнесмена Костянтина Григоришина до Світлани й Олени Плужнікових.

У своєму позові Григоришин просить відповідачок виконати умови угоди купівлі-продажу активів, яка була укладена між ним і покійним Ігорем Плужніковим 19 квітня 2005 року.

Договір стосувався продажу Плужніковим Григоришину активів групи каналу "Інтер" – зокрема, 61% акцій ЗАТ "Українська незалежна ТВ-корпорація".

У своїй ухвалі суд до розв’язання суперечки по суті наклав арешт на акції "Інтеру".

Як відомо, після помаранчевої революції Григоришин вів переговори про придбання "Інтеру" з Ігорем Плужніковим, у результаті чого був укладений договір купівлі-продажу активів групи "Інтер" за 273,8 мільйона доларів.

Однак угоду вони не завершили, власником акцій виявилася компанія "Український медіа-проект", акціонером якої є Валерій Хорошковский. Ігор Плужников помер влітку 2005 року.

Сам Григоришин в інтерв`ю "Українській правді" підтвердив подачу позову з метою повернути собі канал "Інтер".

"Моя кінцева мета – це допомогти створенню в Україні незалежного телебачення, яке необхідно країні, якщо вона хоче розвиватися", - заявив Григоришин.

"При цьому я не хочу бути власником телеканалу. Але потрібно продумати, як через статут прописати гарантії того, що "Інтер" буде дійсно незалежним", - додав він.

Григоришин повідомив, що це можна зробити декількома способами.

"Можливо, держава повинна увійти в число засновників – щоправда, виникає питання, де в бюджеті візьмуться гроші на придбання акцій "Інтеру". Або, наприклад, акції будуть розподілені серед пулу інвесторів, де жоден з них не зможе володіти більше, умовно кажучи, 10%", - припустив Григоришин.

Він повідомив, що у випадку заволодіння каналом "Інтер" пропише гарантії його незаангажованості.

"Моя ідея – це взяти статути західних телекомпаній, що асоціюються у світі як незалежні ЗМІ, і винайти механізм для каналу "Інтер". Можливо, мені в цьому допоможуть журналісти, я відкритий для ідей", - сказав Григоришин.

"Українська правда" також звернулася в зв`язку з поданим позовом до Валерія Хорошковского, який є кінцевим бенефіціаром 61% акцій "Інтеру", однак він відмовився від коментарю.

http://www.unian.net/ukr/news/news-303169.html

sean

Відповіді

 • 2009.02.27 | Адвокат ...

  Сбилося рєчєноє чрєз пророков...

  Всцяли сь Бойки-Шмойки-Хвіртажі запхать політичну німхвоманку "в холодную",-- вот і новий поворот. На цей раз нарвана та вічно голодна сука націлила сь "скушать Блєндамєд"... І звитяжна затримка "арламі баівимі" Люцєнґі сбу`шника,-- то був такий собі маячьок: "Валєра! Ти слєдующій..." ;)


  P.S. Ґета шо ж виходіт, брацци? ТЮля паміріла Сцуркіса та Ґрігарішіна? Чи завтри тей поц заарештує акції Динамо Київ? А потім Шахтьор Данєцк... І всюди буде вправлять иврапейську мудєлю керування???
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.01 | Мартинюк

   Все простіше - Юля дружить з Григоришиним через касу КПУ

   Вона у Юлі і Григоришина зараз спільна . Це ж не жарти - одне пристойне голосування комуністи роблять за 50 лимонів зелених ( цифра з 31 серпня - напердодні голосування 2 версня).
   З того часу таке повторювалося багато раз.
   А тепер помножити ті 50 лимонів так на 10 голосуваннь і стане ясно звідка дірка у бюджеті і куди поділися гроші на армію та заплату лікарям.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.01 | ak1001

    так це ж того, як каже Pavlo.Z. їй Бог дає

    чесно зароблені з 9 до 18
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.01 | Сергій Кабуд

     якщо парламент повністю криміналізован президент має його арешту

     арештувати

     недоторканість хай їбе ішака в сраку


     це- невиданий рівень корупції,
     ніде в світі такого нема

     ПІЗДЕЦ

     усі ці д-єбутати мають сидіти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua