МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Білосердечні ніби передумали блокувати трибуну (/)

03/02/2009 | Sean
Спікер Володимир Литвин запевняє, що "ніхто не буде керувати парламентом" до тих пір, поки він знаходиться на своїй посаді.

Про це він сказав, вчергове коментуючи інформацію про ймовірне блокування трибуни парламенту фракцією БЮТ.

"Поки я голова Верховної Ради – ніхто не буде нею керувати. Це перше. І друге – якщо сама коаліція буде саму коаліцію блокувати, то коаліції завтра не буде. Ви розумієте, про що йдеться", - сказав Литвин.

"Мені ще тільки не вистачало, щоб сьогодні, коли трохи відновилася рівновага і ми виходимо на співпрацю, щоб у когось виникло бажання цей крихкий мир зруйнувати", - додав він.

"Якщо у когось таке бажання виникне – прапор в руки. Але треба подумати, що буде в сухому залишку", - зазначив спікер.

У свою чергу лідер фракції БЮТ Іван Кириленко запевнив, що фракція вимагатиме ухвалення закону щодо скасування депутатських пільг та урізання зарплат, однак не має наміру блокувати трибуну.

"Рішення з цього приводу фракція не ухвалювала. Тому питання блокування навіть не стоїть. Навпаки, стоїть питання щодо ухвалення негайного рішення, щоб не доводити ситуацію до абсурду", - сказав він.

Як відомо, у понеділок прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що БЮТ блокуватиме трибуну парламенту до того часу, поки парламент не ухвалить рішення про зменшення депутатських зарплат і скасування їхніх пільг.

Українська правда

Відповіді

 • 2009.03.02 | Мартинюк

  Бо Литвин обіцяє зробити всю фекальну роботу без блокування.

  Скоріше всього головні завдання - відміна виборів у Тернопільській області та відставка Огризка.
  Ну обмеження заплат, але виключно в апарату Президента і нардепів які не голосують за БЮТ.
  Бо в "правильних" депутатів та чиновників все уже як колись за Сталіна - шороші в конвертах ( особливо хорошим в чемоданах) особисто від Юлечки.Відсутність чергового конверта ( чемодана) означає - "суши сухарі". Правда цей останній пункт -"суши сухарі" тимчасово не не працює - через неповоротливість Луценка.
 • 2009.03.02 | Sean

  А ніби не передумали (/)

  http://www.unian.net/ukr/news/news-303559.html

  Фракція БЮТ вимагатиме зменшити заробітну плану народним депутатам України щонайменше вдвічі.

  Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в інтерв’ю журналістам повідомив лідер фракції БЮТ Іван КИРИЛЕНКО.

  «Завтра ми будемо ініціювати і підтримувати це питання», - сказав він.

  За його словами, нинішня зарплата депутатів з усіма виплатами та надбавками становить 17-18 тис. грн.

  При цьому, підкреслив І.КИРИЛЕНКО, мова також стосується і скасування пільг для народних депутатів.

  Відповідаючи на запитання, чи вдасться фракція БЮТ до блокування роботи ВР, якщо це питання не буде винесено на розгляд, І.КИРИЛЕНКО повідомив, що поки це питання на засіданні фракції не обговорювалося.

  «Зараз не стоїть питання блокування. Навпаки, зараз мова йде про необхідність ухвалення рішення, щоб не доводити ситуацію до абсурду», - сказав він.

  Лідер фракції БЮТ зауважив, що мова йде про скорочення заробітних плат депутатам, а не працівникам апарату ВР.

  Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 2 березня, прем’єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО заявляла, що у разі відмови включити до порядку денного пленарних засідань питання щодо скасування пільг для депутатів фракція БЮТ блокуватиме трибуну ВР.

  «Наша фракція десятки разів примушувала ставити на голосування це питання в залі ВР, але, на жаль, крім нашої фракції і декількох депутатів з інших фракцій, ніхто не голосує. Зараз ми будемо кожен день вимагати ставити питання про скасування пільг для народних депутатів, і якщо не буде набирати голосів, ми будемо доводити до кожної людини, депутати якої фракції не голосують за повне скасування пільг, і тоді на наступний день будемо блокувати трибуну і знову вимагати скасування пільг для депутатів», - підкреслила вона.

  Ю.ТИМОШЕНКО заявила, що державний бюджет не має можливостей обслуговувати «мільйонних пільг для бідних депутатів».
 • 2009.03.02 | dart

  Re: Білосердечні ніби передумали блокувати трибуну (/)

  Да, очень и очень похоже, что специально заваливает дама экономику, чтоб продать потом дешево предприятия и получить откат.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua