МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДНД в облозі

03/03/2009 | Резервист
50-річчя Громадських формувань з охорони порядку та державного кордону, Київський міський штаб зустрів в облозі. "Космос" та його друзі поклали око на їх приміщення по вул. Софіївськії 10Б. Насамперед скоротили фінансування міського громадського формування, а зараз зазіхнули на майно. Але судових виконавців зустріла варта дружинників та охоронних структур які входять до підрозділив охорони правопорядку та державного кордону. На підкріплення прибули три загони міських козаків і судовим виконавцям та міліціянтам нічого не залишилось як поїхати геть.
Міліція почувала себе дуже незручно, бо її пропонували забезпечити заходи проти тих, на кого вони мають покладатися в справі охорони громадського порядку. На питання що вони зроблять з сотнею «понятих» - міліціянти відмовчались.
Звичайно «космосу» не треба ні вільні вулиці від злочинності – він живе далеко і охорона в нього є своя, але що робити тим, хто чикає ввечері своїх доньок, жінок яки йдуть по вулиці яку наркомани та злочинці вважають місцем свого полювання. Під головним штабом на Софіївській зібрались ті, кому небайдуже життя та здоров’я своїх рідних, бо вони розуміють що однією міліцією вуличну злочинність не подолати і міліції треба залучати громадськість, крім того є Закон, але ж «космосу» що закон, що беззаконня – це все єдино. Він живе на своїй планеті – у нього усе гаразд.

Відповіді

  • 2009.03.04 | Мистер Кольт

    Re: ДНД в облозі

    Был я там... собственно организаторы ожидали больше народу, однако это было рабочий день... "космодесант" явно думал что противодействия не будет. Решпект ребятам из групп реагирования частных охранных лавок - их неустрашимый вид произвел на судебных исполнителей и "мальчиков" в синих фуфайках неизгладимое впечатление. Возможно в следующий раз они с собой привезут отмороженных "прохожих" с штакетинами, как это принято у "космоса" в последнее время, однако изначально все кто попытается поучаствовать в этом конфликте на стороне "звездной пехоты" должны знать что церемонится с ними не будут и милиции их придется принимать в завязанном в узел виде.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua