МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Володимир Стретович про Огризка

03/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомив Володимир Стретович – народний депутат України, Голова партії ХДС: "Подія сьогоднішньої відставки Міністра закордонних справ – Володимира Огризка нагадує українське прислів'я: "Мене побито не за моє жито" . На думку В.Стретовича, Міністр закордонних справ не може нести відповідальність за рішення міжнародного суду.
Народний депутат також підкреслив, що у доповіді В.Огризка пролунала правильна репліка, що коли у 1997 році Україна погодилася на судовий розгляд подібної справи – змінився Міністр закордонних справ і Президент країни. На сьогодні, як зазначає Голова партії ХДС, дана ситуація спонукає в Україні запровадити гасло: "Міністри! Впливайте на рішення міжнародних судів - інакше вас відправлять у відставку".

Володимир Стретович прокоментував, що разом з тим, це політичне рішення за підтримки частини депутатів БЮТ, обумовлене негативною поведінкою колишнього Міністра щодо поширення відомих матеріалів про газові угоди за вказівкою секретаріату Президента. "Колишній Міністр забув правило, що він служить державі і вірний вищим державним службовцям, а не особі, ким би вона не була і через цю помилку поплатився посадою", - додав він.

Прес-секретар Голови партії ХДС, Юлія Розсоха

Відповіді

 • 2009.03.03 | Крот

  Re: від заяви Стретовича тхне... Фу!

 • 2009.03.04 | Тарас Токар

  Ющенко і Тимошенко - це молот і накувальня

  А такі, як Огризко - це те, що між молотом і накувальнею. І це нормально. Не нормальна роль у таких, як Стретович. Їм дуже хочеться залишитися при владі, не дивлячись ні на що.
 • 2009.03.04 | Pavlo Z.

  Щось я не второпаю: "треба бути вірним службовцям, а не особі"??

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > "Колишній Міністр забув правило, що він служить державі і вірний вищим державним службовцям, а не особі, ким би вона не була..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.04 | Чучхе

   Тим більше, що Огризко таки виконав вимогу Конституції

   Стаття 106.
   Президент України:
   ...

   3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України;


   Тобто, якщо Огризко отримав наказ від Президента розіслати дані про нараду РНБО то він не міг його не виконати. В такому випадку логічніше було б вимагати выдставки керівника зовнішньополітичної діяльності держави - Президента, адже це була його ініціатива

   (питання правий чи ні був Президент я виношу за дужки - я не маю однозначної думки з цього приводу)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.05 | Pavlo Z.

    100%!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua