МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нардепи від БЮТ знову намагаються підставити уряд податками?

03/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Днями у парламенті розглядатиметься черговий законопроект від народних депутатів-БЮТівців А. Сенченко та С. Веліжанського про підвищення податків для малого бізнесу. По суті, законопроектом пропонується в кілька разів підвищити вартість торгового патенту, встановивши плату за нього не у фіксованому розмірі (як зараз), а в залежності від розміру мінімальної заробітної плати. Наприклад, патент, вартість якого складала 30 грн, подорожчає до 121 грн.

Аргументація в пояснювальній записці розчулює - виявляється, автори законопроекту шляхом підвищення податків піклуються про покращення умов ведення малого та середнього бізнесу, бо ж бізнесмени, як виявилося, страждають від відсторонення від "процесу наповнення місцевих бюджетів":

"Становлення потужної держави напряму залежить від умов, які створені для розвитку середнього класу – представників малого та середнього бізнесу.
...
Застосування застарілих норм оплати за торговий патент призвело до відсторонення економічно активної частини населення від процесу наповнення місцевих бюджетів"

Повністю з текстом законопроекту та пояснювальною запискою можна ознайомитися на сайті Верхновної Ради: http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=34642

Як повідомляє сайт БЮТ (див. http://www.byut.com.ua/ua/news/detail.php?ID=81304), 16 лютого 2009 р. Юлія Тимошенко пропонувала ввести мораторій на підвищення податків для малого і середнього бізнесу на період світової фінансової кризи.

Як повідомляв Майдан-Інформ, на думку іншого БЮТівця, О.ФЕЛЬДМАНА (який тоді коментував інший законопроект іншого свого колегу - але тієї ж направленості, див. http://maidanua.org/static/news/2009/1236174572.html), подібні законодавчі ідеї є черговою спробою «підставити» уряд, спровокувавши незадоволеність його політикою з боку багатотисячної армії дрібних підприємців, і при цьому вони суперечать курсу прем`єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО на введення мораторію на підвищення податків для підприємців.

Відповіді

 • 2009.03.05 | kotygoroshko

  штоби карови давалі большє малака, їх нада мєньшє корміть і боль

  шє доїть (с)Микола Фоменко
 • 2009.03.05 | Адвокат ...

  Та, Боже ж мій! Кіко мона їсти тую <CENSORED> ТЮльчину локшину?

  Спожонтку довбойоби впердолюють нісусвєтную хуйню, а потім прибіє вєлікая ТЮ і восстанавліваєт справєдлівость...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.08 | ak1001

   схоже є таки що будуть її їісти вічно!

 • 2009.03.06 | Тарас Токар

  у заголовку новини не потрібен знак "?"

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.07 | Михайло Свистович

   Потрібен, бо може це не підстава, а продуманий хід

   Як то написав Адвокат


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua