МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жінки як носії змін

03/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
7 березня о 14.00 біля Головпоштамту у Києві члени та прихильники Міжнародної Амністії в Україні, за участі співачки Руслани, проведуть інформаційну акцію.

У рік після 60-річчя ухвалення Загальної Декларації Прав Людини та 10 річниці Декларації ООН щодо правозахисників Amnesty International хоче зосередитися на ролі жінок – носіїв позитивних змін для суспільства.

Жінки відіграють важливу роль як носії позитивних соціальних змін та прогресу у правах людини в цілому, проте вони продовжують потерпати від дискримінації та насильства. Серед найбідніших прошарків суспільства, тих, хто живе у забрудненому навколишньому середовищі та серед жертв хвороб вони складають більшість; жінки, зазвичай, є першими жертвами у збройних конфліктах або у дотриманні дискримінуючих культурних або релігійних традицій.

Жінки – захисники прав людини часто стають мішенями злочинів через їхню правозахисну діяльність. У цей день Amnesty International запрошує до співпраці відомих у своїх країнах жінок, що працюють на захист прав людини. Особливим гостем на акції Міжнародної Амністії в Україні буде переможниця Євробачення-2004, співачка Руслана.

Одним з ключових послань звернення Amnesty International є наступна теза:

Жінки зустрічають особливі перепони на шляху реалізації власних прав і допомагати їм долати ці перепони є обов’язком держав та спеціальних міжнародних механізмів. Жінки мають бути активними учасниками у виробленні політик та процесів, які мають вплив на їх життя.

Під час акції про ситуацію з дотриманням прав жінок говоритимуть: Світлана Побережець, Голова Міжнародної Амністії в Україні; Тетяна Мазур, виконавчий директор МА в Україні Наталiя Дульнєва, керівник Мережі по активізації МА в Україні

http://www.gurt.org.ua/news/events/1846/

sean

Відповіді

  • 2009.03.07 | Samasvoja

    Re: Жінки як носії змін

    Здається знову чергова показуха. Амнесті Інтернашнл Україна вже прославилась в Німеччині своєю пасивністю стосовно справи заробітчан, що постраждали по дорозі з Іспанії. А серед них було багато жінок, над якими відверто знущалися, рвали одяг в пошуках грошей, насміхались на гідністю і таке подібне. На звертання з Німеччини до Амнесті Інт. в особі Тетяни Мазур просто сталосяьігнорування важливого запиту з вибаченням відстутності часу.Мабуть тоді теж готувалися промови? Як можна набратися наглості і після цього штовхати фальшиві промови? Оплачувана активність ніколи не була правдивою. Кому треба цей театр?
    UKZ, Berlin


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua