МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Івано-Франківську відкрили «проспект В. Анушкевичуса

03/11/2009 | Popovych

У вівторок, 10 березня, об 11-ій годині громадськість міста урочисто відкрила «проспект В. Анушкевичуса». Відкриття відбувалось на початку вул. Д. Дудаєва, що біля Європейської площі.Дійство проходило у формі флеш-мобу та розпочалось з офіційного перерізання стрічки на початку новоназваного проспекту. Після цього учасники заходу причепили нові вказівники з відповідним написом «проспект В. Анушкевичуса» на будинки вулиці. В такий спосіб, івано-франківці намагалися в черговий раз привернути увагу міської влади до проблеми стану доріг та тротуарів в обласному центрі.
Організатори вже підготували заяву до міського голови, в якій вимагають внести на порядок денний наступної сесії міської ради питання про офіційне присвоєння вулиці Д. Дудаєва другої почесної назви «проспект В. Анушкевичуса».
На захід прийшло чимало власників автотранспортних засобів, таксистів та представників міської громади. Крім того, до процесу відкриття нового проспекту долучались і звичайні перехожі.
«Акція носила попереджувальний характер. - зауважив голова Івано-Франківської асоціації приватних таксистів, один з ініціаторів її проведення, Роман Харук – Ще 23 лютого ми направили звернення до міської влади, в якому надали місяць часу для того, щоб зробити хоч якісь кроки щодо покращення стану доріг та ситуації, яка виникла через економічну кризу у перевізників. Проте пройшло вже більше половини відведеного терміну, а ніякої реакції чи конкретних дій з цього приводу досі немає. Тому ми вирішили нагадати міському голові про стан доріг у нашому місті і про його передвиборчу програму».
Вулицю для відкриття «проспекту В. Анушкевичуса» вибрали не випадково. «Дорога тут розбита вщент. Мешканці міста, проїжджаючи по цій дорозі, мають знати своїх «героїв»» - запевняють учасники акції.
Учасники акції попереджають, що якщо ж і надалі міська влада буде ігнорувати дорожню проблему в Івано-Франківську, подібні акції будуть відбуватись все частіше. У планах активістів щоразу вибирати інші вулиці, дороги на яких перебувають у жалюгідному стані і називати їх іменем когось з міських посадовців.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua