МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Акцію «Свого не цурайтесь»

03/11/2009 | Popovych
10 березня на Вічевому майдані Івано-Франківська «Студентська Свобода» провела акцію «Свого не цурайтесь», присвячена 195-ій річниці з Дня народження Т. Шевченка.
Під час акції на майдані звучали пісні на слова відомого поета, які виконували молоді бандуристки. Усі присутні, а також перехожі змогли отримати пам’ятні листівки в яких зі зворотнього боку були розміщені цитати з основних творів Кобзаря. Серед таких згадки про Україну у посланні «І мертвим і живим…», поемах «Катерина» «Холодний яр», «Кавказ» та віршах «До Основ’яненка», «Варнак», «Заповіт» та інших.
Координатор «Студентської Свободи» Василь Попович коментуючи мету акції наголосив: «Нашою метою є не просто традиційно, в черговий раз, відзначити День народження Т. Шевченка, оскільки чимало відзначень відбувається в ці дні по багатьох закладах та установах. Але ми знаємо, що не всі мають можливість потрапити на них. Тому було вирішено зробити акцію просто на вулиці в центрі міста, щоб нагадати про Шевченка якомога більшій кількості людей. На нашу думку постать Кобзаря та його творчість з кожним днем стає все більш потрібною та актуальною для суспільства».
Крім того в цей час на площі можна було переглянути і основні художні твори Шевченка. В такий спосіб молоді свободівці прагнули показати всю різнобічність постаті великого поета.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua