МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одеська мерія змирилася з втратою ЄВРО-2012?

03/11/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогоднішні парламентські слухання, присвячені питанням організації та проведення в Україні футбольного чемпіоната Європи-2012, одеська міська влада фактично проігнорувала. Ні мера Едуарда Гурвіца, ні профільного віце-мера Михайла Кучука, ні решти керівників міської влади на слуханнях не було - від Одеси був присутній тільки начальник департамента міськвиконкому з підготовки до ЄВРО Марат Якупов. Натомість інші міста-претенденти представляли або мери, або віце-мери. У президії слухань були: віце-спікер ВР Микола Томенко, президент футбольної федерації України Григорій Суркіс, віце-прем'єр Іван Васюник і голова профільного парламентського комітету Павло Костенко.

Викликає певний подив те, що на державному рівні мільйонне місто-претендент на участь у європейській спортивній події представляв менеджер-виконавець середньої ланки замість осіб, що приймають рішення. Цей дивний факт був окремо відзначений ведучим засідання Миколою Томенком.

Нагадаємо, що у лютому цього року чотири з шістьох українських міст-претендентів відвідав Генсек УЄФА Девід Тейлор. Він залишився задоволеним рівнем підготовки до чемпіонату у Києві, Харкові та Дніпропетровську, але темпи робіт в Одесі, зокрема дуже повільна реконструкція стадіону "Чорноморець", нестача готельних місць та сумнівні результати тендеру на реконструкцію Одеського аеропорта викликали в Тейлора розчарування.

8 травня УЄФА має визначити вісім з дванадцяти міст, які зараз претендують на проведення європейського футбольного форуму. Від України це Київ, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Харків і Донецьк, від Польщі - Варшава, Гданьськ, Познань, Вроцлав, Краків і Хожув.

Судячи з того, що одеська міська влада не вважає за потрібне належним чином брати участь у державних заходах з організації ЄВРО-2012, можна зробити висновок, що Одеса в цьому списку має дуже мало шансів, і мер Едуард Гурвіц з цим вже змирився. Попри всі численні промови щодо важливості ЄВРО для подальшого розвитку Одеси.

Відповіді

  • 2009.03.13 | kotygoroshko

    а що Одеса Європі може показати?

    розкрадену кіностудію чи масове вирощування у пляжній зоні медуз методом щорічного викиду десятків тон фекалій з міської каналізації в море?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua