МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КПУ розіслала лист про імпічмент Президента

03/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ

11 березня фракція КПУ звернулася з офіційним листом до керівників усіх фракцій парламенту щодо початку процедури імпічменту Президента України.

Про це повідомив на прес-конференції лідер КПУ Петро СИМОНЕНКО.

Він зазначив, що у зверненні міститься прохання до лідерів фракцій Верховної Ради висловити свою точку зору з даного питання.

За його словами, якщо у парламенті буде зібрано 226 підписів народних депутатів, тоді можливо розпочати процедуру імпічменту Президента. Він вважає, що на сьогодні не потрібен спеціальний закон про тимчасову спеціальну слідчу комісію, яка займатиметься питанням імпічменту. За його словами, фахівці вважають, що це можна робити на нині діючій законодавчій базі.

П. СИМОНЕНКО наголосив, що комуністи підготували проет рішення щодо створення у Верховній Раді України тимчасової спеціальної слідчої комісії. «Все те, що вимагає від нас Конституція, ми готові запропонувати», — підкреслив лідер КПУ.

За його словами, питання щодо початку процедури імпічменту Президента — певний тест, наскільки політичні сили послідовні у своїх заявах.

Він нагадав, що фракція Партії регіонів неодноразово заявляла про необхідність початку процедури імпічменту. П. СИМОНЕНКО вважає, що «в повному складі має поставити підписи Партія регіонів».

У підготовленому фракцією КПУ поданні народних депутатів України «про ініціювання питання усунення Президента України Віктора ЮЩЕНКА з поста в порядку імпічменту у зв’язку з вчиненням злочинів», зазначається, що Президент неодноразово, «систематично порушував Конституцію і закони України».
«Його практична діяльність спрямована на встановлення і зміцнення режиму особистої влади, результатом чого стало блокування роботи всіх гілок влади, руйнація системи управління країною, що призвело до деформації засад державності, втрати керованості державою та поглиблення розколу в суспільстві», — йдеться у тексті подання.

П. СИМОНЕНКО зазначив, що у разі затягування роботи тимчасової спеціальної слідчої комісії, у випадку її створення, можуть бути втрачені терміни для оголошення імпічменту Президента.

«Якщо хтось буде затягувати, то буде зрозуміло, що це просто є політичною грою, а не конкретним бажанням навести порядок в управлінні країною», - сказав він.

Лідер КПУ наголосив, що якщо не вдасться провести імпічмент Президента, то «тоді ці матеріали будуть корисні і в перспективі, коли В. ЮЩЕНКО не буде вже Президентом України і буде знятий з нього імунітет недоторканності. Тоді матеріали пригодяться для Генеральної прокуратури і порушення кримінальної справи за здійснені злочини проти громадянина ЮЩЕНКА».

УНІАН

Відповіді

 • 2009.03.12 | GreyWraith

  Сподіваюся, НУ поверне цей лист адресату...

  ... попередньо використавши у вбиральні за потребою. :lol:

  А взагалі Ющенку треба починати процедуру заборону діяльності КПУ. Перший крок зробили - на Онопенка наїхали...
 • 2009.03.12 | Теребилов

  Re: КПУ розіслала лист про імпічмент Президента

  А чому КПУ не заборонили за голодомор?
 • 2009.03.12 | Змій

  Re: КПУ розіслала лист про імпічмент Президента

  КПУшники працюють разом з БЮТ, вони є прокремлівськими силами, і не дивно те, що з.явились такі листи.
 • 2009.03.12 | Адвокат ...

  Пєдюнькє на колясочьку ат Вітона депутанської зряплати забракло.

  "Мам ТЮль,-- падкінь дєньжат!"
  "Дядь Пу,-- падкінь жєньжат!"
 • 2009.03.12 | Sean

  хай напишуть ще у СпортлотоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua