МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кислинський - про Мартиненка та інших любодрузів (/)

03/12/2009 | Sean
Це той самий випадок, коли я з ним практично згоден

http://www.president.gov.ua/news/13151.html
Заступник Глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський висловив здивування особистою позицією керівника київського міського осередку партії «Народний Союз «Наша Україна» М.Мартиненка щодо ролі Президента України В.Ющенка у майбутньому розвитку цієї політичної сили.

«Наскільки мені відомо, статут партії чітко передбачає, що ані Мартиненко, ані інші партійні бонзи не вирішують стратегічні питання партійного розвитку. Є вищий орган – з‘їзд партії, який вже сказав і за потреби знову скаже своє слово», – наголосив заступник Глави Секретаріату.

«Компетенція ж місцевого партійного керівника – розбудовувати рівень підтримки політичної сили на відповідній території. З цим питанням у М.Мартиненка, як голови київського осередку НСНУ протягом останніх чотирьох років, повний провал – достатньо згадати 2%-ий результат НСНУ на останніх виборах до Київської міської ради, що у 8 разів менше, ніж партія набрала у Києві на дострокових парламентських виборах 2007 року. Кожен відповідальний керівник після такого програшу мав би добровільно подати у відставку», - нагадав А.Кислинський.

На думку заступника Глави Секретаріату, заяви М.Мартиненка та йому подібні не можна сприймати серйозно у час, коли діляться урядові портфелі. «Бо мета таких заяв одна – в очах «старшої сестри» по коаліції додати собі кілька балів у боротьбі за «хлібні» місця», - зазначив заступник Глави Секретаріату.

«Нагадаю, що з 24 народних депутатів від НСНУ лише 7 увійшли в коаліцію. Таким чином, формальний голова фракції НУНС має право говорити скоріше від імені БЮТ. Тим більше, що саме Ю.Тимошенко «проштовхнула» обрання М.Мартиненка керівником фракції, попри те, що не так давно він заявляв, що політик Тимошенко гідна звання «заслуженої артистки України». Так несподівано вчорашні запеклі вороги Прем‘єр-міністра – так звані «любі друзі», такі як Д.Жванія та М.Мартиненко – стали її найкращими порадниками», – заявив А.Кислинський.

Заступник Глави Секретаріату переконаний, що «чесним кроком М.Мартиненка було б оголосити своє формальне рішення про перехід у лави іншої політичної сили, інтереси якої він де-факто ревно відстоює. А також cкласти депутатський мандат, який він отримав виключно завдяки В.Ющенку. З огляду на те, що мужності на такий крок, очевидно, забракне, відповідне рішення прийматиме найближчий з‘їзд партії».

Відповіді

 • 2009.03.12 | Мартинюк

  Дивно - ніхто Кислинського не лає.

  Щось не в порядку . Невже "миші з"їли" говнні парадигми БЮТівського ангітпропу?
  Як так буде то я його почну критикувати. Аже комусь же треба?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.12 | Сергій Кабуд

   Кислинський- мужній чувак, з світлою головою

   ЕЦ - правильна команда
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.12 | Cвітлана

    Re: Кислинський- мужній чувак, з світлою головою

    Мартиненко - як був так і залишився комсомольскою шавкою, готовою вилизувати хазяїну всі місця. Він більше нічого в своєму житті не робив і не робитиме. Глянте на його рожу, на ці оченятка, на його постать -найгірший взірець комсомольського вожака 60-х років. Сьогодні його хазяйка - юлька. Завтра може бути хтось інший. Хазяйва будут мінятись, а він -ні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.13 | Сергій Кабуд

     100% так і є.

   • 2009.03.12 | Михайло Свистович

    Насправді звичайна сіра й не дуже розумна особа

    Сергій Кабуд пише:
    > ЕЦ - правильна команда

    дебілів та бандюків
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.12 | Сергій Кабуд

     як добре що тебе в ній нема

     і як добре що нарешті люди бачать що ти за чмо
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.13 | Михайло Свистович

      Я з бандюками на одному гектарі не сідаю

      А в ЄЦ нас з жінкою постійно запрошують, але ми відмовляємось ;)

      Сергій Кабуд пише:
      > і як добре що нарешті люди бачать що ти за чмо

      Тебе вже давно бачать. Але скоро перестануть. Бо оселишся на БП :) До тебе ж не доходить, що тут існують правила, яких потрібно дотримуватись.
  • 2009.03.13 | ilia25

   Мартиненко сам вказав Ющенку його місце кульгавої качки (л)

   http://www.pravda.com.ua/news/2009/3/12/91222.htm
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua