МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вступ до НАТО - гарантія суверенітету

03/14/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор ЮЩЕНКО переконаний, що вступ України в НАТО стане гарантом національного суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

Як передає кореспондент УНІАН, під час зустрічі зі студентами Тернопільського національного економічного університету глава держави зауважив, що всі країни колишнього соцтабору, які отримали незалежність, прийняли рішення про вступ в НАТО – починаючи від прибалтійських країн і завершуючи Болгарією та Румунією. “Жодна країна не повторила того, що дехто рекомендує для України, бо в цьому є загроза втрати суверенітету. Польський народ, чеський, словацький, угорський, – всі вибрали панєвропейську модель”, – нагадав В.ЮЩЕНКО. При цьому він додав, що до моделі колективної безпеки вдалися і такі країни, як Німеччина, Англія, Франція, які б могли самостійно забезпечити свою безпеку. “Але зараз такі є ризики у Європі, що без колективної моделі безпеки ні одна нація не може гарантувати свою територіальну цілісність. І якщо ми вільний народ, то треба думати, як захистити свої цінності. В Європі знайшли оптимальну систему захисту – колективну. Північноатлантичний блок не має армії, не треба утримувати танки, літаки тощо. Треба дотримуватися загального принципу домовленостей, що коли є загроза територіальній цілісності, – то це не твоя загроза, а колективна”, – сказав В.ЮЩЕНКО.

Він висловив переконання, що у свій час українському народу вистачить мудрості зробити правильний вибір. “Зрозуміло, це не політика одного дня, адже жодна країна, яка 73 роки була під комуністичним ігом, швидко від комплексів вчорашнього дня не відмовиться. Можливо, це потрібно вирішувати з новим поколінням. Але в нас є один спосіб захистити національний суверенітет і територіальну цілісність – інтеграцією в модель колективної безпеки. Це безальтернативна дорога”, – підсумував Президент.

http://www.unian.net/ukr/news/news-305698.html

sean

Відповіді

 • 2009.03.14 | hrushka

  Re: Вступ до НАТО - гарантія суверенітету

  В повні годжусь із даним поглядом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.14 | hrushka

   Заява вимагає додаток.

   http://www.newsweek.com/id/189257/page/2

   Слова здорові, однак без відповідного діла а то й шкідливих рішень звучить зухвало.

   Коли тільки 2,7 вісотків народа піддержують президента працю, то очевидно народ в дуже приквім положенні.

   Щобільше, чи Ющенко ще може надіятись що народ його знова вибире? Де`ж там розум? Мабудь не має! Щось подібнго як в Америці виробники авт очікували вірність населення і не будуть купувати японські вироби. Вірність є одна справа а безличність є другою.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua