МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суд імені Зварича закінчив слухання справи про вибори вТернополі

03/14/2009 | keymaster
Сьогодні у Львівському адміністративному апеляційному суді слухалася справа за позовом БЮТ про відміну рішення Тернопільського адміністративного суду щодо щодо визнання недійсною постанови ВРУ про відміну виборів до Тернопільської обласної ради. Щоправда, слухалася спава в іншому судовому приміщенні, на вул. Чоловського. Тут знеструмлення не передбачалося, оскільки це судове приміщення обслуговується тим самим енергетичним обладнанням, що і Головний Двірець Львова.

Станом на 14-ту годину суд закінчис слухання справи і пішов приймати рішення. Оголошення рішення, за словами суддів, можна очікувати не раніше 16-ї години, але можливо й трохи пізніше.

Якщо говорити про аргументацію сторін у процесі, то позиція позивачів зводилася до того, що ВРУ є паном свого слова: пан дав слово, потім забрав - отже, нема предмету обговорення, рішення, яке було прийняте суб'єктом, правомочним його приймати, відмінене ним же, а отже, в правовому сенсі його не існує.
Позиція адвокатів "Свободи" і "Пори", які найбільше виступали у судових дебатах, зводилася до того, що Верховна Рада відібрала у громадян те, що вона за Конституцією відбирати у громадян в мирний час не може - і якщо вибори проводяться з порушеннями, то їх все одно потрібно провести, а вже потім закон дозволяє оскаржити результати в суді і скасувати такі вибори.

Якщо говорити про зовнішнє враження від поведінки сторін в суді, то дикція та інтонація представників позивача була мало впевнена, і якась нерішуча. Чого не можна сказати про адвокатів Свободи і Пори. Але це можна назвати суб'єктивним враженням присутнього на засіданні громадського кореспондента Майдану.

Що ж до учасників, то дивіться фото самі. Отут: URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1237034929.html

Відповіді

  • 2009.03.14 | keymaster

    Станом на цей момент суд ще радитьсяCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua