МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко дозволила іпотеку виключно заради жінки Лужкова?

03/14/2009 | Мартинюк
Нещодавнє відновлення режиму іпотечного кредитування для "недобудов" має за мету зовсім не захист інтересів українських фізичних осіб , а призначене для задоволення захланних апетитів однієї особи - дружини Лужкова, яка у такий спосіб скуповує недобудовану нерухомість в Україні. Заради цього через так званий "казахський" банк БТА в Україну заведено близько 400$ млн . Звісно туди кинулися бажаючі отримати "інвестиції". Але скоро виявилося що все це призначене не для них , а структурам дружини Лужкова в Україні, які інтенсивно скуповують все що зосталося після краху будівельних фірм, , одною із причин чого було несподіване і різке припинення кредитування будівництва літом 2008. До речі згідно відповідного рішенням Кабміну України .

Структури мадам Лужкової вже скупили цілі , майже повністю закінчені але недобудовані ( або просто не введені в експулуатацію через опір чиновників) мікрорайони у Києві та в інших районах України. Однак у постанові Кабміну мовиться про "фізичних осіб" . Так от лужковські структури використовують схеми із сотнями фіктивних "фізичних" інвесторів на імя яких і оформляються оті "іпотечні кредити" терміном на 30 місяців. Як правило це працівники цих структур, наприклад будівельники, але не тільки вони.
Також дуже не виключено використання отриманих таким чином квартир в якосмті "соціального бонуса" проросійській колоні в Україні, зокрема в якості плати політикам та чиновникам за вигідні для Росії рішення та дії.

Відповіді

 • 2009.03.14 | ziggy_freud

  звідки дрова (тобто інформація)?

  жодних сумнівів щодо намірів фамілії Лужків придбати собі трохи Києва. Або більш ніж трохи. Скільки вийде з їх другим московським щастям а.к.а. нахальство.

  але ж в Тимошенко ціла купа своїх дупутатів в будівельному бізнесу, яких Лужки задавлять як маленьких. Навіть без утворення славянской саюссной дєржави. То Куровського, Сєрбіна, Осику та ін. кинуто на корм великим хижакам?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.14 | Мартинюк

   Та то все дрібнота, а Лужки то стратегічні друзі

   Інфа з від банків та будівельників, які бісяться від того що робиться.

   Сам лазив до того банку за кредитами наприкіфнці минулого року , коли появилися слухи про інвестиції (перший транш тоді 200 млн), але обламався. Не я один взяв участь у тому ажіотажі- типу дурним казахам нема куди гроші дівати .
 • 2009.03.18 | Isoлято

  Спробую вгадати: тепер будуть посилено "гасити"...

  ...всілякі згадки про оподаткування нерухомості.

  Бо скільки та Бабуріна може знайти в Україні підставних осіб, щоб на них переписати всю цю "собсвіннасць"? На пів-Києва вони навіть на двох з мужиньком не розмахнуться. Тобто на кожного "підставного" доведеться "навішувати" великі об'єми житла та офісних приміщень, и в любой НОРМАЛЬНОЙ стране усі ці "підставні" платили б по-повній, збагачуючи держбюджет, а якби відмовилися - усё, рабяты, конхвіскація! І жодний Лужков не врятує...

  Якщо, звісно, Україна не стане до того часу "Маларасєйскай губєрнієй".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.18 | Мартинюк

   А точно -ВР вчора щось таке провалила +(/)

   Стосовно декларацій та оподаткування .
   Чесно кажучи не здивуюся , якщо оті квартирибудуть роздаватися бажаючим оселитися в Україні для "обрусения края"

   Як приклад можна навести ось таке (Форпост з посиланням на УНІАН):
   В Криму масово звільняються моряки ЧФ
   17 березня 2009, 12:01

   Керівництво Севастополя висловило стурбованість темпами звільнень на Чорноморському флоті РФ військовослужбовців і вільнонайманого персоналу.

   Про це заявив голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин на прес-конференції.

   «За даними Пенсійного фонду, командування Чорноморського флоту повідомило про те, що, принаймні, за ці два з половиною місяці звільняється і залишається в Севастополі (мається на увазі на постійне місце проживання - ред.) 146 офіцерів, 511 мічманів і прапорщиків, 14 контрактників», - сказав Куніцин.

   Також, за його словами, під скорочення потрапляє 1116 цивільних осіб.

   Крім того, голова адміністрації міста відзначив, що на сьогодні не погашені борги Будівельного управління ЧФ РФ: «за нашими даними, є 1,5-мільйонна заборгованість перед співробітниками Будівельного управління ЧФ (заборгованість з виплати заробітної плати - ред.)». Куніцин також повідомив, що Будівельне управління ЧФ РФ заборгувало більше 4 млн. грн. Головному управлінню Пенсійного фонду України в місті Севастополі, тоді як загальна пенсійна недоїмка по місту складає 10 млн. грн., пише
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.18 | Світлана

    Re: А точно -ВР вчора щось таке провалила +(/)

    Ні, ну з цією бублікоголовою сукою щось треба робити!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.19 | Almodovar

     Для пана М. Свистовича:

     "Селюк", по-вашому є образа, а "бубликоголова сука" - комплімент? А як же згадка про невігластво? Хіба у сук голови бубликоголові? Зовсім ні! Тільки невігласи цього не знабть! А фройдівські асоціяції на тему сука-бублик-дірка??? Гей-но, пане Свистовичу, ау!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.19 | Михайло Свистович

      Re: Для пана М. Свистовича:

      Almodovar пише:
      > "Селюк", по-вашому є образа, а "бубликоголова сука" - комплімент?

      Ні, це також образа. Але конкретної особи, а не всіх селян.
 • 2009.03.19 | Isoлято

  Цікаво, а от якщо, наприклад, я...

  ...з метою отримання "соціального бонуса" прикинусь, тасазать, "пророссийской колонной" (у меня получиццо, я по молодости лет, грешен-каюс, русофилией тоже малость переболел, только вспомню основные "кричалки") - а потім бонус отримаю і скажу, що тіпо "передумав"? Шо там ноненча в пыточных подвалах ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ-АФБ-ФСБ предусмотрено на ентот конкретный случай?
 • 2009.03.19 | Абу

  Батуріна офіційно заявила що згортає всі проекти в Україні

  і пішла з протягнутою рукою до ліліпутіна за допомогою щодо московських проектів

  Її брехня звичайно не виключена, але видається малоймовірною - в неї справді горять значно жирніші за київські московські проекти
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.19 | Мартинюк

   Цікаво - гроші на "обрушение края" вкрали?

   І вимагають від Путіна ще?
   А це десь написано? Бо цікаво дуже...
   До речі Ігор "Беркут" (Гекко), який вождь "Великої України" також "казахський банкір"
 • 2009.03.19 | Iryna_

  думаю буде тривіальний дерибан

  по власних кишенях
  навіть мимо власних куровських з сербіними
  просто між фракціями-партіями хто там приймав це рішення


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua