МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Удавка для соціологів(л)

03/16/2009 | saha
А ви певні, що у разі, якщо на одній чаші ваг здоровий глузд, а на другій – політичні інтереси, то здоровий глузд переважить?

http://pravda.com.ua/news/2009/3/13/91279.htm

Винесене речення останнім часом все краще описує діяльність БЮТ

Відповіді

 • 2009.03.16 | Мартинюк

  А як це - навіть на літак треба дозвіл, а тут ціла соціологія?

  Як це так ? А якщо щось станеться .
  Потрібно на кожне соцдослідження обовязково і завчасно оформити :

  1. Дозвіл у пожежній інспекції.
  2. Дозвіл у санепідемстанції.
  3. Дозвіл від місцевого ДАЇ та МРЕО.
  4. Дозвіл від національної ради з питаннь моралі.
  5. Дозвіл від місцевої ради ( від всіх 10-20 її постійних комісій).
  6. Довідка від пенсійного Фонду
  ............
  ...........
  ...........
  199. Дозвіл від міліції
  200. Дозвіл від СБУ.

  У всіх західних підручниках по виборах рекомендується з будь якого приводу ставити на своєму окрузі сипатичних дівчинку і хлопця з блокнотом і питати у всіх підряд подобається їм кандидат Джон , чи може кандидат Мері. Практичні втілення цього на українських виборах показують що то дешевий і достатньо надійний спосіб оцінити діяльність свого виборчого штабу і зняти лапшу з вух кандидатата, якому твредять що весь народ просто мріє проголосувати саме за нього і більш за нікого. Навіть доволі примітивні "голосування на Майдані" які колись провадилися затюканим нині Гладчуком показували результати, які потім мало відрізнялися від результатів голосуваннь. Зокрема це стосувалося зафіксованих на цих голосуваннях великих рейтингах БЮТу на виборах 2006 року у Києві та Київській області в що ніхто не вірив , а офіційні рейтинги показували оптимістичні перспективи для Нашої України .

  Але найцікавіше що сама Бекшкіна дуже ревниво ставиться до загалом невинних спроб проводити якісь самодіяльні екзит пули , опитування тощо. Отут пані Бекешекіна сама не проти стати верховною інституцією, яка буде вирішувати добре це чи погано. Якщо автори законопроекту догадаються взяти в долю пані Бекешкіну то не виключено що її позиція кардинально поміняється.
  Втішає лише те що пані Бекешкіна попервах не захоче ділитися з пожежниками та санепідестанцією. Але не виключено що потім її змусять ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua