МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В ГУ МВС України у Київській області крутили кіно

03/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Співробітникам Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Київській області показали кадри оперативної зйомки з автомобілем УАЗ, який влада м. Ірпеня Київської області понад рік тому передала місцевій міліції.

Автомобіль, який не проїхав і кілометру, стояв у схожому на сарай гаражі, вкритий шаром старого бруду. Поставив його туди тодішній начальник Ірпінського міськвідділу міліції Микола Павленко замість того, щоб поставити на облік й використовувати за призначенням. На другому УАЗі «вишивав» кум М. Павленка, наїздивши 30 тис. км. В особистих цілях і без міліцейських номерів. І лише зараз машини поставили на облік та фактично передали ірпінській міліції.

«Герой» оперативної зйомки також був серед глядачів. Адже він працює заступником начальника слідчого управління ГУ МВС у Київській області. Ця посада є його «покаранням» за свавільні дії «Беркута» під час замовленого місцевою владою нападу на торговельно-розважальний заклад «CenTral Club», власники якого давно і публічно стверджують (в т.ч. і шляхом розвішування плакатів на будівлі свого закладу), що сидячий у кріслі Ірпінського міського голови Олег Бондар вимагає в них хабара у 15 тис. доларів і, поставивши підпис на акті у прийнятті будівлі в експлуатацію, поставив на ньому дату прийняття відповідного рішення виконкому, яке насправді не приймалося (і виконком того дня не засідав), а тепер не виконує навіть рішення судів, які зобов’язали його скликати засідання виконкому та видати підприємцям це рішення. До речі, суд по захисту своєї честі та гідності О. Бондар програв.

Взагалі кришування Миколи Павленка з боку міліцейського начальства (починаючи від начальника ГУ МВС України у Київській області Віталя Яловенка і закінчуючи міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком) викликає здивування. Призначений на посаду начальника Ірпінського міськвідділу після розгону Юрієм Луценком «за бездіяльність у боротьбі зі злочинами у сфері земельних відносин» трьох відділів міліції (Ірпінського міського та Бориспільського й Обухівського районних відділів) Микола Павленко не виконав настанову міністра про те, що «результатом роботи міліції по боротьбі зі злочинами у сфері земельних відносин має бути не просто порушення кримінальних справ «за фактом», а встановлення конкретних посадових осіб, причетних до земельних афер». Земля в Ірпені як розкрадалася, так і продовжувала розкрадатися. Більше того, на сесію винесли питання про надання земельної ділянки начальнику ГУ МВС України у Київській області Віталію Яловенку. Натомість у кращих кумівських традиціях М. Павленко задіяв міліцію у боротьбі з опонентами місцевої влади з розмахом, яком міг позаздрити сам Л. Кучма (при ньому такого в Ірпені не було).

Навіть після того як кадри свавільного побиття бійцями «Беркута» працівників та відвідувачів ««CenTral Club-у» обійшли всю країну, Ю. Луценко не поспішав карати свого підлеглого, і врешті решт той звільнився сам, отримавши вищу за рангом посаду, де й працює до сьогодні, не зважаючи на «кіноганьбу», продемонстровану усім його колегам у присутності «героя».

Не знаємо, чим цінним є цей «кадр» для міністра та начальника ГУ МВС України у Київській області, але точно можемо сказати, що поблажливе ставлення до злочинів своїх підлеглих (не карати виконавців за жорстоке й ініціативне виконання злочинних наказів, винесення дисциплінарних стягнень, які потім знімаються, карати лише за побиття відвідувачів, а не співробітників закладу, на який здійснюється міліцейський наліт, тощо) призводить до таких випадків, як у Криму, коли міліція спочатку застосовує невиправдну силу до всіх підряд, а потім розбирається.

Такий нецивілізований підхід до дій міліції та корпоративну солідарність вже оцінили люди, не пропустивши очолюваний Ю. Луценком блок НУНС до Київміськради. Можна не сумніватися, що оцінить це народ і на майбутніх парламентських виборах, знизивши рейтинг політичної сили, у списках якої перебуватиме один з найперспективніших колись українських політиків Юрій Луценко.

Відповіді

 • 2009.03.19 | Один мент

  Re: В ГУ МВС України у Київській області крутили кіно

  Мене за таке Яловенко давно зняв з посади а клоуна Павленка повисив !!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.19 | Михайло Свистович

   Re: В ГУ МВС України у Київській області крутили кіно

   Один мент пише:
   > Мене за таке Яловенко давно зняв з посади

   То правильно зробив. Адже привласнювати собі державне майно негарно.

   > а клоуна Павленка повисив !!

   То Павленко вже висить? Відколи?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua