МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Марков збирається "позажигати"?

03/16/2009 | kotygoroshko
в Одесі перед будинком обласної держадміністрації розвішані прапори "Родіни", встановлено до десяти агітаційних наметів, стоїть польова кухня, недалечко 20-30 молодих людей у чорній одежі(формі?) слухають інструктаж, біля них на невеличкій відстані компанія людей старших

під будинком адміністрації четверо міліціонерів, в дальному кутку площі видніється пару автобусів, "Ікарус" здається...

приблизно півдесятого вечора

Відповіді

 • 2009.03.16 | kotygoroshko

  йопсель, он воно шо... народний захисник (\)

  [16.03.2009 16:51]
  Далекобійники погрожують знову блокувати трасу Одеса-Київ


  Близько 300 водіїв-далекобійників і підприємців низки одеських ринків, а також активістів партій організували сьогодні мітинг біля стін Одеської облдержадміністрації, вимагаючи виконання домовленостей із керівництвом Кабінету міністрів щодо відтермінування виплат за банківськими кредитами, а також перегляду тарифів на перевезення вантажів, розмірів транспортного збору, митних зборів, штрафів і цін на паливо.

  Як передає кореспондент УНІАН, учасник акції, водій-далекобійник Олександр ШАВРИГІН повідомив журналістам, що «зараз ведуться переговори з представниками облдержадміністрації, щоб провести зустріч для обговорення ситуації».

  Учасники акції нагадують, що закінчується 10-денний термін, обумовлений головою уряду Юлією ТИМОШЕНКО для вирішення проблем далекобійників, і водії «хочуть знати, що зроблено». В разі ігнорування вимог учасники акції готові знову перекрити автодорогу «Одеса-Київ».

  У свою чергу, голова ОДА Микола СЕРДЮК заявив на зустрічі з організаторами акції, що має намір зробити «все можливе й неможливе для виходу з ситуації, що склалася. А якщо це не допоможе, готовий навіть подати у відставку».

  За його словами, це крайній захід, яким він може скористатися, на благо мітингувальків. «У мене немає контрабандних каналів свого бізнесу, який потрібно було б захищати, я вдень і вночі тільки й думаю, як нам вийти з цієї непростої ситуації», - сказав М.СЕРДЮК.

  Як повідомлялося, 3-4 березня в районі одеського «конюшинового мосту» далекобійниками було перекрито чотири з шести смуг автодороги «Одеса-Київ».

  5 березня на зустрічі в Кабміні представники далекобійників озвучили низку вимог уряду. Щодо деяких із них ухвалено рішення.


  постiйна адреса статтi:
  http://www.unian.net/ukr/news/news-306070.html
 • 2009.03.16 | Hadjibei

  А як же закон?

  Так казали що за нього ніби слідство взялося?
  Чи це чергова брехня, і цей виродок знову на коні під схвальні вигуки "правоохорнців"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.17 | So_matika

   З таким "дахом", як Сівкович, не страшний ніякий закон

 • 2009.03.17 | So_matika

  Чи надовго його вистачить?

  Актив, на який він спирається, це
  а) далекобійники, проблеми яких хвилюють хіба що самих далекобійників (бо коли береш бабло в банку, треба мізки включати, а не хапальний рефлекс). А перекрита траса у решти водіїв викликає тільки роздратування;
  б) "афганці", проблеми яких хвилюють хіба самих "афганців" (бо врешті решт всі зрозуміли, що "воїни-інтернаціоналісти" - це просто гарматне м"ясо і окупанти на чужій землі).
  Абсолютна більшість одеситів чхає на Маркова і зовсім не збирається щось там блокувати. А всі ці намети і кухні, потім до них притусуються бомжі і розведуть антисанітарію, яка мешканцям того району швидко набридне як кістка в горлі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua