МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Луцьку проведено акцію «Правда про куріння»

03/17/2009 | VOBF
З 10 по 17 березня 2009 року Волинський обласний благодійний фонд «Переображення», Релігійне товариство «Місійна книжкова фабрика «Християнське життя» (ВСО ЄХБ) спільно з міським відділом освіти провели у всіх школах Луцька профілактичну акцію «Правда про куріння», під час якої розповсюджували профілактичні брошури, демонстрували фільм про здоровий спосіб життя студії «Правда PRO» та проводили лекторії з учнями на вищевказану тему.

Мета проведення акції – формування здорового способу життя та протидія поширенню тютюнопаління серед дітей та підлітків.

За час проведення акції було розповсюджено 18000 брошур «Правда про куріння», які були безкоштовно надруковані Релігійним товариством «Християнське життя» і, за словами начальника управління освіти Сергія Калуша, є дієвим інструментом у застереження учнів від негативних звичок, які згубно впливають не лише на фізичне, а й психічне та емоційне здоров’я людини.


Прес-служба ВОБФ «Переображення»
http://fond.lutsk.ua
Олександр Самрук
+38(050)969-21-14


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua