МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко. Хроника прозріння

03/18/2009 | Микола Гудкович
11 березня 2009 року. Прем'єр Тимошенко робить заяву, з якої можна побачити, що вона нарешті прозріла.

Прем'єр застерегла, що на Україну внаслідок глобальної економічної кризи чекають важкі часи, і наразі, мовляв, немає жодного сигналу про те, що криза уповільнюється.

Юлія Тимошенко зазначила, що у світі розгортається фінансова криза і, як наслідок, економічна криза, а відтак «Україна, як і будь-яка країна світу, буде знаходитися у важких умовах».

Що ж — краще пізно, ніж ніколи.

* * *

26 вересня 2008 року. Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко в інтерв’ю провідним зарубіжним агенціям заявляє, що вона впевнена, що світова фінансова криза не вплине на Україну. «Україна економічно і фінансово живе стабільно, і я можу твердо сказати, що світова фінансова криза на Україну не перекинеться», — наголосила глава уряду.

16 жовтня 2008 року. На засіданні уряду Юлія Тимошенко заявляє, що завдяки правильній, послідовній і логічній роботі уряду України, Національного банку та інших державних інституції, проявів світової фінансової кризи в Україні ні в яких жорстких формах не існує. «Щодо банківської системи, то вона працює абсолютно надійно і успішно», — додала Прем’єр-міністр. — «Україна не інтегрована в світові фінансові ринки і саме тому криза оминає Україну». За її словами, попри це уряд вживає необхідні запобіжні заходи з метою недопущення погіршення ситуації.

21 жовтня 2008 року. Після наради з питань протидії фінансовій кризі, яка відбулася під головуванням Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко за участю провідних фінансистів та економістів України, міністр фінансів Віктор Пинзеник наголошує, що світова фінансова криза і її негативний вплив на українську економіку вимагає серйозного перегляду прогнозу макроекономічних показників і проекту Державного бюджету України на 2009 рік. За словами міністра, мова йшла про бездефіцитність Держбюджету на наступний рік і більш «скромні» прогнозні показники обсягів ВВП.

24 листопада 2008 року. Прем'єр Юлія Тимошенко на позачерговому засіданні уряду визнає: «Макропоказники на наступний рік не будуть оптимістичними, а будуть поміркованими. Той економічний ріст, який ми спостерігали 8 місяців і раділи йому — сьогодні ми змушені констатувати, що як весь світ спостерігає рецесію, вона теж доторкнеться і до України. Мінімум два роки світу і країні доведеться виходити з кризи».

12 лютого 2009 року. Віктор Пинзеник подає у відставку, зазначивши, що «в нинішніх умовах професійна позиція міністра фінансів стала заручником політики. Змінити цю ситуацію міністр фінансів не може. Як і не може відмовитися від своїх професійних підходів».

Своєю чергою Юлія Тимошенко, коментуючи відставку Пинзеника, сказала, що «не всі можуть працювати в екстремальних умовах, найслабші залишають свої бойові позиції».


Джерело — ЗІК.

Відповіді

 • 2009.03.18 | Shooter

  Там бракує ще одного нюансу

  Між бодрим "растьот процент жіров у маслє" (в момент, коли насувалася велика та чорна дупа) та "а-я-яй, шеф! усьо пропало!" був розпад коаліції та призначення позачергових виборів.

  І саме це "відкрило" тов. Ю.В.Кучмі со товаріщі "ясні очі": в нас відразу "з'явилася" криза, а вибори були оголошені злочином проти народу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.18 | Микола Гудкович

   Цікаво також тернопільскі виборчу епопею накласти на цю хроніку


   То вони були потрібні, то стали «фарсом».
 • 2009.03.18 | Ностр А Дамус

  Прозріння досягло апогею! :-)

  Сьогодні мадам заявили про позитивну динаміку і шалений ріст промисловості.
  Терміново запросити незалежних експертів, краще з антидопінгової комісії МОК. Кров і волосся (тільки не з бублика) на аналіз. Країна в небезпеці!
 • 2009.03.18 | Panzernik

  Балога навел порчу. Ха-ха-ха и как это коментировать?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.18 | Боббі

   Як як? А Фірташ в цей час де був? Отож бо й воно!

 • 2009.03.18 | Irma

  Re: Тимошенко. Хроника прозріння

  Вибори у Тернополі це початок новоі ери в украінській політиці. Може Юля це зрозуміє.
 • 2009.03.18 | GreyWraith

  Всі люди розумні: одні зразу, інші потімCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua