МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комуністичний шарварок

03/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Кіровоградські комуністи в Кіровограді заздалегідь виступили проти виставки присвяченій УПА. А 17 березня, в Кіровоградському обласному художньому музей відкрилась виставка «Українська Повстанська Армія. Історія нескорених», яку було створено співробітниками Галузевого державного архіву Служби безпеки України та працівниками Центру досліджень визвольного руху за сприяння Українського інституту національної пам’яті.

Як повідомило Інтернет-видання "Сурма"(http://surma.at.ua) зранку біля музею представники Комуністичної партії влаштували широкомаштабну акцію протесту, зайнявши пікетувальники тротуари з двох сторін вулиці, що викрикували образливі гасла та фактично закликали до зміни влади в Україні. Біля сотні людей розгорнули червоний намет, прапори та плакати. Задля уникнення конфліктів та сутичок, біля музею та в самому приміщенні, де відкрилась виставка перебували більше півсотні правоохоронців та представників СБУ.

Провокація повністю лежить на совісті нинішньої напівкомуністичної влади міста, яка дозволила подібний пікет. А сам міський голова комуніст Володимир Пузаков зігнорував запрошення прийняти участь і відкритті виставки. Пікетувальників на вулиці очолювала особисто народний депутата України Вікторія Дем’янчук, яка заради участі у шабаші навіть покинула засідання Верховної Ради України в Києві. От чим замість законотворчості та «захисту трудящих під час кризи» займаються комуністи.
Під час організованих комуністами заворушень жодне гасло не пролунало українською, а пікетувальники були збудженими і агресивними, роздавали листівки антиукраїнського змісту. З точки зору елементарної безпеки, незрозуміло чому пікету дозволили стояти упритул до музею. В разі виникнення неординарної ситуації натовп міг заважати елементарній евакуації з об’єкту, де зберігаються великі національні цінності. Політика «закрила очі» чиновникам на елементарні речі, але слава Богу, що обійшлося.
Прикро, що існують і організовуються штучні збудники, що відволікають від інших речей та сварять людей. В Україні вже виросло нове покоління, яке не розуміє «ідеологічних заморочок» комуністів і не підтримує їх дії. Ці реалії комусь в Україні не до вподоби. Умови «надмірної демократії» вдало використовуються провокаторами та тими, хто був не покараний за своє сумнівне минуле. Безкарність окрилює і спонукає до чергової ворожості. Цікаво, а якби охорону пікет чеків треба було оплатити? З яких грошей це робила компартія, що на сьогодні не виглядає бідним політичним угрупуванням. А ще всі подібні акції мають загальну рису- цинізм та хамство/

Відповіді

 • 2009.03.20 | Сашко

  Re: Комуністичний шарварок

 • 2009.03.20 | kotygoroshko

  а хто є в данний час антиподом комуністам?

 • 2009.03.20 | Мартинюк

  До речі гітлерівці у Кіровограді розстрілювали бійців УПА

  В Кіровограді німці за підтримку УПА розстріляли 50 жителів села Лозуватка Компанійського. До речі їх видав німцям тамтешній комуніст.
  Місцеві жителі хочуть поставити памятник загиблим , влада їм відмовляє.

  Пошуковці встановили місце розстрілу гітлерівцями 6 січня 1944 року 50 мешканців села Лозуватка, Компаніївського району за приналежність до УПА та симпатії до українських патріотів. Акція знищення відбулася на території госпіталю по вулиці Биковій, 1. Тіла розстріляних воїнів УПА та селян німці скинули на дно колодязя, що був поруч з територією тимчасового шпиталю.

  Встановлені майже всі імена загиблих, шестеро з яких були членами Української Повстанської Армії, що діяла в 1941-1945 році на терені області. До числа шістьох воїнів УПА лозуватчан належать і сільський староста Григор’єв, директор МТС Данов та завідуюча сільським млином Високолян. Викрив українських патріотів та віддав на поталу жорстокому ворогові, колишній комуніст, а за часів окупації німецький прислужник поліцай на призвіще Пікаш. Серед розстріляних жертв зрадника була навіть його власна дружина Параска Пікаш.

  Детальніше про це в матеріалі

  «Недозволена» пам’ять

  http://www2.maidan.org.ua/n/oldbp/1231415485
 • 2009.03.21 | Майстер

  Шарварок триватиме!

  Доки деякі "патрійоти" писатимуть назви злочинних організацій з великої букви.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua