МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

хохлы и малоросы -Кирил збирається в Київ до "свого народу" (л)

03/22/2009 | Bestt
хохлы и малоросы возрадуйтесь и готовтесь - ваш патриарх збирається в Київ до "свого народу"

http://www.pravda.com.ua/news/2009/3/22/91795.htm

"Україна - це дуже важлива частина історичної Русі, яка сьогодні проходить через величезні випробування. Але це наш народ, і я повинен бути разом зі своїм народом і у випробуваннях, і у скорботах", - сказав патріарх.

У той же час він не назвав конкретних термінів поїздки в Київ, однак зазначив, що вона відбудеться після відвідування Санкт-Петербурга.

Кирило також підкреслив, що на недавньому Помісному соборі єпископат Української православної церкви "дуже дружно і консолідовано" його підтримав."С приходом к власти Кирила резко активизировались процесы по дискриминации УПЦ КП, подняли голову все ура патриоты за "русь недилимую" по всей Украине и началось новое наступление московского патриархатаа чтобы никто не сомневался что представляет собой т.н. "УПЦ" - недавнее интервью одного из ее деятелей :
http://www.risu.org.ua/ukr/religion.and.society/other_art/article;27978/

"архиепископ Тульчинский и Брацлавский Ионафан УПЦ (МП): Делегаты на Поместный Собор РПЦ от всех епархий УПЦ на предсоборном совещании в Киеве 17 января (за единичными исключениями) активно не поддержали идею отделения УПЦ от Патриаршей Русской Церкви, а в Москве подавляющим большинством избрали своим новым Патриархом митрополита Смоленского и Калининградского Кирилла - сторонника единства УПЦ с Московским Патриархатом. За него призвал голосовать и Блаженнейший Митрополит Владимир. Этим всё сказано. Имеющие уши слышать, да слышат и разумеют! ".

так що всі розмови - про "автономію" , "самоуправління" - це все розмови для того, щоб замаскувати повне та всебічне підпорядкування УПЦ МП - Московському Патріархату, ФСБ та Кремлю .

Відповіді

 • 2009.03.23 | Мірко

  Привіт курцям, - мо навезе контрабандних папіросів!

 • 2009.03.23 | Bestt

  Re: Доба Кирила - стаття в ДТ (л)

  Ані ситуація в самій УПЦ, ані позиція єпископату РПЦ загалом, ані нинішні реалії російсько-українських відносин не сприяють тому, аби глава РПЦ вважав доцільною автокефалізацію Української церкви. Навпаки, можна прогнозувати, що новий патріарх систематично протистоятиме спробам української влади або церковних груп у такому процесі. Повна канонічна незалежність Української церкви — серйозний виклик російській церковній свідомості, яка бачить у давньому Києві один із символів власної ідентичності. А отже змиритися з такою незалежністю Москва зможе тільки у віддаленому майбутньо­му і під тиском зовнішніх чинників.

  Водночас патріарх Кирило чудово розуміє, що політика стримування автокефальних настроїв і «примушування до церковного миру та єдності» сама по собі недостатня. Для збереження канонічної єдності між Києвом і Москвою новому патріарху потрібно ще домовитися з Константинополем про те, щоб він відмовився від своїх претензій на Україну.

  http://www.dt.ua/3000/3690/65695/
 • 2009.03.24 | Bestt

  Re: а это уже "Третим римом" попахивает (л)

  «Русская церковь - это огромное сообщество людей, по своим размерам намного превышающее границы современной Российской Федерации», - заявил Патриарх, отметив необходимость заложить основы «русского мира - великого многонационального мира».

  http://www.risu.org.ua/ukr/religion.and.society/other_art/article;28047/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua