МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фінансовий блокбастер. "Загубилося" 5 млрд. грн. з бюджету! (/)

03/24/2009 | Юрій Шеляженко
Серед способів уникнути громадського контролю за витрачанням державних коштів у чиновників особливою популярністю користується звернення до Міністерства Економіки за листом-погодженням на закупівлю одного учасника. А той учасник може заломити ціну хоч втричі проти ринкової, і потечуть державні грошики у приватну контору, а левова доля перекочує організаторам тіньової схеми як "відкат".

Більше того, внаслідок існуючих корупційних схем з обліком листів-погоджень проблема не тільки у громадськості, але й у самої держави! Про це свідчить такий факт. Ми виявили розбіжність більш ніж на 5 млрд. грн. (!) у оприлюдненій інформації Міністерства економіки України та Держкомстату України щодо погодження Мінекономіки процедур закупівлі в одного учасника (неконкурентних закупівель без проведення тендерів) за IV квартал 2008 року, яка може свідчити про безконтрольне витрачання державних коштів.

----------------

Фєєричний фінансовий блокбастер з офіційними коментарями Держкомстату та Міністерства Економіки.

http://truth.in.ua/?STORINKA_REDAKCIJI:Publikaciji:%22Zagubilosya%22_5_mlrd._grn._z_byudzhetu

Відповіді

 • 2009.03.25 | Микола Гудкович

  Чи можна з цим звернутися до міліції (прокуратури)?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.25 | Михайло Свистович

   Можна, але не треба

   Це - не крадіжка, а помилка бюрократії. Свого часу моя рацпропозиція до НБУ щодо корегування звітності виправила розбіжність між обсягами чи то експорту, чи то імпорту (вже не пам"ятаю) між даними НБУ та митниці й Мінстату на значно більшу цифру.
 • 2009.03.25 | Panzernik

  Круто, як то кажуть тільки не лінуватисяCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua