МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не легше (про новину від Луценко ) (/)

03/27/2009 | ak1001
http://infoporn.org.ua/2009/03/26/ne_legshe_

...

Він сьогодні пообіцяв звільняти дільничних інспекторів міліції, якщо на підвідомчій їм території будуть виявлені наркопритони або продавці наркотиків, про яких вони не знають і не вживають відповідних заходів. Одразу ж виникає резонне запитання? А за ті притони та бариг, про яких дільничні знають, - не звільнятимуть? От як на мій хлопський розум, то за це звільняти треба перш за все. Крім того, якщо вже дільничних звільняти, то заодно з ними і районне керівництво щонайменше відділів боротьби з наркотиками МВС.

Окреме запитання: а які іще на підвідомчих дільничним територіях можуть бути виявлені наркопритони та продавці наркотиків, крім тих, про яких дільничні не знають? Мені чомусь здавалося, що такі діла одразу ж припиняються міліцією, про це навіть у книжечці одній написано, Кримінальний кодекс називається. Але, виявляється, що у нас існують і такі притони, про які міліція знає.


...

----------

там же убийственный комментарий :


Владимир, всё правильно. Если участковый не знает про притон, то и не получает мзды с притона, и соответственно, не отчисляет выше ! Всё вполне логично. Как завещал великий Ленин. Социализм это учёт и контроль :) Но никак не борьба с .... учитываемым, а особо глупо бороться с контролируемым и прибыльным :)


----------------

:)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua