МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко: «Вибори — це війна»

03/31/2009 | Микола Гудкович
До колекції феєричних визначень виборів («вибори — це злочин проти народу») додано ще одну перлину. Вибори — це війна. Так уважає прем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО.

Вона не підтримує ініціативу щодо одночасного проведення дострокових президентських і парламентських виборів; також вона проти проведення дострокових парламентських виборів.

Війна призведе до повної дестабілізації політичної ситуації в країні.

Не бійтеся, прем’єр каже не про справжню війну, а про вибори.

Якщо на півроку, а парламентські вибори — це півроку всі політики знімуться і підуть на вибори, від країни не залишиться нічого. Можливо комусь це на руку. Враховуючи те, що наш уряд працюватиме, поки прийде новий уряд, новий парламент прийде через півроку — немає уряду, немає керівництва Верховної Ради — це ще три місяці на всі консультації і прийняття рішень. В кризу 8 місяців країна буде без парламенту, без законів, практично без уряду, тому що всі пішли «копати картоплю», на округи спілкуватися з людьми. Хто захистить країну?

…А хто тепер її захищає?

Не погребувала пані ТИМОШЕНКО також і старою маніпуляцією про те, що інші, мовляв, країни в умовах кризи навіть чергові вибори переносять на 1-2 роки.

* * *

Як відомо, на одночасному проведенні дострокових президентських і парламентських виборах наполягає Партія дешевих клоунів.

Водночас Президент України Віктор ЮЩЕНКО заявляє про можливість проведення дострокових парламентських виборів.

За матеріалами УНІАН

Відповіді

 • 2009.03.31 | Боббі

  Без «злочинної влади»® ми б з кризи швидше вибрались

  >
  ...без законів, практично без уряду, тому що всі пішли «копати картоплю», на округи спілкуватися з людьми. Хто захистить країну?

  Без законів — це без запровадження нових податків та збільшення вже існуючих? Ну ну...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.31 | Микола Гудкович

   І я так думаю

   Боббі пише:
   > >
   ...без законів, практично без уряду, тому що всі пішли «копати картоплю», на округи спілкуватися з людьми. Хто захистить країну?


   Відправити б БЮТ десь «в округи»…
 • 2009.03.31 | bazuka

  Re: Тимошенко: «Вибори — це війна»

  Ну Тимошенко типо мать тереза, украину спасает от кого интересно??? Нас надо спасать от нее. Приперлась вся в черном на телевидение и рассказывает про войну ) ууу смерть с косой!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua