МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Важливо не допустити духовної кризи та деградації суспільства(л)

04/01/2009 | Koala
Микола Томенко: Важливо не допустити духовної кризи та деградації суспільства
http://portal.rada.gov.ua/rada/control/uk/publish/article/news_left?art_id=149606&cat_id=37486

> «Сьогодні важливо не допустити духовної кризи та деградації суспільства», - сказав Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко під час свого виступу на ранковому засіданні Верховної Ради.
То, виявляється, у нас нема духовної кризи та деградації суспільства? А то всі кричать: "духовна криза, духовна криза, деградація..." А от вам: нема ніякої кризи!
>Він пояснив, що останнім часом набувають масового характеру заходи, які проводяться під егідою різноманітних релігійних організацій, де всупереч чинному законодавству застосовуються засоби психологічного та психотерапевтичного впливів (зокрема, гіпноз та навіювання) на свідомість великої кількості людей.
Йому не буде важко послатися на конкретні нормативні документи, особливо щодо навіювання?
>У своєму виступі Микола Томенко зазначив, що окрім того, що такі дії мають протиправний характер, в порушення закону здійснюється їх телевізійна трансляція. Так, за його словами, 9 березня ц.р. на муніципальному телевізійному каналі «Київ» транслювалася передача до 15-річчя церкви Сандея Аделаджи «Посольство благословенного царства Божого для всіх народів», яка мала ознаки психологічного впливу на свідомість громадян, особливо дітей та підлітків.
А канал Рада тоді взагалі закрити треба
>На жаль, подібна практика поширюється по всій України, наголосив М.Томенко. Так, 30 березня ц.р. газета «Комсомольская правда в Украине» опублікувала матеріал «В Донецке изгоняли дьявола и предлагали вступить в антикризисные отношения с Богом», де висвітлюються факти незаконного психологічного впливу на масову аудиторію, вчинені представниками Протестантської церкви України під керівництвом Сергія Яковлєва.
Джерело вкрай надійне і незаангажоване
>«Переконаний, дані заходи несуть в собі велику загрозу для психічного здоров´я громадян України, особливо в період складної економічної ситуації, та повинні жорстко контролюватися відповідними державними органами», - наголосив Віце-спікер.
Відповідним державним органам не завадило б перевірити стан психічного здоров'я деяких віце-спікерів.
>М.Томенко направив депутатський запит до Міністерства охорони здоров´я та Міністерства внутрішніх справ з проханням вивчити ситуацію з випадками психологічного і психотерапевтичного впливів на масову аудиторію та вжити заходів до попередження їх проведення, а особливо трансляції у ЗМІ.
Так! Закрити ВР і канал Рада!
>Заступник Голови Верховної Ради України також направив листи Надзвичайному і Повноважному Послу Сполучених Штатів Америки в Україні та Надзвичайному і Повноважному Послу Держави Ізраїль в Україні з проханням підтвердити чи спростувати озвучену С.Аделаджею інформацію про факт консультування ним керівництва їхніх держав.
В Спортлото ще б написав

Відповіді

  • 2009.04.01 | yes

    Re: Важливо не допустити духовної кризи та деградації суспільства(л)

    Koala пише:
    >Він пояснив, що останнім часом набувають масового характеру заходи, які проводяться під егідою різноманітних релігійних організацій, де всупереч чинному законодавству застосовуються засоби психологічного та психотерапевтичного впливів (зокрема, гіпноз та навіювання) на свідомість великої кількості людей.

    Це у нього після виступу Ющенка. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua