МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Москві затримали опозиціонерів за читання Гоголя

04/02/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Активісти молодіжних опозиційних рухів "Ми" і "Оборона", які читали вголос уривки з творів Миколи Гоголя, затримані в метро "Арбатська" в Москві.

Як передає NEWS.Ru, у пікеті біля пам`ятника письменникові брали участь близько 15 осіб. Присутні тримали плакати з портретами російських політиків, які зображали їх героями роману "Мертві душі".

Прем`єр-міністр Росії Володимир ПУТІН був у ролі Чичикова, мер Москви Юрій ЛУЖКОВ - Манілова, губернатор Санкт-Петербурга Валентина МАТВІЄНКО з`явилася у вигляді Коробочки, голова Державної Думи Борис ГРИЗЛОВ був Собакевичем, лідер ЛДПР Володимир ЖИРИНОВСЬКИЙ - Ноздрьовим, а члени партії "Єдина Росія" Світлана ХОРКІНА та Аліна КАБАЄВА стали "пані приємною" і "пані приємною в усіх відношеннях" відповідно.

Активісти тримали розтяжку: "Русь, куди ти мчиш?". Цю ж фразу учасники неголосно скандували під час пікету. Після цього працівники ОМОНа в жорсткій формі затримали активістів, мотивуючи це тим, що вони порушили форму проведення акції.

Як наголошується, рух "Ми" офіційно отримав дозвіл на проведення пікету і не використав звукопідсилювальну техніку. За словами учасників пікету, ОМОНівці навіть не зрозуміли, що замість політичного гасла активісти цитували Гоголя. Загалом затримали сімох осіб, серед них і лідер руху "Ми" Роман ДОБРОХОТОВ.

http://human-rights.unian.net/ukr/detail/190299

sean

Відповіді

 • 2009.04.02 | Историк

  Ясный пень - оранжевая рука Киева...

  А насчет гимнастки-депутатки Кабаевой - так и вовсе прямая и грубая провокация.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.02 | BIO

   Гнусь из репродуктора

   а на прошлых выходных неслось по волнам Голоса РФии:

   такие смачные места из Гоголя про современность, что
   воленс-ноленс подозреешь на заговор ягнят среди
   интеллигентных недобитков...

   Аж на минипоэму Ять прошибло.

   Во как.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua