МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КУН вимагає розпуску Верховної Ради

04/02/2009 | UPA_Podilya
Конгрес Українських Націоналістів висловлює обурення з приводу деструктивної діяльності Верховної Ради України, яка в черговий раз продемонструвала свою антиукраїнську сутність.

Так, 1 квітня 2009 року ВР прийняла антиконституційне рішення щодо дати проведення виборів Президента України 25 жовтня 2009 року та постанову з відзначення 90-річчя створення „комсомолу”.

У складний час економічної кризи, замість прийняття антикризових законів та програми виходу держави з економічної кризи, Верховна Рада України приймає рішення, які викликають неоднозначну реакцію в суспільстві. Зокрема, це постанова про відзначення 90-річчя створення молодіжного сателіта комуно-більшовицького режиму -- комсомолу, безпосередньо причетного до голодоморів, вилучення зерна у селян, руйнування українських святинь та репресій проти української нації.

Комуно-комсомольці у ВР намагаються повернути маятник історії в минуле, в часи тоталітаризму – незважаючи на зусилля Президента України Віктора Ющенка щодо відновлення історичної справедливості, вшанування пам'яті видатних українських постатей -- таких як Іван Мазепа, Симон Петлюра, Роман Шухевич, Степан Бандера, -- відродження Батурина, видання Указу про демонтаж пам’ятників та пам'ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932 – 1933 років в Україні та політичних репресій.

Таким чином, коаліція у ВР намагається відвернути увагу суспільства від власних економічних прорахунків, що спровокували небувалу економічну кризу та безробіття мільйонів українців. Адже саме коаліція у Верховній Раді формує Кабінет міністрів і затверджує програму дій уряду, якої не існує і нині.

Узурпація влади та нехтування Конституцією України народними депутатами та керівництвом Верховної Ради стало нормою. Так, всупереч чинному законодавству, до сьогодні коаліція у ВР не спромоглася оформити подання кандидата на посаду прем’єр-міністра, сформувати уряд та розробити і затвердити програму виходу України з економічної кризи.

Конгрес Українських Націоналістів звертається до Президента України Віктора Ющенка із закликом розпустити Верховну Раду України за систематичне нехтування нормами Конституції України.

Головний Провід Конгресу Українських Націоналістів

Відповіді

 • 2009.04.02 | UPA_Podilya

  Re: КУН вимагає розпуску Верховної Ради

 • 2009.04.02 | Тестер

  Re: КУН вимагає розпуску Верховної Ради

  Друже командир. Батальйон спецназу. І до тла!!!
  Історія нас розсудить...
 • 2009.04.02 | Bestt

  Re: абсолютно вірно

  коли приймали бюджет то комуністи з регіонами - вили з піною у рота, що в час кризи немає грощей на українське кіно, на Батурин, на Мистецький Арсенал - на українські святині...

  а тут - криза загостоюється, а на комсомол гроші в них є..

  малороси та запроданці - ось хто вони


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua