МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Державна служба смороду, лайки та неповаги

04/03/2009 | Микола Гудкович
Вітаю всіх із весною!
Я волів би написати твір про прекрасне, згадати першу клейку зелень, аромати, притаманні тільки весні, ба більше того — саме київській весні… і це колись обов'язково зроблю. А поки що дозвольте написати про неприємне.

Весна принесла тепло, і ці люди знов з'явилися на вулиці (у вулиці є назва, і я наведу її, а поки що зберегу інтригу).

Знов вулицю буде регулярно заюрмлено збіговиськом, яке палить, наповнюючи весняне повітря смородом, захаращує вулицю недопалками, і несамовито лається (це в них править за розмову).

Зрозумійте мене правильно: справа не у весні. Деякі речі — наприклад, зухвале нехтування такими дрібницями, як правила дорожнього руху, а зокрема паркування де завгодно на тротуарі; пересування на авто тротуаром, незважаючи на безпеку та комфорт пішоходів; непропускання пішоходів при в'їзді до двору та виїзді з нього — так от, ці речі вповні були і взимку. Це — всесезонне.

Але щодо з'юрмлювання у зграї з метою попалити, полаятися та попаскудити — це чисто весняне.

Отже, хто ці люди?

Прошу любити та жалувати — Управління Державної служби охорони (ДСО) при ГУ МВС України в м. Києві та споріднена структура, яка з доброго дива відгалузилася від ДСО деякий час тому — ЗАО «Охорона-комплекс». Київ, вул. Студентська, 9.

На завершення я волів би все-таки додати конструктиву: я певен, що більшість працівників ДСО не такі погані люди; певен, що ці смердючі та лайливі загони і ці бундючні, пихаті та пикаті начальники, які зайвого метру пішки не можуть пройти, складають меншість; принаймні, я сподіваюся на це.

Тоді я заохочую здорову більшість вплинути на меншість і припинити безлад раз і назавжди.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua