МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нарешті комусь битимуть пики:)

04/03/2009 | Pavlo Z.
Михайло Бродський обіцяє прикувати себе до дверей НБУ, якщо центробанк не «розбереться» з Багамами

«У період фінансової кризи власники частини банків – замість взяти на себе відповідальність перед вкладниками – зайнялися грабунком власних фінустанов, розкрадається навіть рефінансування НБУ, а центробанк спокійно спостерігає, як його кошти поповнюють кишені багатіїв, і не працюють на пом’якшення фінансової кризи», - заявляє голова об’єднання громадян «Захист ошуканих вкладників» Михайло Бродський.
На думку Бродського, нині дуже важливо створити впливовий громадський рух, який ставитиме перед собою завдання не допустити повторення великої соціальної трагедії – неповернення грошових вкладів українських громадян.

За словами Бродського, перший етап уже пройдено. 2 квітня 2009 року на загальних зборах громадян засновано об’єднання громадян «Захист ошуканих вкладників». До Ради об’єднання увійшли лідери політичних партій, депутати рад різних рівнів, громадські діячі, серед них депутат Київради Дмитро Андрієвський, журналіст Віктор Чайка, відомі своєю опозиційною діяльністю Михайло Бродський, Дмитро Корчинський та Юрій Сахно.
Головна статутна мета об’єднання громадян – захист не лише вкладників банків, але вкладників і кредитних спілок та інших фінансових установ, надання громадянам юридичної та іншої консультативної допомоги.

Завданням другого етапу, за словами Бродського, стане об’єднання усіх зацікавлених громадян в один громадський рух та вироблення спільної стратегії дій. «Ми відчуваємо, що НБУ веде недостатній контроль за банками, завдяки чому з фінустанов виводяться гроші, а потім олігархи звертаються до уряду з проханням вирішити банківські проблеми коштом державного бюджету», - заявив голова об’єднання громадян «Захист ошуканих вкладників» Михайло Бродський.

Він нагадав, що свого часу режим Кучми репресивними методами блокував роботу банку «Денді», внаслідок чого також постраждало чимало вкладників. Перед громадянами мала б нести відповідальність тодішня адміністрації Президента, однак власник банку Михайло Бродський розпродав свою нерухомість, і всі до єдиного вкладники отримали належні кошти. Аналогічну схему відповідальності перед українцями голова об’єднання громадян пропонує встановити і нині. «Нехай олігархи теж продають літаки, свою розкішну нерухомість, в тому числі на Багамах, нехай вони несуть відповідальність за своїми зобов’язання до кінця. І ми цього доб’ємося, ми не потрібно перекладати відповідальність на державу, бо це один з різновидів корупції і відмивання бюджетних коштів, - сказав Михайло Бродський, наголосивши, - якщо для наведення порядку потрібно, щоб я прикував себе наручником до дверей НБУ, то я зроблю це».

Бродський звернувся до інших об’єднань вкладників приєднуватися до об’єднання громадян «Захист ошуканих вкладників», додавши, що «ми повинні бути єдиною силою».

Відповіді

  • 2009.04.03 | Крик переляканого містечкового єврея, ПНХ!!

    Re: Нарешті комусь битимуть пики:)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua