МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Єврокомісії здивовані реакцією Росії

04/05/2009 | Майдан-ІНФОРМ
В Єврокомісії здивовані негативною реакцією Росії на підписання між ЄС та Україною угоди про модернізацію української газотранспортної системи, заявив в ефірі радіостанції ЕхоМоскви голова Генерального директорату Єврокомісії з зовнішніх зв'язків Енеко Ландабуру

"І ми були дещо здивовані настільки енергійною реакцією російської влади. Це не повинно було мати якісь негативних наслідків. Так, Росія експортує газ, і Росії теж потрібна надійно транзитна система, яка функціонує ", - сказав Ландабуру.

За його словами ЄК про це говорила паралельно з переговорами, оскільки було необхідно забезпечити оптимальні умови транзиту через Україну.

"Україна - це суверенна країна, і вона, так само, як і Росія, має право контролювати свої газотранспортні мережі", - констатував голова Генерального директорату Єврокомісії з зовнішніх зв'язків.

При цьому він додав, що "тому цілком природно, що ми обговорюємо з Україною, як найкращим чином забезпечити транспортування газу через її територію".

Нагадаємо, після переговорів з канцлером ФРН в Берліні Ангелою Меркель президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що продовження Україною діалогу з ЄС щодо реконструкції газотранспортної системи без участі РФ може відбитися на наданні Москвою фінансової допомоги Києву.

http://day.kiev.ua/206161/

поставив:sean, не вбачаючи доцільности жодної фінансової допомоги від Москви

Відповіді

  • 2009.04.06 | Alexx

    Re: У Єврокомісії здивовані реакцією Росії

    Ото мацкалі налякали, грошей не дадуть.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua