МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Амнезія

04/06/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді
"Амнезія-ослаблення або втрата пам’яті внаслідок різних уражень головного мозку."

Великий тлумачний словник сучасної української мови ВТФ «Перун» 2007 р. ст.26

Наукове визначення психічної хвороби, пов’язаної з втратою пам’яті, наштовхнуло мене на думку про можливе враження цим недугом окремих українських політиків.

Втім нехай про це скажуть своє слово лікарі. Я же наведу лише факти. В хронологічній послідовності.

ХРОНОЛОГІЯ ПЕРША

Указ Президента України № 89/2008 від 4 лютого 2008 року «Про невідкладні заходи щодо розв’язання проблеми забезпечення житлом інвесторів, які зазнали збитків внаслідок діяльності групи будівельних компаній «Еліта-Центр».

Указ Президента України №119/2008 від 12 лютого 2008 року «Про додаткові заходи щодо розв’язання проблеми забезпечення житлом громадян, постраждалих внаслідок діяльності групи будівельних компаній «Еліта-Центр».

Пункт 2. За значні недоліки в роботі із забезпечення виконання статті 2

Указу Президента України від 3 березня 2006 року № 185

« Про заходи щодо вдосконалення державного регулювання

у сфері будівництва житла та стабілізації ситуації на

первинному ринку житла» та послаблення виконавської

дисципліни оголосити догану Черновецькому Леоніду

Михайловичу – голові Київської міської державної

адміністрації.

Всі ці «Заходи», «Додаткові заходи» та «Невідкладні заходи» так і залишились на папері.

Та незабаром з’явився новий Указ Президента України «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня Незалежності України».

ОСЬ ЙОГО ТЕКСТ.

« За значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та з нагоди 17-ї річниці Незалежності України постановляю:

2.

нагородити орденом Ярослава Мудрого У ступеня Черновецького Леоніда Михайловича – Київського міського голову, голову Київської міської державної адміністрації.

На ордені Ярослава Мудрого, який отримав Л.Черновецький написано три слова: МУДРІСТЬ,ЧЕСТЬ.СЛАВА.

ХРОНОЛОГІЯ ДРУГА.

Загострення світової економічної кризи вочевидь співпало з загостренням проблем Київського орденоносця, який окрім недоладного нав’язування своїх вокальних творінь розпочав запроваджувати « нову економічну політику молодої команди».

І посипались як у дурня з торби різноманітні доручення, розпорядження, рішення і вказівки з метою заткнути дірки в розікраденому цією ж командою міському господарстві.

Ось тільки невелика частина з них.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМДА №1490 від 30.10.2008 р. «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху», яке незаконно діє і сьогодні, витягаючи з кишень киян «зайві» мільйони гривень.

РІШЕННЯ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 22.01.2009 року про заборону в’їзду у місто легкових автомобілів без внесення ними компенсаційного збору з використанням міської інфраструктури та встановлення стаціонарних пропускних пунктів на в’їзді до м. Києва, яке суперечить Конституції України.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМДА від 23.01.2009 року зобов’язало Спеціалізоване комунальне підприємство «Спецкомбінат ПКПО» встановити платний в’їзд на кладовища.

ВКАЗІВКА КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ Л.Черновецького №7532 від 18 лютого 2009 року про інвентаризацію кондиціонерів, супутникових антен, домофонів та засклених балконів на фасадах будинків з метою стягнення з їх власників додаткових поборів.

3.

ОКРЕМЕ ДОРУЧЕННЯ Л.Черновецького № 3685 від 28.01.2009 року про встановлення, організацію експлуатації та обслуговування мережі терміналів благодійної Муніципальної Акції «Благодійний Приз –Столиця» на станціях метро, зупинках громадського транспорту, ринках. Або кажучи простіше – про розгортання велетенської системи незаконних гральних автоматів, які до благодійності не мають жодного стосунку, а є гральною імперією Л.Черновецького.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМДА № 1762 від 19.12.2008 року та № 88 від 28.01.2009 року з однаковою назвою «Про затвердження Переліку платних послуг, що надаються Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)», згідно з яким сотні чиновників земельного управління кроку не зроблять поки не обдеруть відвідувача, як липку.

Та подібне РОЗПОРЯДЖЕННЯ №74 від 23.01.2009 року «Про затвердження Переліку платних послуг, що надаються комунальними підприємствами житлового господарства міста та районів у місті Києві, яким запроваджена плата за 77 послуг ЖЕКів, які раніше надавались безоплатно.

Ще одним РОЗПОРЯДЖЕННЯМ №81 від 26.01.2009 р. Л.Черновецький встановив 38 додаткових платних ритуальних послуг. Тут уже не витримала навіть лояльна до мера Генеральна Прокуратура, яка зупинила наміри Л.Черновецького встановити плату за відвідування дитячих клубів, гуртків і секцій в розмірі 450 гр. за місяць з однієї дитини, яке він виклав у своїй ВКАЗІВЦІ від 25.01.2009 року. І ще десятки інших «ідей», як зідрати з киян додаткові гроші.

Схаменувся і сам ініціатор нагородження Л.Чернівецького “мудрим орденом”.

Своїми Указами №1199/2008 від 24 грудня 2008 р., № 65/2009 від 3 лютого 2009 року та № 76/2009 від 9 лютого 2009 Гарант тричі скасовував грабіжницькі житлово-комунальні тарифи Л.Черновецького, а останній їх одразу ж поновлював, маніакально добиваючись зростання цін на опалення, водопостачання та обслуговування будинків в декілька, а то і в десять разів.

Очевидно це він робив несвідомо і під дією тяжкої хвороби.

Інакше чим пояснити висловлювання самого ж Черновецького, які синхронно з’явились в багатьох засобах масової інформації.

4.

ОСЬ ВОНИ.

Любые слухи о том, что я являюсь инициатором введения каких либо дополнительных налогов и сборов в Киеве, будут мною беспощадно пресекаться.

Я прошу киевлян не верить ни одному слову ни одному печатному или другому информационному источнику о том, что я имею хоть какое либо отношение к подобного рода к бесчеловечным программам. Все эти слухи распускают политики, которых раздражает моя независимость и взаимопонимание между киевлянами и столичной властью....

Газета «Сегодня» 5 березня 2009 р.

«Пока я мер, в Киеве не появится ни один налог или сбор. Ни одной моей инициативы по этому поводу не было и нет.»

Л.Черновецкий

Газета «Сегодня», «Факты» та інші

за 5 березня 2009 року.

Подібні ситуації з провалами в пам’яті, на мою думку, мають ознаки прогресуючої амнезії – глибокого генералізованого порушення пам’яті.

Ось думка з наукового реферату з галузі психіатрії.

«Бувають випадки, коли розлади пам’яті мають тимчасовий характер («провал в пам’яті»), коли людина повністю втрачає пам’ять, на якийсь час, при цьому не виявляються якісь небудь значні розлади функції пам’яті. Це може відбуватись при зловживанні алкоголем, деякими лікарськими препаратами, наприклад транквілізаторами і опієм»

Сайт www/ electon.rv

ДАЙ БОЖЕ ПАМ’ЯТІ КИЯНАМ, ЯКІ БУДУТЬ ГОЛОСУВАТИ

НА НАСТУПНИХ ВИБОРАХ.

ВОЛОДИМИР БОНДАРЕНКО

народний депутат

http://ord-ua.name/categ_1/article_54073.htmlCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua