МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нова морда на бігборді! Зорян Шкіряк. Хто такий?

04/09/2009 | Jaderko
По Києву повно бігбордів з рекламою цього мена.

Може хтось щось знає?

Відповіді

 • 2009.04.09 | DADDY

  Знаємо,але поки що не скажемо.Почекайте пресухи в кінці квітня

 • 2009.04.09 | Pavlo Z.

  Не знаю - правда, чи трьоп. Хтось може підтвердити (л)

  чи заперечити?:
  "Шкиряк Зорян Нестерович, 1970 года рождения, в 1986 году дважды представал перед судом - впервые по статье 206 УК УССР (хулиганство), во второй раз - по статье 141 УК УССР (грабеж). В картотеке МВД человек с фамилией Шкиряк числится как уголовный авторитет - связанный с руководством т.н. Левобережной ОПГ. "Левобережную" группировку простые киевляне связывают с контролем над несколькими рынками столицы, в частности - рынка "Троещина".
  http://www.from-ua.com/news/037e1f11a3def.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.09 | DADDY

   100% нецікавий трьоп

   Pavlo Z. пише:
   > "Левобережную" группировку простые киевляне связывают с контролем над несколькими рынками столицы, в частности - рынка "Троещина".
   > http://www.from-ua.com/news/037e1f11a3def.html
   1.Лівобережної ОПГ не існувало ніколи. Ринок "Троєщина" контролювало угруповання Прища. Район ст. м. Лівобережна, готель Турист і ще цілу низку об"єктів контролювала бригада Бориса Саслановича Савлохова.
   2. Такі псевдо-"об"єктивки" були підготовлені свого часу на всіх, хто мав відношення до виборчої компанії В.А.Ющенко. Тепер цей інформаційний непотріб будуть використовувати проти конкурентів ті, хто вчипився у владні крісла в столиці, Київській обл та й в усій державі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.09 | lawer88

    Питання до DADDY!! Терміново!!!

    Якщо ви так добре обізнані в злочинних угрупованнях - підскажіть, будь ласка, яке бандугруповання місяць тому прийшло на Житний ринок?

    Кажуть, що Кильчицька почала віддавати комунальні підприємства у відкуп бандугрупованням через те, що приватизація обєктів комунального майна була зупинена світовою кризою та у потенційних замовників приватизації вже не має грошей на це. Тому вирішили перед виборами отримати готівку від бандитів через віддачу їм в нагляд обєкти комунального майна, що мають серьозні готівкові ресурси.

    місяць тому директор Житнього ринку (подруга Кильчицької) Ірина Кравцова була усунута фактично від керування ринком. Їй на заміну прийшов дехто Клименко Максим Федорович з 20 хлопцями "спортивної наружності", що негайно взяли під контроль 1 поверх ринку та знаходяться там і зараз. Почали вимагати гроші від торговців за "кришу". Здається, з чийогось дозволу Київ повертається у страшні часи початку 90-х :((((

    Що скажете?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.09 | ziggy_freud

   найскоріше брехня. Перетинався з ним в реалі

   хоч не скажу що знаю добре. На учасника пограбувань Шкіряк схожий дуже мало.

   один з епізодів - акція проти зносу Сінного у 2005му. Тоді Шкіряк був районним депутатом від НУ та одним з опонентів Харитончука (СДПУ(о))

   Це була одна з перших спроб організовано зупинити неадекватів. Бо навіть рейдерством це не назвеш. У російсько-казахських рагулів, яким напівдістався Сінний, скоро скінчились гроші. Там 4 роки руїна замість пам*ятки доби конструктивізму і зручного місця для покупок...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.09 | Pavlo Z.

    Re: найскоріше брехня. Перетинався з ним в реалі

    ziggy_freud пише:
    > У російсько-казахських рагулів, яким напівдістався Сінний, скоро скінчились гроші. Там 4 роки руїна замість пам*ятки доби конструктивізму і зручного місця для покупок...
    А чому "напів"? Хто зараз власник цієї руїни?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.10 | ziggy_freud

     суто гіпотетично,

     Pavlo Z. пише:
     > А чому "напів"? Хто зараз власник цієї руїни?

     за аналогією з іншими подібними історіями:
     "русо-казахам" скоріш за все його здали в оренду, бо так з тих забайкальських придурків можна випити більше крові. Помінявся міський голова, помінялось районне начальство, і з них почали по новій качати гроші. На деяких об*єктах в центрі кинули вже 3-4 різних "інвестора".

     бандити, які ганяли підприємців з Сінного, були явно нємєсниє. Вигнали людей і знесли наступного дня після судової заборони "реконструкції". Ющенко обіцяв захистити базар. Так само, як обіцяв знести споруду на Грушевського 9А. Омельченко (міський голова) теж казав, що зносу не буде :-/
 • 2009.04.09 | Співавтор

  Re: Нова морда на бігборді! Зорян Шкіряк. Хто такий?

  Jaderko пише:
  > По Києву повно бігбордів з рекламою цього мена.
  >
  > Може хтось щось знає?

  І навіть особисто знайомі. Був депутатом Київміськради від НУ, брав участь у виборах-2004 та подальших подіях. Нині, якщо не помиляюсь, депутат якоїсь райради. З НУ, здається, вигнаний після рейдерського переформатування партії, яке сталося у 2005-2007 роках. Точно не скажу, бо давно його не бачив та й стикалися ми ситуативно щодо окремих практичних справ.
 • 2009.04.09 | Тестер

  Новий футболыст "Динамо" Хорватії

 • 2009.04.10 | Bestt

  Re: а чего нова? он уже висел. или єт такой PR-ходперед пресухой

  ничего не нова - известна морда.

  год назад уже висел.

  токо без особых результатов в росте имиджа.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua