МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ево Моралес оголосив «голодування» і перейшов на листя коки (/)

04/10/2009 | Микола Гудкович
>Президент Болівії Ево МОРАЛЕС — перший представник корінного індіанського населення, який став при владі в країні - оголосив голодування, вимагаючи від парламенту затвердити дату загальних виборів.

Ніби і неполіткоректно критикувати дії індіанця, але доведеться :)

>Як повідомляє NEWSru, згідно з новою Конституцією Болівії, що схвалена на загальнонаціональному референдумі й набула чинності 7 лютого, конгресу відводилося рівно два місяці для ухвалення закону про вибори. Але 7 квітня термін закінчився, а гострі дебати у верхній палаті, контрольованій опозицією, тривають.

Як це знайомо!

>Каменем спотикання є питання реєстрації виборців, а саме, чи зможуть голосувати болівійці, які живуть за межами країни, а також число депутатських місць, що передбачається віддати представникам корінного населення, повідомляє Associated Press.

І це знайомо. Корінне населення прирівнюється до інвалідів, яким потрібні спеціальні квоти. Буває таке в диких країнах, далеких від цивілізації :)

>Як оголосив у четвер Е. МОРАЛЕС, він починає голодування «на захист народного рішення» (нової Конституції). До його акції приєдналися 14 лідерів груп робітників і соціалістів.

Чесне індіанське? :)

>Як повідомив представник президента Болівії Іван КАНЕЛАС, міністри країни не підтримують «голодний страйк», хоча міністр юстиції Селіма ТОРРІКО заявила, що вона та її колеги розглядають можливість участі в акції.

І міністрів можна зрозуміти…

>Що стосується голодування, то ні глава держави, ні його прихильники не уточнили, наскільки суворим воно буде.

Клас. Голодування, яке в стародавні, допостмодернистські і дополіткоректні часи було відмовою від їжі, тепер — щось незрозуміле, що може бути суворим або м'яким. Новомова рулить, як і болсоц.

>Разом із тим, у Болівії учасники подібного роду протестів п`ють воду й жують листя коки, що допомагає позбавитися больових відчуттів.

І це правильно! І вішаються в Болівії, мабуть, за руку, бо якщо за горло, то можна задушитися :)

>Е. МОРАЛЕС є прихильником відродження традиційної в його країні культури коки, яку в решті світу вважають наркотиком. У розробленій ним новій Конституції ця рослина навіть названа національним надбанням.

Після такого «голодування» я не здивуюся, якщо згідно нової Конституції пан Моралес оголосить себе владичицею морською :)

>У березні на засіданні Комісії ООН із наркотичних засобів у Відні президент Болівії намагався довести нешкідливість коки, демонстративно зжувавши її лист, але учасники форуму засудили його жест.

О, то й сотні наркоманів в Україні мабуть просто намагаються довести нешкідливість різних наркотиків — демонстративно вживаючи їх, незважаючи на переслідування ханжів в міліцейській формі :)

http://www.unian.net/ukr/news/news-310475.html

Відповіді

  • 2009.04.10 | GreyWraith

    В Болівії, певно, досі національне свято триває

    2 квітня 2009 року збірна Болівії із футболу у відбірному матчі на ЧС-2010 перемогла збірну Аргентини 6:1.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua