МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДАІ влаштовує гру за правилами

04/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Депаратмент ДАІ запрошує представників засобів масової інформації до участі у висвітленні соціального заходу “Автогра за правилами “Безпека”, спрямованого на підвищення рівня безпеки на вітчизняних автошляхах!

Правильної та безпечної поведінки на сучасних автомобільних шляхах неможливо навчитись за кілька хвилин - це масштабна програма виховання, яку необхідно починати з дитинства. Але як надати дітям важливу та корисну інформацію таким чином, щоб вона не стала для них нудним та непотрібним тягарем? Тільки у вигляді гри!

Виконуючи різноманітні завдання під час “Автогри”, старшокласники перебуватимуть у ролі водіїв та механіків, пішоходів та інспекторів ДАІ. Їм доведеться продемонструвати не тільки знання ПДР та вміння керувати автомобілем, а ще й вміння логічно міркувати та за короткий строк розв'язувати завдання, що ставить перед ними саме життя. Фактично, можна сказати, що “Автогра за правилами” - це є імітація справжніх дорожних ситуацій; але імітація, відтворена в цілком безпечних умовах. В той же час кращому засвоєнню інформації сприятиме елемент змагання та суперництва.

Перші змагання міжнародного соціального проекту “Автогра за правилами “Безпека” проходитимуть на території київського автодрому “Чайка” 11 та 12 квітня цього року.

У змаганнях братимуть участь десять команд, до складу яких входять учні старших класів Київської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Львівської, Харківської областей, а також Республіки Крим.

Урочисте відкриття автогри відбудеться 11 квітня о 10.30. Змагання триватимуть упродовж дня до 17.30.

12 квітня змагання триватимуть з 10.00 до 15.00. Урочисте закриття автогри відбудеться 12 квітня о 15.00.

Організатори “Автогри” впевнені, що журналісти та репортери, які братимуть участь у висвітленні цього заходу, отримають безліч можливостей для підготовки цікавого матеріалу:

З питань акредитації та за будь-якою додатковою інформацією прохання звертатися до прес-аташе змагання Володимира Некрасова за телефоном 8 067 246 3907 або за допомогою електронної пошти nekrasov.rally@gmail.com.

9 квітня 2009 року

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС України

Відповіді

  • 2009.04.10 | FFH

    Є ще і нічні ігри ДАІ

    На днях, в Івано-Франківську, уночі даішники упіймали дуже п'яного (в м'ясо) директора філармонії з подружкою на службовому автомобілі (і це не вперше). Йому все обійшлося без наслідків, бо у нього брат - нардеп Ткач. Місцева ДАІ цю пригоду прикрила, але інформація просочилася і про цю історію знає все місто. У місцевому неті пишуть, що прикрив директора полковник Рудий, у котрого дружина працює головним адміністратором філармонії.
    Не так давно, пан Луценко обіцяв, що карати будуть усіх. А воно щось не дуже виходить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua