МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Газова бомба закладена Тимошенко вибухнула? (I)

04/10/2009 | Taras-ods
ТОВ «Газпром збут Україна» подало до Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) заявку на видачу ліцензії на право поставки природного газу за нерегульованим тарифом з річним обсягом 7,5 млрд. куб. м.

Про це УНІАН повідомили у відділі ліцензування в нафтогазовій галузі НКРЕ.

Згідно з повідомленням, питання про видачу компанії ліцензії буде розглянуте на відкритому засіданні комісії 16 квітня ц.р.

Як повідомляв УНІАН, у квітні 2008 року НКРЕ видала ТОВ «Газпром збут Україна» ліцензію на поставку газу терміном на 1 рік. Термін дії ліцензії закінчується 24 квітня. Річний обсяг поставок, закріплений діючою ліцензією, також становить 7,5 млрд. млрд. куб. м. У 2008 році “Газпром збут Україна” продав українським підприємствам 3,35 млрд. куб. м газу

У січні ц.р. директор ТОВ “Газпром збут Україна” Анатолій ПОДМИШАЛЬСЬКИЙ повідомив, що компанія планує продати в 2009 році промисловим підприємствам України близько 6 млрд. кубометрів газу, що становить 25% від планованого споживання.

Він підкреслив, що “Газпром збут Україна” продаватиме газ підприємствам за тією ж ціною, за якою газ продаватиме на внутрішньому ринку НАК “Нафтогаз України”. “Інших цін не буде”, – зазначив А.ПОДМИШАЛЬСЬКИЙ.

Довідка УНІАН. ТОВ «Газпром збут Україна» – 100% дочірня компанія ВАТ «Газпром» (Росія), створена для роботи на українському ринку на виконання Угоди про врегулювання відносин у газовій сфері між Україною і Російською Федерацією від 12 березня 2008 року.постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-310544.html


Тимошенко заклала в угоді з Газпромом ціни вище европейських, тепер Газпром буде торгувати в Україні газом по европейським цінам? Що буде робити вітчизняний продавець, куди діне дорогий газ?

Відповіді

 • 2009.04.11 | АБВГ

  Той, хто сідає грати з шулером в карти, робить лише одну помилку

  А саме ту, що сідає.
  Бо професія, життя, повітря шулера - це обман.
  "Я його перехитрю" - думає надзвичайно хитра жертва.
  І попала.
  Бо там і карти краплені, і дзеркало за спиною, і офіціант, що прислуговує, свій.
  Ба, навіть виграти можеш неслабо.
  А потім програєш все.
 • 2009.04.11 | Semen

  Re: Газова бомба закладена Тимошенко вибухнула? (I)

  Каким образом правительство собирается выходить из сложившейся ситуации с бюджетом? Валютные займы от международных финансовых организаций это бомба замедленного действия, полагают эксперты. На сегодняшний момент запланированная «дыра» в бюджете составляет 30 миллиардов гривен. Однако, эксперты полагают что антикризисные меры разработанные Кабмином не будут способствовать сокращению дефицита, а скорее наоборот лишь увеличат его на 20-25 миллиардов. Речь идет об увеличении акцизных ставок. Это, по мнению экспертов, приведет к сужению спроса на эти товары, а также развития новых «теневых» схем.http://financeua.info/politika/defitsit-byudzheta-i-metodyi-ego-umensheniya.html
 • 2009.04.11 | Сергій Кабуд

  а газ в сша йде по $70, в європі € 115 за 1000м3Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua