МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В.Кириленко вважає відкриті списки профанацією (/)

04/12/2009 | Sean
http://zaua.org/uk/news/240

11.04.2009 13:21

Лідер Громадського руху В’ячеслав Кириленко переконаний, що розмови про відкриті виборчі списки – це профанація і відволікання уваги людей. Про це він сказав в ефірі телеканалу ІНТЕР.„Я запевняю, що по відкритих списках будуть іти ті самі люди, що і по закритих, і якість парламенту від відкритиих списків не зміниться”, - сказав він.

„Тому, якщо серйозно говорити про реформу виборчої системи, то треба депутата, і центрального, і місцевого, повернути людям”, - наголосив Кириленко, зауваживши, що „для цього треба повернутися до змішаної системи”.

Відповіді

 • 2009.04.12 | Адвокат ...

  Ех ти, Вячік! Разбалтал...

  ґамно в бочькє ваєнную тайну!

  Вот і папрут ття з палітєґі наґамі!
 • 2009.04.13 | Горицвіт

  Re: В.Кириленко вважає відкриті списки профанацією (/)

  > „Я запевняю, що по відкритих списках будуть іти ті самі люди, що і по закритих, і якість парламенту від відкритиих списків не зміниться”, - сказав він.


  По тих "відкритих списках", де голосування пропонується в округах за прізвища (проект Шишкіна), навряд чи будуть ті самі люди. Невідомо, правда, чи кращі.  > „Тому, якщо серйозно говорити про реформу виборчої системи, то треба депутата, і центрального, і місцевого, повернути людям”, - наголосив Кириленко, зауваживши, що „для цього треба повернутися до змішаної системи”.


  Змішаної - тобто половину по округах, а половину - по теперішніх закритих списках? І чим це буде краще за "відкриті списки"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.13 | Woodstock generation

   Таке вже було - і це було погано. 2002р.

   По пропорційці перемогла НУ. Здорово перемогла - боюсь тепер такої перемоги скоро не буде. У мажоритарних перемогли кучмісти. Кілька людей затягли у більшість - ну найпамятніше - вибори голови профспілки Стояна у два тури. 2-ий номер у списку НУ. Перед другим туром профспілкових виборів входить у медведчуківську заєду.

   Може тепер Кириленко розраховує, що адмінресурс тепер у Ющенка?
   Я б на таке не розраховував.
   Крім того, маю сумнів, чи й справді адмінресурс у руках Ющенка - і ще більший сумнів - чи буде він ним користатись.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.13 | omela

    І 1998 р.

 • 2009.04.13 | GreyWraith

  НМД дурниця

  Саме ось це:

  Sean пише:
  >„Я запевняю, що по відкритих списках будуть іти ті самі люди, що і по >закритих, і якість парламенту від відкритиих списків не зміниться”, - >сказав він.
  А сказав пан Вячеслав хоча б пару слів про те, що ВІН брав тих самих поганих людей до свого списку, і що ЙОМУ хоча б соромно перед виборцями за тих людей, які виявилися недостойними? :)

  От доти такої відповідальності, хоча б моральної, не будуть відчувати ті ж лідери блоків, то нічого не змінять ні система із закритими списками, ні система із відкритими списками, ні мажоритарщина. І ВР і місцеві ради будуть укомплектовані в основному різним сміттям, а роль виборців буде полягати лише у в иборі між сортами сміття...

  >„Тому, якщо серйозно говорити про реформу виборчої системи, то треба >депутата, і центрального, і місцевого, повернути людям”, - наголосив >Кириленко, зауваживши, що „для цього треба повернутися до змішаної >системи”.
  Пан Вачеслав знає хоча б одного відкликаного виборцями депутата місцевої ради за всю історію мажоритарщини?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.13 | OlalaZhm

   Re: не дурниця НМД дурниця

   Якщо не відкликали тоді - не факт, що не відкличуть тепер, або хоч скандалу не нароблять, що доведеться депутату повертати до своїх обіцянок. Не треба порівнювати рівень свідомості тоді і тепер. А крім того, хто мені пояснить: чим тоді було гірше????? Такої безсоромеості наглючої не було, це точно.
 • 2009.04.13 | omela

  даремно

  можуть бути свої недоліки й у відкритих списків, бо немає досконалих систем. Але змішана вже була, знаємо що це таке.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.13 | OlalaZhm

   ну і шо це таке? чим гірше від нинішнього? чи відкр.списків?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua