МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сумна тенденція (л)

04/13/2009 | GreyWraith
http://obkom.net.ua/news/2009-04-13/0950.shtml

НМД там аж ніяк не про приступ моралі йдеться, а про елементарний страх: а як суддівська мафія свого не здасть, той пересидить гостроту ситуації, вийде і почне мститися особливо язикатим.

Відповіді

 • 2009.04.13 | OlalaZhm

  Re: Сумна тенденція (л)

  Я взагалі не розумію навіщо цей суд Україні - якщо, наприклад, комп замість роботи починає свавільно видавати глюки, а холодильник замість того, щоб морозити - гріє, чи варто берегти їх як іницю ока, бо ж як жити без компа чи холодильника? Може, їх просто одним рухом викинути і не морочитися?
  ...Але це можуть зробити лише ті, кого все це влаштовує. Доведеться таки дочікуватися бунту - жорстокого і тупого, раз цим "илітам" не доходить
 • 2009.04.13 | Микола Гудкович

  Страх

  GreyWraith пише:
  > Бывшие подчиненные самого известного «колядовальщика» Украины, экс-главы Львовского апелляционного админсуда Игоря Зварича, ставшие жертвами его сексуальных утех прямо на рабочем месте, боятся давать показания против своего обидчика.

  Це зрозуміло, бо вони вповні усвідомлюють, що їх ніхто не захистить.

  > Мотив — страх перед публичным позором и людской молвой,

  Це треба подолати, оприлюднивши всі факти включно з прізвищами жертв.

  > а также Божьей карой

  Маячня.

  > На Западной Украине супружеская измена традиционно является одним из самых больших грехов, поэтому женщины стыдятся и гнева Господнего, и расправы со стороны своих мужей, и позора, который черным пятном ляжет на семью...

  Гнів Господень — не на зізнання, а на перелюб та перелюбників, тому це не аргумент. Більше того, це просто блюзнірство. Ганьба уже лягла, тому про це пізно турбуватися.


  > По словам собеседника, следователи пытались воздействовать на жертв сексуальных домогательств также с помощью священника, которому те могли бы исповедоваться.

  Яким чином?

  > Одна из девушек сказала, что готова покончить с собой, но ни в чем не сознается, другая заявила, что муж, узнав о прелюбодеянии, зарубит ее топором.

  Можливо, їм подобається, коли їх ґвалтують? Або, що ймовірніше, вони бояться, бо знають, що коли Зварич вийде на волю, їх ще не так зґвалтують.

  > другая заявила, что муж, узнав о прелюбодеянии, зарубит ее топором.

  Тоді сяде до в'язниці або до психлікарні.

  ЗІ. Вся ця історія — ганьба в квадраті. Хтивий та нахабний суддя, залякані жертви, божевільні чоловіки постраждалих — і все це в «традиційно релігійній» західній Україні. Мені цікаво, що коїться у східній?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua