МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЛяТ буде ще до травневих? (/)

04/15/2009 | Sean
Між фракціями БЮТ і Партії регіонів знову активізувалися переговори про коаліцію.

Про це пише Сегодня з посиланням на джерела в керівництві Партії регіонів і БЮТ.

За словами співрозмовника, сторони хочуть внести зміни до Конституції і остаточно вирішити питання, хто стане президентом, а кому дістанеться посада прем'єра, і як між ними будуть розподілені повноваження.

"Консультації йдуть важко. Але, думаю, десь до 28 квітня, як раз до травневих свят, коаліція, можливо, буде створена", - вважає джерело в керівництві Партії регіонів.

"Так, консультації тривають, але ви знаєте, поки що жодних спільних документів не вироблено, і коаліційна угода ще не готова", - зазначив співрозмовник з БЮТ.

Однак, за його словами, "якщо група Ахметова-Колеснікова двома руками за коаліцію (традиційно за неї і група Клюєва), то проблема поки у Вікторі Федоровичі (Януковичі)".

"До того ж не хочеться наврочити. Вже тричі ми підходили до створення коаліції, і тричі все зривалося", - сказав співрозмовник.

Факт активізації консультацій визнали і супротивники створення коаліції ПРіБЮТ у Партії Регіонів з так званої групи Льовочкіна.

"Так, вони мають місце, але скажу вам відверто, я не вірю в їх успіх. Ступінь недовіри між Януковичем і Тимошенко настільки великий, що вони нічим не завершаться. Та й рейтинг, самі знаєте, зараз у Януковича зростає, а у Тимошенко падає", - сказав співрозмовник.

Водночас один з лідерів Партії регіонів Олександр Єфремов сказав, що перспективи коаліції з Тимошенко тануть з кожним днем, і він не бачить необхідності для "Регіонів" "підставляти плече і пов'язувати своє майбутнє з політичними банкрутами з БЮТ".

Відповіді

 • 2009.04.15 | Микола Гудкович

  «Коаліційна угода ще не готова»


  О, знову буде коаліційна угода! Одну коаліційну угоду БЮТ уже «виконав», руки зудять «виконати» ще одну? :)

  Втім, здається, все не так веселково для нової «каоліції»:

  Sean пише:
  > поки що жодних спільних документів не вироблено, і коаліційна угода ще не готова", - зазначив співрозмовник з БЮТ.

  > Вже тричі ми підходили до створення коаліції, і тричі все зривалося", - сказав співрозмовник.

  >але скажу вам відверто, я не вірю в їх успіх. Ступінь недовіри між Януковичем і Тимошенко настільки великий, що вони нічим не завершаться. Та й рейтинг, самі знаєте, зараз у Януковича зростає, а у Тимошенко падає", - сказав співрозмовник.

  > Водночас один з лідерів Партії регіонів Олександр Єфремов сказав, що перспективи коаліції з Тимошенко тануть з кожним днем, і він не бачить необхідності для "Регіонів" "підставляти плече і пов'язувати своє майбутнє з політичними банкрутами з БЮТ".
 • 2009.04.15 | Адвокат ...

  Вєсна, любовь, снова потянуло на БЛяТ`кі...

 • 2009.04.15 | shu

  Нажаль це неможливо, як завжди.

  Це однакові 2 великі корпорації, що є прямими конкурентами. Отже як і в великому бізнесі можливо лише поглинання одніє корпорації іншою.
  А решта - це метушня приречена на провал.

  Хоча було б дуже корисно для країни, щоб вони дійсно об"єдналися і остаточно "поперегризали собі горлянки". :-)
  Було б дуже цікаво подивитися як вперті юлефани будуть скандувати:
  Я-ну-ко-вич!
 • 2009.04.15 | Shooter

  І одной колоной на майовку пойдут.

 • 2009.04.15 | kozak72

  бют часто зраджуе

  бют часто зраджуе украину . деколи з пр деколи з кпу.вси вони голосували недавно за =росийську мову для держслужбовцив= за =комсомол-зразок для наших дитей=.це промосковська фракция.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua