МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

чергове одкровення Кравчука = буде коаліція ПР-БЮТ (л)

04/16/2009 | Bestt
я так розумію - що кравчука призначили на посаду речника В. Медведчука.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/16/93402.htm

Екс-президент Леонід Кравчук прогнозує створення коаліції між БЮТ і більшою частиною Партії регіонів.

"Вся партія регіонів не може об’єднатися ні з Ющенком, ні з Тимошенко. Але більша частина, більш прагматична, на мій погляд, об'єднається з БЮТ", - заявив екс-президент.

На думку Кравчука, регіонали та БЮТ мали б об'єднатися та прийняти спільний варіант Конституції, якщо б "менше переживали за свій імідж".

"Вони не зможуть домовитися. По-перше, "регіони", на мій погляд, переоцінюють себе, як політичну силу. По-друге, у них немає єдності партії", - вважає він.

Крім того, Кравчук прокоментував інформацію про співпрацю прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з Віктором Медведчуком: "Тимошенко ніколи не заперечувала цього співробітництва. Я на їх зустрічах не був, але знаю, що Тимошенко та її команда звертаються до Медведчука за консультаціями".

"Зокрема, з приводу Росії – у нього там дуже багато друзів, колег, які можуть вивести на якісь зустрічі у верхах", - сказав він.

Також, Кравчук заявив, що не буде балотуватися на наступних президентських виборах, переможцем яких він бачить Тимошенко.

Відповіді

 • 2009.04.16 | GreyWraith

  Капець БЮТ із такими радниками

  Bestt пише:

  >"Вся партія регіонів не може об’єднатися ні з Ющенком, ні з >Тимошенко. Але більша частина, більш прагматична, на мій погляд, >об'єднається з БЮТ", - заявив екс-президент.
  > На думку Кравчука, регіонали та БЮТ мали б об'єднатися та прийняти >спільний варіант Конституції, якщо б "менше переживали за свій >імідж".
  То-то здивуються у ПРУ, коли дізнаються, що цей політичний відход вже їм розказує, з ким і як вони мають об'єднуватися. :)

  >"Вони не зможуть домовитися. По-перше, "регіони", на мій погляд, >переоцінюють себе, як політичну силу. По-друге, у них немає єдності >партії", - вважає він.
  Я - далеко не прихильник ПРУ, але мені за них таки соромно: і то треба набирати за 30% на виборах, щоб от таке ніщо, що навіть до парламенту не потрапило, їм дорікало переоцінкою їхніх сил. :angry:

  >Я на їх зустрічах не був, але знаю, що Тимошенко та її команда >звертаються до Медведчука за консультаціями.
  І таки консультації від ламерів даються взнаки: торік - Київ, цього року - Тернопільщина. :) Ще трохи набереться мудрості у СДПУ(о) - буде в парламенті займати те ж місце, яке тепер займає (о). :lol:

  >"Зокрема, з приводу Росії – у нього там дуже багато друзів, колег, >які можуть вивести на якісь зустрічі у верхах", - сказав він.
  І до чого це звели міждержавні стосунки - до якихось мафіозних друзів колег. :( Фу... А якби ці клоуни не вивели - то що, так би стратегічне партнерство і зупинилося? ;)

  >Також, Кравчук заявив, що не буде балотуватися на наступних >президентських виборах, переможцем яких він бачить Тимошенко.
  Ну, раз цей нострадамус напророкував, то з дуже великою ймовірністю Тимошенко на цих виборах не переможе. :lol:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua