МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Є у нас і нормальні керівники міст і обладміністрацій! :)))) (л)

04/17/2009 | Pavlo Z.
На інвалідних візках 2 год. голова Рівненської облдержадміністрації 49-річний Віктор Матчук і міський голова Володимир Хомко, 51 рік, штурмували пандуси. У вівторок зранку чиновники захотіли перевірити, як облаштовані під’їзди у державних установах міста. Узяли із собою розкладний інвалідний візок.
................................
У візок сідає міський голова Володимир Хомко. Пробує заїхати до міського Бюро технічної інформації. Там замість майданчика чотири залізні рейки.

Матчук підштовхує мера на візку, але колеса не можуть проїхати і півметра. Перехожі співчутливо озираються.

— Тут Шварценеґґера треба, — крутять головами чиновники. — Звичайна людина або не заїде, або вб’ється.

Не зміг заїхати у візку до свого вестибюля і головний лікар поліклініки ”Північна” Анатолій Бичков. На дверях його установи висить оголошення, що тимчасовий пандус є в роздягальні. На стіні кнопка для виклику медсестри, яка має допомогти закотити візок усередину. Але до кнопки ведуть кілька великих сходів. Подолати їх самостійно людина на візку не зможе.
http://gazeta.ua/index.php?id=289321&eid=
P.S. Для "кумиростурбованих": мені пофігу до якої партії вони належать, не знаю і не хочу знати. Чесно: навіть не шукав. Головне - що вони адеквати, яких зараз так не вистачає на їх рівнях!:)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua