МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мін'юст зареєстрував "дитячу" партію

04/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Міністерство юстиції України зареєструвало нову політичну партію - "Дітей війни". Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства юстиції, ця партія стала 166-ю партійною організацією, зареєстрованою в Україні.

Згідно з інформацією, наданою до Мін’юсту, рішення про утворення партії було ухвалене першим етапом установчого з’їзду політичної партії, який відбувся 20 лютого 2009 року. У ході другого етапу установчого з’їзду від 1 березня було затверджено статут, програму партії та обрано керівні органи партії.

Керівником партії обрано Анатолія ПАЧЕВСЬКОГО (1939 р.н., директор приватного сільськогосподарського підприємства «Радівське»).

Як повідомляв УНІАН, на установчому з`їзді партії Олександр МОРОЗ повідомив, що ідея створення такої партії народилася в СПУ, не виключивши, що партії можуть створити передвиборчий блок. Лідер СПУ зазначив, що членами новоствореної партії можуть стати не лише діти війни, а й усі, хто поділяє ідеї соціально справедливого суспільства.

http://www.unian.net/ukr/news/news-311642.html

sean

Відповіді

  • 2009.04.17 | Koala

    А назву партії бажано все ж таки вказатиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua