МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Саркозі образив Обаму і своїх колег по ЄС

04/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент Франції Ніколя САРКОЗІ образив своїх колег по ЄС та лідера США під час сніданку з депутатами французького парламенту.

Як повідомила 16 квітня французька газета Liberation, образи на адресу європейських колег пролунали під час сніданку, на який Н.САРКОЗІ запросив 12 депутатів Палати представників та 12 членів Сенату, серед яких були і представники опозиції, які повідомили лівій Liberation зміст зустрічі.

Так, за даними співрозмовників видання, під час сніданку Н.САРКОЗІ розповів депутатам про результати саміту “Великої двадцятки”, що відбувся 2 квітня в Лондоні. Під час основної страви французький Президент дав характеристику новому господарю Білого дому.

“Барак ОБАМА має гострий розум, він дуже розумний і харизматичний. Але він обраний лише два місяці тому, і ніколи не керував жодним міністерством в своєму житті. Є кілька речей, по яких він не має власної позиції”, - заявив Н.САРКОЗІ. За його словами, це стосується, зокрема, питання зменшення викидів СО2 в атмосферу.

Французький Президент також дав характеристику Президенту Єврокомісії Жозе БАРРОЗУ, як “повністю відсутньому серед “Великої двадцятки”. Говорячи про канцлера Німеччини Ангелу МЕРКЕЛЬ, Н.САРКОЗІ заявив, що після того, як вона ознайомилася зі станом банківської сфери та автомобільної промисловості, “вона не мала іншого вибору, ніж схилитися” до його позиції.

Найбільше за всіх дісталося прем’єр-міністру Іспанії Хосе Родрігесу САПАТЕРО. Під час десерту, коли Н.САРКОЗІ налив собі яблучного компоту, він заявив, що можна багато говорити про іспанського прем’єра. “Він, мабуть, не дуже розумний”, - заявив французький Президент.

Єдиним європейським лідером, який отримав похвалу Н.САРКОЗІ, став італійський прем’єр Сільвіо БЕРЛУСКОНІ.

“Важливе в демократії – бути переобраним. Подивіться на С.БЕРЛУСКОНІ - його вже переобирають втретє”, - заявив Президент Франції.

http://www.unian.net/ukr/news/news-311727.html

sean

Відповіді

 • 2009.04.17 | GreyWraith

  Гальський півник розкукурікався

  В наполеони четверті записався? :)

  Обама власної думки у нього не має? А він сам свою має - чи тільки російську? ;)

  Та й з приводу Берлусконі мені теж сподобалося. Он не так давно був великий дружбан Франції і демократ, Саддам Хусейн називався. Переобирався років 30 підряд. Переобирався б і досі, доки б його не стратили...
 • 2009.04.17 | Микола Гудкович

  Маю думку: ох, не компот він сьорбав

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.17 | GreyWraith

   В деяких колах "компотом" називалося те...

   ... що варилося із макової соломки, а потім кололося до вени.
  • 2009.04.17 | Свинья на радуге

   Если надзиратель пьет чай -- прекратите.

   Были сигналы: не чай он там пьет. В таком вот аксепте.
   (C) Стругацкие, "Понедельник начинается в субботу"
 • 2009.04.17 | АБВГ

  А якби ваші улюблені команди програли дружно в футбол

  то ви ще й не так би бушували!
  В найкращих почуттях обманули!
 • 2009.04.18 | shu

  А в чому подвох? Що він сказав не так?

  Тим більше що казава він це в вузькому колі спеціально запрошених гостей.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.19 | Odesa

   Доки він Президент Франції,

   він не має права казати такі дурниці навіть у найвужому колі. А так - сьогодні весь білий світ читає його хамуваті характеристики колег (підкреслю: не приватних осіб, а репрезентантів держав), подумки уявляючи націю, що обрала собі такого розумаку за очільника... Показав себе як правдивий, сказав би Микола Лукаш, "Жак Мудак"... Важко уявити за такою справою дійсно розумну людину. Воістину, "інколи краще жувати". Жаль, що наш не набагато кращий, такий же примітивний і балакучий...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.20 | shu

    Re: Доки він Президент Франції,

    Для Президента важливо не те що він каже, а те що він робить. Робить для своєї нації.
    Доречі Берлусконі якого він нахвалює каже і не таке і в колі значно ширшому. Але це не заважає йому бути обраним в третій раз.
    Як на мене в цих висловлюваннях дуже відверті і щири думки. А я за щирість поважаю політиків. Хоча і не погоджуюсь з усіма цими думками.

    Особисто мене нудить від політиків-клоунів які вдають, що ніхто не здогадується про їх справжні думки нахабно брешуть з солодкою ухмилкою і вважають що політкоректність - це сутність врядування.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua