МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лідерів БлЯТ поєднали спільні турботи

04/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Плани щодо обрання Президента України в парламенті активно обговорюються ПР і БЮТ. За інформацією "Коммерсант-Украина", у суботу відбулася зустріч Віктора Януковича, першого віце-спікера Олександра Лавриновіча, прем`єр-міністра Юлії Тимошенко і члена Вищої ради юстиції Віктора Медведчука. Джерело стверджує, що на цю зустріч запрошувався і пан Литвин, але він відмовився від участі. Зустріч нібито тривала шість годин, і на ній були продемонстровані результати закритих соцдосліджень, які свідчать про те, що лідер ПР, вийшовши в другий тур президентських виборів, програє у результаті як Юлії Тимошенко, так і Арсенію Яценюку.

Офіційно пан Янукович виступає проти обрання Президента у Верховній Раді, кажучи, що "наша Конституція передбачає всенародні вибори, змінити її можна тільки теоретично, а практично я не бачу варіантів". У той же час голова Верховної Ради Володимир Литвин відкрито заявляє, що йому відомо про плани щодо внесення змін до Конституції України в частині способу обрання президента – заміни всенародного обрання глави держави на обрання в парламенті. Провести ці зміни, стверджує спікер, планується "до липня цього року, з тим щоб остаточно прийняти їх у вересні".

Як відомо, для ухвалення змін в Основний закон необхідно 300 голосів, які є у фракцій Партії регіонів і БЮТ. Свій прогноз пан Литвин зробив вчора після зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Словаччини Урбаном Руснаком.

Відповіді

 • 2009.04.22 | Юрій Шеляженко

  Дурня якась

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Зустріч нібито тривала шість годин, і на ній були продемонстровані результати закритих соцдосліджень, які свідчать про те, що лідер ПР, вийшовши в другий тур президентських виборів, програє у результаті як Юлії Тимошенко, так і Арсенію Яценюку.

  Це що, спроба поставити під сумнів професіоналізм фахівців КМІС ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Мартинюк

   КМІС це Погребинський, а значить і Медведчук.

   КМІС під проводом Погребинського завжди був вивсокопрофесіональною , а ле не лише соцілогічною але й піарівською конторою.
   Раніше я дуже чкасто ловив його на свідомих фальшивках і недомовках.

   А публіка насправді боїться не Яценюка , а Ющенка, просто його імя, як колись справжнє імя ведмедя не можна вимовляти - табу, аби не "викликати з лісу"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | GreyWraith

    Re: КМІС це Погребинський, а значить і Медведчук.

    Мартинюк пише:
    >КМІС під проводом Погребинського завжди був вивсокопрофесіональною , >а ле не лише соцілогічною але й піарівською конторою.
    >Раніше я дуже чкасто ловив його на свідомих фальшивках і недомовках.
    Не хочу ставити під сумнів Вашу кваліфікацію, але мені здається, що коли Ви їх на такому бракові ловили, то навряд чи цю публіку варто вважати професіоналами. :) Плюс подивіться на місця, куди ці політтехнологи позаводили своїх підопічних.

    >А публіка насправді боїться не Яценюка , а Ющенка, просто його імя, як >колись справжнє імя ведмедя не можна вимовляти - табу, аби не >"викликати з лісу"
    Це Ви добре відзначили.

    От наслідок діяльності цих висококваліфікованих фахівців: Медведчук вже не те що і не думає до публічної політики потикатися, а тихенько надуває собі щоки десь у закапелках і боїться навіть прізвище "Ющенко" називати. :)
 • 2009.04.23 | omela

  Цікаво, чи розуміє Литвин

  що в разі здійснення цих планів йому самому можна зливати воду? Мова не про президентство (на яке він все одно не має великих шансів).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Адвокат ...

   Звичайно, розуміє. "Вава",-- розумний!

   Тому й забігав, заметушив сь...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | GreyWraith

    Во-во

    Бо кому він тоді буде треба зі своїми понтами і претензіями? Он доки НУНС був єдиним, то і тоді без нього обходилися.
 • 2009.04.23 | Мартинюк

  Та це ж класична "канівська четвірка" !

  Для боротьби з "галімимм" діючим Президентом Для повного комплекту туди не вистарчає Яценюка і Тягнибока.
  А ще гадаю Юля умовляла Януковича забути про перевибори ВР - типу "ми тебе козлику у Верховній Раді і оберем". Зрізавши попередньо повноваження.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua